0

@FcPortoFan1999 Legia - Gieksa, co to bedzie? jakie przewidywania?

2

@tbas chory czlowiek, powinien byc odsuniety od komentowania meczów Barcy czy Realu

1

@Kapitan hawk młody człowiek, pewnie wóda go zniszczyla

0

@Sulimo 3mamy kciuki!!!

1

@Who_you_mam chyba mnie wyleczyles :D

1

@Kondziubarca @mekston Kowal to ten co byl pierwszym polakiem w Barcy? Legenda Betisu? W tym sezonie nawet sie nie myli z typami, 3mamy kciuki. Kowal od pewnego czasu gada coraz wiecej glupot i nawet sie przyznal, ze wzoruje sie na Stanowskim zeby byc kontrowersyjny, coraz gorzej siego slucha i do tego Rudzki w kanale zero, slabo

0

@mordini123 @FcPortoFan1999 nie ma na imie Franciszek, to Oskar jest

4

@Gaucho bez zastepstwa, Fati jest jedynie rezerowym, na lewej stronie jest Raphinha, Ferran, Victor, moze tam zagrac Olmo, Torre

0

@CLS63AMG wiem o tym i pali jak smok. pneumatyka tez sie psuje po pewnym czasie. Rozumie, ze kolega porusza sie CLSem?

1

@FCB_dimiC ja szukam aktualnie w takiej kasie Porsche Cayenne GTS lub S pierwszej generacji 2008-2010. Silnik 4.8 V8, potrzebuje takie w koło komina, lawete zapiąc, ewentualnie psa w bagaznik wsadzic i do lasu pojechac. Ciezko teraz znalezc klasyczne terenowki jak Nissan Patrol czy Terrano. Poszukaj panie kolego moze cos z USA, tam mozna utrafic cos jak chce Ci sie bawic w import i reperowanie aut z aukcji

1

@Czajka90 Wojtek pierwszy raz zobaczyl Marine ogladajac teledysk Afromental, bardzo romantyczna historia

0

@FcPortoFan1999 a gdzie tam napakowany, jakiekolwiek mecze godne uwagi zaczynają sie dopiero po 14, a na najwazniejsze wydarzenie trzeba czekac az do 21

4

@fcbarcafan19 pochwale sie iz mialem udzial w sciagnieciu tego o to LFA do Wlodawy


byl tu naprawiany:

aktualnie jest w sprzedazy w UK w firmie gdzie pracowalem:
https://gvelondon.com/cars/lexus-lfa/

0

po sezonie pewnie Martin bedzie na sprzedaz. Wroci Valle z wypozyczenia i konckurencja dobrze zrobi Balde

1

@Kapitan hawk na wieki wieków amen

3

@mekston pobudka 2:40 i po meczu powrót do spania, mozna pospac. Sobotnie mecze w ligach europejskich, na ktore mozna zerknąc zaczynają sie dopiero po 14.

1

@Tomason da sie na luzie wypic, na samym treningu wypijam butelke 1,5l. Druga butelka pęka w ciagu dnia i do tego jeszcze dochodzi herbata wieczorem i kawka z rana

3

@DamianBarcaCule tym razem jednak nie wspomnial, ze ma narzeczoną i biorą ślub. Trzeba to odnotowac jako postęp i sukces jednoczesnie

0

@FcPortoFan1999 @Michael24 w Mielcu nic dobrego nie ma, mozesz mi wierzyc na slowo. Niech spadaja

0

@FcPortoFan1999 nie zerkniesz na lige mistrzów? :O

0

@FcPortoFan1999 ta Twoja Wisła to zostanie przecietniakiem. Wyglada na to, ze odbudowa potrwa wiele lat.
Jaki mecz kolega dzisiaj oglada?

0

@MarshallLAW transfermarkt

2

@Lionel_Messi10 no i w pyte, elegancko

0

@DTMisTheBest Darvicha nie zdziwie sie jak sprzedadza, szalu nie robi. Garrido jest kontuzjowany, nie zagral jeszcze meczu w tym sezonie, watpie ze prawdziwe info o zaonteresowaniu

0

@kamiVeB hat-tricka mogl juz strzelic, niewiele zabraklo

2

@Popitek12 pan Borek?

2

@escarabajo a dzisiaj Al Hilal w Champion League Elite, trzeba ogladac, Neymar ma sie pojawic w skladzie, moze wejdzie w koncowce

0

@Blanco16 oczywiscie, ze nie. Bateria zuzywa sie jak kazda inna czesc. Chyba, ze auto z salonu to gwarancja jest

1

@Blanco16 nie polecam zadnych elektrykow, kilka tygodni temu skladalem renaule zoe, bateria oczywiscie walnieta, cena baterii 20tys zl. Elektryki jak sa nowe to tak, pojezdzisz troche. Zerknij bardziej w strone hybryd, np. Lexusy

3

@Blanco16 odpusc sobie, czesto odbieralem nowe prosto z salonu dla klientow. Samochody ledwo wyjechaly z fabryki blacha juz rdzewiala. Bateria po latach sie zuzywa, koszt wymiany to jak koszt samochodu. Wygladem auto nie rozni sie od mazdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?