Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pingwin ogladniety:) obczaję Constantine, dzięki wielkie
1
@Lionel_Messi10 no to Arouca-Benfica odpalamy jak nie ma Interu
0
@TheNekro94 oglądałem:) Saul wymiata:) może faktycznie jeszcze raz obejrze, ale jak można jeszcze jakieś sugestie?
0
@TheNekro94 panie kolego zaproponuj jakiś film ciekawy na wieczór z maxa lub prime. Netflix robię przerwę aż squid gamę bedzie
1
@Firestone trzeba Pepowinwkrecic, że to taki Claudio Bravo jest tylko hiszpanski
21
Tylko Frenkie de Jong może uratować Man City, Pep musisz! On uspokoi Ci pomoc
1
@Lionel_Messi10 ja to już od 98 z Barcą i Inter oraz Chelsea to zainteresowalem się razem z pierwszymi edycjami championship manager jak chciało się zagrać czymś innym niż Barca. No i jeszcze Shalke jeszcze się grało, Benfica...
3
@Lionel_Messi10 ale kolega to ma podobne upodobania co do klubów widzę, poza Barcą to Inter Miami z wiadomych względów, na Inter Mediolan chętnie popatrze, no i w Anglii to Chelsea, 7 lat mieszkałem w Londynie to chodziło się na Stamford Bridge
0
@FcPortoFan1999 daj znać później jaki wynik tych z miasta nierozwojowego ze stolicą bo nie chce patrzeć na ten szajs
1
@Lionel_Messi10 czuje, że Liveepool może wsadzić nawet i 3 bramki, elegancko to wygląda
1
@Lionel_Messi10 może skuszę się jeszcze na Marsylia-Monako jeszcze na koniec, dzisiaj mecze włączone od 12 lecą
1
@Lionel_Messi10 ja oglądam porażkę City :) czeka ich przemeblowanie, Liverpool na mistrza. Interu wrzucę druga polowke
0
@FcPortoFan1999 ależ meczycho Górnik zafundował, liczę na strzelaninę pogoń jaga
0
@Gibbon_FCB te babole to kwintesencja ich gry :D
1
@jedrek7000 nie taki nowy, dobrze już znany. Do Chelsea przechodzi w lipcu
0
@AFA @FcPortoFan1999 no jakbym de Jonga widzial
0
@FcPortoFan1999 właśnie nie wiem praktycznie nic i zdziwiony jestem jego wyborem
2
@FcPortoFan1999 wie, 2 razy grał przeciwpolsxe i nawet bramek strzelil
0
@Safrani ojciec Liama, mąż Mariny z domu Łuczenko
0
@FcPortoFan1999 Włodziu, legenda Stali, to nie jakis bliski wujek, ale jest
0
@FcPortoFan1999 podpowiedź: kiedy Stal Mielec potrzebowała trenera na juz to on zakładał dresy, przechodził przez ulice i poprowadzil trening. Czyli juz wiesz, ze Mielec tez tenowal
0
@FcPortoFan1999 mój wujek byl trenerem Korony swego czasu
0
@FcPortoFan1999 wyłapałes :) bede ogladal Gornik, a drugim okiem PSV. Stal-Legia czy Motor-Radomiak odpuszczam, te kluby mnie odpychają
0
@FcPortoFan1999 plan meczowy na dzis: Utrecht-PSV, Chelsea-Aston Villa, Liverpool-Man City, Arouca-Benfica, Marsylia-Monaco
4
@Adran360 Puć legenda nie tylko w Barcy, ale w LA i calym MLS, tam bedzie budowany pomnik budowany obok Becksa na bank
1
@Adran360 spodziewalem sie wiecej po meczu LA, a tu jak na razie zero bramek, spadla jakosc MLS :D
0
@FcPortoFan1999 z drugiej strony bez powrotu do Europy kasy nie będzie...
0
@FcPortoFan1999 jutro meczycha już od 12 odpalamy. Kiedy ten Górnik z niesfornym Poldim wroci do czolowki? Chyba jednak to nie Janek będzie trenerem, który przywróci ten klub do europy
0
@FcPortoFan1999 chyba właśnie tak, a tam w składzie Atletico Mineiro gra Hulk, tak ten z Porto, Paulinho z Leverkusen. W Botafogo natomiast Thiago Almada, Luiz Henrique z Betisu, Alex Telles...
0
@FcPortoFan1999 zerknę chyba tylko na pierwszą połówkę, a później wrzuce chyba Atletico albo PSG, ale korci mnie też finał Copa Libertadores, wszystko o 21. Ależ mi ta Barca humor popsuła, no ludzie kochani!