1

@daniel32778 @Kapitan hawk a wiecie panowie, ze ten ostatni 'produkt' La Fabrica, Raul Asencio to wlasnie ten od tych nagran video co wysylal kolegom? :D Dobrze sie wpasowuje w pierwszą druzyne

4

@Lionel_Messi10 @mekston @Adran360 Suarez właśnie przedłużył do 2025, jest informacja na stronie Interu

1

@Lionel_Messi10 Leo kontrakt to i tak ma do konca 2025, a Luis nie wspominal o zakonczeniu kariery nic ostatnio. Kontrakt Alby tez jest do 2024, mysle ze oni akurat to kolejny sezon przedlużą. Busquets ma do 2025

2

@Lionel_Messi10 koniec roku i Inter zaczyna przedluzac kontrakty, no pieknie. Tam jest az 19 zawodnikow z tego co pamietam, ktorym kontrakt wygasa z koncem grudnia. Ciekaw jestem jak bedzie wygladac kadra na przyszly sezon

0

@betonito i PSG :)

1

@Popitek12 i dlatego nie mamy w kadrze Casha

1

@Popitek12 gdzie sie tego angielskiego uczyles? reklamacje złóż

0

@FcPortoFan1999 Gibraltar jest do pokonania, ale San Marino remis wyciagnie :D

0

@FcPortoFan1999 bo przegra

0

@FcPortoFan1999 na wiosne i tak za sterami bedziemy miec juz Maciusia Skorże albo Janka Urbana, tak to widze

0

@FcPortoFan1999 Probierz to tylko namieszał w tej kadrze, rok pracuje i sam nic nie wie. On mówi o przebudowie, tylko że kadra to nie klub. Tu się powołuje zawodników, którzy są aktualnie w najlepszej formie i taktykę układa się pod zawodników, a nie jak w klubach, że kupuje się pod taktykę

0

@FcPortoFan1999 a co Ty tak drugą zmianę wziąłeś jak liga mistrzów gra?

0

@ArterkHD no dokładnie, spróbuj WiFi się połączyć i pogrzeb w apkach, może antywirus blokuje

0

@JimMorrisonFCB restart do ustawień fabrycznych?

0

@JimMorrisonFCB @ArterkHD już panowie lecę z pomocą, identyczną sytuację miał nasz kolega z larambli i mój wujek wcześniej. Jak się okazało powodem była jedna z ostatnio zainstalowanych aplikacji, musicie sprawdzić co ostatnio instalowaliście i po prostu usunąć. Aplikacja wprowadziła własne ustawienia i zablokowała karte. Napociłem się cały dzień, jednak się udało

0

@MesQueUnClub96 @mekston ogladacie Al Nassr w lidze mistrzów?

0

@FcPortoFan1999 podoba i sie, ze przestano sie gryzc w jezyk jesli chodzi o Probierza, Puchacza, Modera... nawet Cash sie wypowiedzial i bardzo dobrze bo to pokazuje, ze Probierz jawnie prowadzi swoje wojenki z zawodnikami

1

@FcPortoFan1999 no, ale Mati dzisiaj pieknie sie wypowiedzial na temat Gladiatora 2, wypowiedzial sie rowniez na temat swojego ulubionego filmu, "Chloopcy z ferajny". Gangster z Debicy to i film nie mogl byc inny
@Kondziubarca

0

@FcPortoFan1999 trafiles w sedno

3

@FcPortoFan1999 daj spokój, kierunek sport Stanowi nie wypalił. Zauważyłem też, że wszystkie materiały gdzie jest Rudzki to tylko 0:0 widać jego twarz, na innych już nie. Klikniesz i niespodzianka niestety. On tylko kręci się wokół piłki angielskiej, a te jego historie zamulają

0

@FcPortoFan1999 wyglada na tro, ze Rodri jest dla nich nie do zastąpienia. De Bruyne po kontuzji, wchodzi z lawki. City potrzebnuje wzmocnien, pol zartem, pol serio, ale moze Pep faktycznie popatrzy w strone de Jonga i zabierze go z Barcy

0

@FcPortoFan1999 mistrza zgarną, koniecznie trzeba wykorzystac słabe City

4

@Criss18Barca lepiej zyc i kopac pileczke na Cyprze niz w pizdziakowie:)

0

@Filipem Eric to to jest srodkowy obronca, moze grac jako defensywny pomocnik, jego transfer byl juz dogadany, zostal tylko ze wzgledu na duża ilosc kontuzjowanych zawodnikow na poczatku sezonu
Lenglet, ma dlugi i wysoki kontrakt dlatego jest ciagle wypozyczany
de Jong, wysoki kontrakt i tak naprawde nic nie daje druzynie, bedzie ciezko go sprzedac, ona sam pewnie bedzie chcial wypelnic kontrakt i odejsc za darmo
Christensen, ma kontrakt do 2026 i czesto jest kontuzjowany, pewnie bedzie pierwszym do sprzedazy i duzo mowi sie o przybyciu Taha
Ferran, nie jest to poziom na Barce
Jest jeszcze Fati, ktory ma wysokie zarobki i pewnie bedzie wypozyczany
Martin dostal szanse gry w pierwszym zespole, cena poszla w gore i czeka go sprzedaz, to samo Pau Victor
Torre, jest uzueplnieniem skladu, ale na nim tez mozna zarobic

1

@partymaker moze wlasnie i ktos z Championship, tak jak odszedl Gomez, Cucurella, Palencia, Mingueza czy Miranda. Zawodnicy, ktorzy u nas nie mają szans odchodzą do sredniakow

0

@MesQueUnClub96 Haaland to wczoraj przegral ten mecz City, gosc mial kilka setek jak jeszcze byl remis, ale oczywiscie lepiej walic petardy w poprzeczke zamiast pomyslec...

1

@PW27 o to glownie chodzilo, podbic jego cene awansujac go do pierwszej druzyny i sprzedac po sezonie. To samo jest z Pau Victorem czy nawet Pablo Torre. Mysle, ze co sezon bedziemy miec conajmniej dwoch zawodnikow awansujacych do pierwszej druzyny w celu dalszej odsprzedazy

1

@dawid4444 polska język, trudna język

0

@FcPortoFan1999 wysoki pressing czy loza pilkarska?

0

@escarabajo a no właśnie, wypożyczenie, pewnie do Strasbourga, tułanie się i marnowanie talentu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?