Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 ja oglądam porażkę City :) czeka ich przemeblowanie, Liverpool na mistrza. Interu wrzucę druga polowke
0
@FcPortoFan1999 ależ meczycho Górnik zafundował, liczę na strzelaninę pogoń jaga
0
@Gibbon_FCB te babole to kwintesencja ich gry :D
1
@jedrek7000 nie taki nowy, dobrze już znany. Do Chelsea przechodzi w lipcu
0
@AFA @FcPortoFan1999 no jakbym de Jonga widzial
0
@FcPortoFan1999 właśnie nie wiem praktycznie nic i zdziwiony jestem jego wyborem
2
@FcPortoFan1999 wie, 2 razy grał przeciwpolsxe i nawet bramek strzelil
0
@Safrani ojciec Liama, mąż Mariny z domu Łuczenko
0
@FcPortoFan1999 Włodziu, legenda Stali, to nie jakis bliski wujek, ale jest
0
@FcPortoFan1999 podpowiedź: kiedy Stal Mielec potrzebowała trenera na juz to on zakładał dresy, przechodził przez ulice i poprowadzil trening. Czyli juz wiesz, ze Mielec tez tenowal
0
@FcPortoFan1999 mój wujek byl trenerem Korony swego czasu
0
@FcPortoFan1999 wyłapałes :) bede ogladal Gornik, a drugim okiem PSV. Stal-Legia czy Motor-Radomiak odpuszczam, te kluby mnie odpychają
0
@FcPortoFan1999 plan meczowy na dzis: Utrecht-PSV, Chelsea-Aston Villa, Liverpool-Man City, Arouca-Benfica, Marsylia-Monaco
4
@Adran360 Puć legenda nie tylko w Barcy, ale w LA i calym MLS, tam bedzie budowany pomnik budowany obok Becksa na bank
1
@Adran360 spodziewalem sie wiecej po meczu LA, a tu jak na razie zero bramek, spadla jakosc MLS :D
0
@FcPortoFan1999 z drugiej strony bez powrotu do Europy kasy nie będzie...
0
@FcPortoFan1999 jutro meczycha już od 12 odpalamy. Kiedy ten Górnik z niesfornym Poldim wroci do czolowki? Chyba jednak to nie Janek będzie trenerem, który przywróci ten klub do europy
0
@FcPortoFan1999 chyba właśnie tak, a tam w składzie Atletico Mineiro gra Hulk, tak ten z Porto, Paulinho z Leverkusen. W Botafogo natomiast Thiago Almada, Luiz Henrique z Betisu, Alex Telles...
0
@FcPortoFan1999 zerknę chyba tylko na pierwszą połówkę, a później wrzuce chyba Atletico albo PSG, ale korci mnie też finał Copa Libertadores, wszystko o 21. Ależ mi ta Barca humor popsuła, no ludzie kochani!
0
@Who_you_mam :D mecz wspanialy, jednak ta 14 nam nie sluzy
0
@ZwyklyKibicBarcy04 to wychowanek Barcy, Sandro
0
@GeneralXavi a jak nie to wal w piec jak za dawnych dobrych czasów tylko uwazaj na drony :D
2
@GeneralXavi PSZOK panie kolego, tam wywalam opony i to co z chaty chce wywalic i sie nie doplaca jak kolega wyzej napisal
0
@mekston odcinkow 6, ogladnalem 4 i zrobilem sobie przerwe na kanal sportowy, odcinki maja po 40-45min plus same napisy koncowe 12min. Aktor grajacy Senne bezplciowy wedlug mnie, Prosta rowniez. Drętwe wątki romantyczne, jakby mogli to by wsadzili motyw gejowski. Wyscigi pokazane w stylu jak w 'Rush"
0
@mekston Senna slaby serial niestety, odpalilem, ogladam, ale bez emocji, totalnie nie wciaga. Chyba za duzo oczekiwalem
1
@Who_you_mam no to spinaj dupe i ogien w teren ogarniac zamiast tu na la bambie siedziec, Rekin powraca, to trzeba zobaczyc
1
@Who_you_mam e tam, nie tak zle, zje się zupe i mozna odpalac, pozniej mozna poprawic np Borussia - Bayern
0
@Bernard777 bardzo szkoda, zle sie na to patrzy. Niestety nie widac zeby sie odbudowali w najblizszym czasie, powrot do Bundesligi moze zajac im grubych pare lat
0
@FcPortoFan1999 a co Ty tak wczesnie na nogach? Lech mnie wczoraj zawiodl, Cracovia rowniez. Oby Lechia dzisiaj zapunktowala
1
@Sulimo oby po przerwie się rozkrecili