0

@D10SLEO to granie zawodników w druzynach rezerw nie powinno miec miejsca moim zdaniem. Dobrze jest to rozwiazane w lidze hiszpanskiej. Nawet jezeli zawodnik wraca po kontuzji to powinien odbudowywac sie w pierwszej druzynie tam gdzie jest zarejestrowany i trenuje

0

@FcPortoFan1999 i Lechie Gdansk w sumie tez lubie, a sympatyzuje ze wzgledu na to,ze jakbym mial wybrac miasto do osiedlenia w Polsce na stale to wlasnie jedno z tych trzech. Aktualnie najblizej mi Krakow

0

@FcPortoFan1999 no to teraz za kibicujemy Łodzianom

0

@FcPortoFan1999 to Ty prezes dzisiaj w siódmym niebie. Robota ogarnieta, obiad wszamany i puchar polski do nocy

0

@FcPortoFan1999 o to odpalam

0

@FcPortoFan1999 Legia na tvp sport, a Jaga gdzie?

1

@karolszymek no nie do konca, kontrakt dalej nie podpisany. Mysle, ze klub czeka na jego decyzje co bedzie chcial zrobic i jezeli nie zdecyduje sie podpisac to sprzedaz i wtedy przedluzenie kontraktu z Christensenem. Temat zakontraktowawnia Taha tez nie jest bez powodu, trzeba sie zabezpieczyc

1

@NeroTFP1 gdyby Barca go do Sampdorii nie opchnela to romansu z Wandą by nie bylo, tu trzeba szukac winnych :D

0

@Eklerek teraz to pod Liverpool

0

@TheNekro94 @karolszymek i tym bardziej, ze pewnym jego osoby do konca byc nie mozna. Fochy z przedluzeniem kontraktu, podchody pod transfer...

1

@BORO_12 myślę, że Eric będzie pierwszy do sprzedaży i to już w styczniu. Christensen jeżeli będzie miał być sprzedany to pewnie w lato i to może też zależeć czy Araujo przedluzy kontrakt czy nie.

1

@Mow_mi_Douglas @Nightraider Jezeli Barca zakontraktuje Davida z Lille to bedzie to zawodnik, ktory moze zastapic Lewego. Z Lewym jest tez taki problem, ze jak druzyna gra slabo to on rowniez, sam nie stworzy nic. Mysle, ze zostanie do 2026 i to wszystko

2

@Nightraider Fati na wypozyczenie zeby ktokolwiek chociaz część jego zarobków pokrywał. Eric na sprzedaz, ktory i tak juz byl poza klubem, ale zostal jedynie ze wzgledu na kontuzje obroncow oraz pomocnikow. Torre, na ktorym mozna tez zarobic, a gra ogony. Christensen wraca po kontuzji, wiec nikt go nie wezmie do siebie bo jest tak naprawde niewiadomą, a de Jong jezeli bedzie opcja sprzedazy to pewnie dopiero w letnim oknie transferowym, teraz zaden klub na niego sie nie skusi(chyba, ze City), ktory bedzie w stanie zaoferowac mu wysoki kontrakt

0

@Krzysztof1987 no i winko oczywiscie:) czyli winstrol, sila, rzezba

0

@TheNekro94 ogolnie to mysle wskoczyc na diete sokową, ale uzupelnic jajeczniczką z rana, plus obiad jak kurczak czy ryba, reszta soki i bialko, no i tak jak pisalem yohimbina, którą bralem i fajnie dziala jako przedtreningowka plus korzeń sztywny jak za małolata.

1

@TheNekro94 175cm, lat mam 38, przy wadze 80-81 to juz czuje sie za duzy jakby wolniejszy, ale brzucha nie mam, jak redukuje do 75 to czuje sie najlepiej, wyciety i wyzylony, teraz jak napisalem w planach zejsc do 72-73

0

@Rewolucja123 bieznia interwaly i micha 1600 kalorii, do tego yohimbina i winko. Od stycznia odpalam redukcje z 81kg, moze 82 ze wzgledu na swieta i lece z tematem do 72kg :)

3

@Lahey czyli wszywka zadzialala?

1

@MesQueUnClub_87 czyli Hansi jednak beton jest, jedna myśl, jeden bramkarz i koniec :D

0

@Gronek watpie, mysle ze liga i lm jest dla Łoniakiego, a puchary będą dla Wojtka

1

@Gronek mysle, ze zadebiutuje na bank, moze i jak sie spisze elegancko to Flick da mu szanse zzagrac i w Arabii. Kto wie co tam w glowie siedzi...

0

@FcPortoFan1999 oni transmitują ten jubileusz? Widziałem, że na kale sportowym będzie coś później

0

@Munio zgol brode, nie bedziesz jak wszyscy

0

@FcPortoFan1999 to do 20 bedziez pracowal? czego to tak?

0

@FcPortoFan1999 jak tam w robocie dzisiaj bylo? Mecz bedziesz ogladal?

0

@Satim 26 lat pękło, od mistrzostw swiata 98

1

@Kidd bo w Mielcu to chyba jedyna rozrywka

0

@FcPortoFan1999 no sraczka wlasnie, dlatego tez ze wzgledu na godziny meczow, portugalska lige ogladam chyba najmniej niestety

0

@FcPortoFan1999 no ja to dzisiaj juz po treningu z rana, zakupy zrobione i o 18 Fenrbahce, pozniej Roma-Atalantai jak mnie sen nie zlamie to na porto zerkne

0

@FcPortoFan1999 wlasnie mialem pisac gdzie Ty jestes. Pierwsza zmiana Oskar? Porto bedzie ogladane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?