6

@Rust_Cohle dobrze podkręcił, niech sie dziennikarze przestaną gryzc w jezyk i patrzec na kadrowiczów czy sie obrażą czy nie

0

@FcPortoFan1999 a nie mowilem:)

1

@JimMorrisonFCB wiem, pamiętam już chyba. Zainstalowal jakąś aplikacje i ona zablokowała sieci. Sprawdź co ostatnio instalowałeś i odinstaluj

1

@JimMorrisonFCB mój wujek miał identyczną sytuację, dokładnie to co opisujesz. Nakombinowałem się pół dnia, spróbuj zmienić lub zresetować ustawienia sieci, telefonu. Mozliwe, że wciągu dnia coś uruchamiałeś i przełączyłeś coś. To był Huawei

0

0

0

@FcPortoFan1999 dziwie sie, ze Nigeria nie strzela, Boniface, Osimhen, Lookman...

0

@FcPortoFan1999 druga polowa Nigeria - Rwanda sie zaczela

0

@FcPortoFan1999 czy by sobie poradzil? moze tak, moze nie, ale pewne jest, ze Probierz sobie nie poradzil i stracil panowanie juz bardzo dawno

0

@FcPortoFan1999 oj tam, Janek moglby wlasnie byc idealny na teraz. Moglby wprowadzic wiecej spokoju i opanowac ten chaos, z Gornikiem wyzej i tak juz nie podskoczy

0

@FcPortoFan1999 @MessiForeverTheBest tak jest, jak juz wczesniej pisalem od rana chodze w kilcie z klejnotami na wierzchu. Dla polskiej pilki i reprezentacji ta porazka moze byc zbawienna. Wczoraj jak rozmawialismy kto moglby zastapic Probierza to zapomnielismy o Janku Urbanie. Kowal jednak przypomnial.

0

@Kengo gdzies mi sie przewinelo, ze w G league ostatnio gral i tez szału nie bylo. W mediach tez juz zrobila sie mala nagonkach na niego

0

@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal Nigeria - Rwanda? o 17 sie zaczyna

2

@Kondziubarca brakuje kropek pomiędzy Michałem, a Probierzem :D

0

@FcPortoFan1999 juz nawet w kilcie od rana chodze

0

@FcPortoFan1999 pewnie, ze tak. Gosc urządzil sobie wlasny plac zabaw, robi wszystko na odwrót i na zlosc. Reprezentacja nie ma stabilnosci i cofnela sie zamiast rozwinac w jakikolwiek sposob

0

@FcPortoFan1999 przegrac, dla dobra polskiej pilki

0

@FcPortoFan1999 ale tam Tomka jeszcze nie ma panie kolego

1

@FcPortoFan1999 Anglia - Irlandia

0

@FcPortoFan1999 czas na mecz Algieria - Liberia

0

@FcPortoFan1999 dokladnie, wyglada to jakby przyjezdzali na kadre wiedząc juz co bedzie: dostac w dziąsło, nagrac filmiki, posmiac sie, zero ambicji. Następnie wracają do klubów by byc tak naprawde uzupelnieniem kadr w swoich zespolach

0

@FcPortoFan1999 moze tak byc, ze ostatnie, ja sie smieje ogolnie, powinni tak naprawde byc bardziej profesjonalni. Robią sobie z nim fotke jak jacys amatorzy, tez są profesjonalnymi grajkami, a zachowali sie jak male dzieci. Powinni miec wiecej szacunku do samych siebie i znać swoją wartosc

0

@FcPortoFan1999 tak mi sie przypomnialo, kiedys mialem taką sytuacje, wiozlem auto dla Johna Terrego, a dokladniej dla jego zony. Przyjechalem zrzucilem auto, zaczalem jej tlumaczyc co sie jak uruchamia itd. John byl caly czas razem z bratem i szwagierką, oglądali auto. Cos tam pogadalismy, ale z tego zamieszania fotki sobie z nim nie zrobilem, szkoda w sumie teraz bo to jeden z moich ulubionych obroncow. Za to często jezdzilem do Zahy z autami i od niego dostalem koszulke, fotki mam, nawet na yt z nim jestem:



nie wiem czy wysylalem Ci?
takze zrozumiec trzeba Piotrka i Nikole, mogli by inaczej zalowac :D

0

@FcPortoFan1999 Macedonia prowadzi 1:0 z Farerami

1

@FcPortoFan1999 jednak teraz się zagotował:D

0

@FcPortoFan1999 co masz na obiad?

0

@Kgorecki2500 @Czajka90 to jest powrót do herbu z lat 1928-1990

0

@Krzysztof1987 wlacze pewnie na drugim monitorze, w kadrze Macedonii gra kilku zawodnikow z laliga i polskiej ligi. Gra tez Armenia o tej samej porze, ale Mikhitaryana nie ma, wiec nie ma tam juz calkowicie nic ciekawego

0

@Kitek1640 zimno i czuć stęchlizne

0

@mientusek1407 jest jeszcze Pablo Torre w pierwszej druzynie, sprzedazy nie bedzie, dokupią jeszcze 10 pomocników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?