Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Legia - Gieksa, co to bedzie? jakie przewidywania?
2
@tbas chory czlowiek, powinien byc odsuniety od komentowania meczów Barcy czy Realu
1
@Kapitan hawk młody człowiek, pewnie wóda go zniszczyla
0
@Sulimo 3mamy kciuki!!!
1
@Who_you_mam chyba mnie wyleczyles :D
1
@Kondziubarca @mekston Kowal to ten co byl pierwszym polakiem w Barcy? Legenda Betisu? W tym sezonie nawet sie nie myli z typami, 3mamy kciuki. Kowal od pewnego czasu gada coraz wiecej glupot i nawet sie przyznal, ze wzoruje sie na Stanowskim zeby byc kontrowersyjny, coraz gorzej siego slucha i do tego Rudzki w kanale zero, slabo
0
@mordini123 @FcPortoFan1999 nie ma na imie Franciszek, to Oskar jest
4
@Gaucho bez zastepstwa, Fati jest jedynie rezerowym, na lewej stronie jest Raphinha, Ferran, Victor, moze tam zagrac Olmo, Torre
0
@CLS63AMG wiem o tym i pali jak smok. pneumatyka tez sie psuje po pewnym czasie. Rozumie, ze kolega porusza sie CLSem?
1
@FCB_dimiC ja szukam aktualnie w takiej kasie Porsche Cayenne GTS lub S pierwszej generacji 2008-2010. Silnik 4.8 V8, potrzebuje takie w koło komina, lawete zapiąc, ewentualnie psa w bagaznik wsadzic i do lasu pojechac. Ciezko teraz znalezc klasyczne terenowki jak Nissan Patrol czy Terrano. Poszukaj panie kolego moze cos z USA, tam mozna utrafic cos jak chce Ci sie bawic w import i reperowanie aut z aukcji
1
@Czajka90 Wojtek pierwszy raz zobaczyl Marine ogladajac teledysk Afromental, bardzo romantyczna historia
0
@FcPortoFan1999 a gdzie tam napakowany, jakiekolwiek mecze godne uwagi zaczynają sie dopiero po 14, a na najwazniejsze wydarzenie trzeba czekac az do 21
4
@fcbarcafan19 pochwale sie iz mialem udzial w sciagnieciu tego o to LFA do Wlodawy
byl tu naprawiany:
aktualnie jest w sprzedazy w UK w firmie gdzie pracowalem:
https://gvelondon.com/cars/lexus-lfa/
0
po sezonie pewnie Martin bedzie na sprzedaz. Wroci Valle z wypozyczenia i konckurencja dobrze zrobi Balde
1
@Kapitan hawk na wieki wieków amen
3
@mekston pobudka 2:40 i po meczu powrót do spania, mozna pospac. Sobotnie mecze w ligach europejskich, na ktore mozna zerknąc zaczynają sie dopiero po 14.
1
@Tomason da sie na luzie wypic, na samym treningu wypijam butelke 1,5l. Druga butelka pęka w ciagu dnia i do tego jeszcze dochodzi herbata wieczorem i kawka z rana
3
@DamianBarcaCule tym razem jednak nie wspomnial, ze ma narzeczoną i biorą ślub. Trzeba to odnotowac jako postęp i sukces jednoczesnie
0
@FcPortoFan1999 @Michael24 w Mielcu nic dobrego nie ma, mozesz mi wierzyc na slowo. Niech spadaja
0
@FcPortoFan1999 nie zerkniesz na lige mistrzów? :O
0
@FcPortoFan1999 ta Twoja Wisła to zostanie przecietniakiem. Wyglada na to, ze odbudowa potrwa wiele lat.
Jaki mecz kolega dzisiaj oglada?
0
@MarshallLAW transfermarkt
2
@Lionel_Messi10 no i w pyte, elegancko
0
@DTMisTheBest Darvicha nie zdziwie sie jak sprzedadza, szalu nie robi. Garrido jest kontuzjowany, nie zagral jeszcze meczu w tym sezonie, watpie ze prawdziwe info o zaonteresowaniu
0
@kamiVeB hat-tricka mogl juz strzelic, niewiele zabraklo
2
@Popitek12 pan Borek?
2
@escarabajo a dzisiaj Al Hilal w Champion League Elite, trzeba ogladac, Neymar ma sie pojawic w skladzie, moze wejdzie w koncowce
0
@Blanco16 oczywiscie, ze nie. Bateria zuzywa sie jak kazda inna czesc. Chyba, ze auto z salonu to gwarancja jest
1
@Blanco16 nie polecam zadnych elektrykow, kilka tygodni temu skladalem renaule zoe, bateria oczywiscie walnieta, cena baterii 20tys zl. Elektryki jak sa nowe to tak, pojezdzisz troche. Zerknij bardziej w strone hybryd, np. Lexusy
3
@Blanco16 odpusc sobie, czesto odbieralem nowe prosto z salonu dla klientow. Samochody ledwo wyjechaly z fabryki blacha juz rdzewiala. Bateria po latach sie zuzywa, koszt wymiany to jak koszt samochodu. Wygladem auto nie rozni sie od mazdy