0

@FcPortoFan1999 zaraz sprawdze

1

@sergio5 to jak Ty w 99 miales playa to z bogatej chaty pochodzisz. Pozazdroscic :D ja to kombinowalem zeby z piwnicy sie wydostac

2

@escarabajo wiemy:)

1


Tak było :D

1

@rufio28 moze przyjdzie w tym tygodniu, tak jak pisalem, nie bylo zadnej aktualizacji i po prostu sms od polskiego przewoznika, ze paczka u nich. 3mam kciuki

0

@rufio28 tak niestety ten sklep dziala, pewnie dostaniesz nieoczkiwanie smsa, ze paczka jest w doreczeniu u kuriera. Ja tak mialem kilka razy, widniala informacja tylko, ze zarejestrowano i nagle po dwoch tygodniach sms. Zamawiam z roznych stron i tylko na Barcy sie spotkalem z takim brakiem organizacji

0

@Nightraider Ferran Torres? na pewno nie, juz predzej oddaliby na wypozyczenie Pau Victora w ostatecznosci

1

@Nightraider Christensen nie odejdzie, potrzebny jest jako czwarty obronca i dopiero wraca po kontuzji, troche niewiadoma dla wielu klubów. A czy de Jong zgodzi sie odejsc w srodku sezonu? Znowu pojawi sie temat, ze ma dziecko nowe i ta jego baba focha strzeli

1

@Nightraider dokladnie tak, będzie rowniez grzany temat odejscia Fateusza. Pewnie skonczy sie na wypozyczeniu byle ktokolwiek pokryl chociaz część jego wynagrodzenia.
Czyli ta trójka poleci w styczniu

5

@tbas on mial byc sprzedany do Girony juz wczesniej, zostal jedynie przez dużą ilosc kontuzji na początku sezonu. Poziom Barcy to nie jest, nie ma sensu zeby go trzymac, jak jest okazja zarobic to sprzedac

0

@FcPortoFan1999 przeciez to chore jest, oni mu pytania zadają, a on zamiast odpowiadac to z pretensjami, ze ktos sie czepia jego slow po losowaniu, ze ktokolwiek mu zwraca uwage i opowiada ile to lat jest trenerem i kogo trenowal. Odklejony calkowicie, nic na temat i nie ma odpowiedzi jaki plan na kadre, nic.

0

@FcPortoFan1999 czy kolega widzial Probierza wczoraj w lozy pilkarskiej? no jak mnie ten czlowiek denerwuje zeby nie uzyc mocniejszych slow. Oczywiscie odpowiada sobie sam na pytania nie zadane. Pretensje do Zewlakowa i innych ekspertów, ze cos krytycznie sie wypowiedzieli. Podoliński widać, ze smieje pod nosem z tego peta. Jak na to patrze to Kulesza jest w tym wszystkim najwiekszym zwycięzcą, nieudolnosc PZPN i wieczne afery to Probierz swoim buractwem idealnie maskuje.

0

@FcPortoFan1999 Benfica zaraz, można odpalać

0

@FcPortoFan1999 która zmiana jutro panie kolego?

0

@FcPortoFan1999 i to jest koneser prawdziwy. Aleś mie zaimponował, Celtic i turecka, piękna sprawa. Jutro Galata gra!

2

@sevs moje również:) Barca na zawsze! A pamiętam jak byłem wtedy z taką lafiryndą, a teraz nie jestem. Ale ten czas leci

0

@FcPortoFan1999 Jaki kraj taki Belgrad :D

1

@FcPortoFan1999 jaka Legia. Tylko powrót do Partyzanta Leszno i walka o ekstraklase

0

@SeWo77 S24 mam, Pixel 9 nie mam

1

@jacobFCB nie bede opowiadał


0

@jacobFCB odbyło

0

@FcPortoFan1999 a mi brakuje mls...

0

@emeu ŁKS Łódź.

0

@emeu od zawsze Legia, szczególnie mecze z Radomiakiem

0

@FcPortoFan1999 a co Ty zaginales? We Wrocławiu pewnie byłeś?

2

@FcPortoFan1999 @Kondziubarca te ludzie to świnie, a nie ludzie. Denerwują Mateusza, zyła na czole wyskoczyła, dajcie spokój. Probierz uj

0

@VeB 1899 to jest wlasnie ten popularny 'project Mbappe' wersja afrykanska

3

@AFA sprobuj: penalt a favor del real madrid
mam wrazenie, ze Popito blizej do tego hasla :D

0

@FcPortoFan1999 no i kurczak zjedzony. Kiedy zacznie sie napinka Michała?

0

@FcPortoFan1999 ide jedzonko potreningowe ogarnąć, czuwaj tam Oskarix co oni tam losują i zwalniaj golfiarza, nic dobrego z tego nie bedzie w tej grupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?