1

@mekston tak, dokladnie, a fajerwerki pewnie po meczu mimo iz 'tależ' wreczono po ostatnim meczu. Ogladnac warto, 3pkty oznacza pobicie rekordu mls

1

@macio_944 1. tak 2. tak 3. tak, jako kapitan podniesie, zaprezentuje puchar przed wlasna publicznoscia 4. playoffy od 23 pazdziernika

0

@FcPortoFan1999 tez ogladam. Zaprasza rowniez na mls kolege o polnocy

4

@Lionel_Messi10 @mekston @Adran360 @Sysia11 @AFA @FcPortoFan1999 @Comentateiro meczycho dzisiaj w nocy oraz koronacja. Ogladacie panie i panowie?

0

@DonCarletto @michaleu oj to nie dobrze:)

3

@Sysia11 niech czaruje i jak najdalej od Madrytu i Real niech zaluje:)

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj rzut oka na Al Hilal o 17, a wieczorem Monaco - Lille o 20:45, nie ma co narzekac

1

@Lionel_Messi10 dzien dobry panie kolego. Chetnie ogladne, akurat godzina transmisji idealnie sie wpasowuje

1

@partymaker daty Ci sie pomieszaly, sprawdz raz jeszcze kiedy zaczyna sie sezon mls, a kiedy mistrzostwa swiata

0

@FcPortoFan1999 marnie wyglada przyszlosc polskiej kadry, bedzie cyrk w eliminacjach do mistrzostw swiata czuje. Nie ma nawet sensu na narodowy jezdzic... tylko wyjazdy na ekstraklase i czekac az Camp Nou bedzie gotowe

0

@FcPortoFan1999 Janusza w to nie mieszaj, nie jest winny

0

@FcPortoFan1999 z Probierzem jest taki problem, ze prowadzi swoja prywatna wojenke. Nie powoluje zawodnikow jak Grabara czy Cash, robi im na zlosc i dziennikarzom. Powolania tez robi na odwrot jezeli promowany jest np. Bogusz. Chce udowadniac swoje racje, ustawienie z trzema srodokowymi obroncami tez czasami jest na sile zeby nie wracac do ustawienia z czterema. Co w kadrze robi Moder, ktory jest niewiadomą na ta chwile? Co robi Puchacz? Jedynie co to blaznuje. Koncz pan panie Kulesza, koncz pan panie Probierz

0

@FcPortoFan1999 i u20 z niemcami 3:1 w plecy

0

@FcPortoFan1999 tak 4:0 tvpsport

0

@FcPortoFan1999 ogladasz u21?

0

@FcPortoFan1999 z okazji tego 'święta' na kanale sportowym o godzinie 12 pan Borek bedzie strugał ołówek w swoim programie. To pokazuje jaki poziom ma polska pilka

0

@FcPortoFan1999 no wlasnie nie mam daleko, ale po moim powrocie do polski to malo znajomych zostalo, tym bardziej takich co lubią pileczke i nie ma z kim za bardzo sie wybrac. Wez sie rusz z tych Siedlcow

0

@FcPortoFan1999 Cracovia - Lech w nastepny weekend, chyba wybrac sie trzeba

2

@Lionel_Messi10 no i wieczor zapowiada sie bardzo elegancko, na jednym ekranie Wlochy - Belgia, na drugim Izrael - Francja, no i na deser Argentyna:) bedzie trzeba rano pospać dluzej:)

1

@xVENUMx dopytaj @Luciano99, jego stary ma doswiadczenie. Na bank pomoże

0

@Iniesta8i dokladnie tak:)

0

@tristan87 i to jest dobra wiadomosc

1

@szymon6847 Barca postara sie o Nico Williamsa w lecie. Son chcialby wysoki kontrakt, a w Barcy Atletic czekają juz zawodnicy mogący spelniac role zmiennikow. Pięć lat za pozno

8

@szymon6847 nie, w maju przyszlego roku bedzie mial juz 33 lata

0

@AnsuLamine dzisiaj o 21 Man City - Barcelona, nasze panie grają w lidze mistrzów, transmisja w polsat sport i na kanale dazn yt

1

@Lionel_Messi10 skusze sie pewnie, kupie ten zestaw z zelem do mycia i kosmetyczką, fajny gadżet w sumie

0

@Rewolucja123 wyszedl S24FE i jak na razie jest tanszy niz S24. Wlasnie tez jestem na etapie zmiany i tylko te dwa telefony biore pod uwage

1

@ferdas_rawa dokladnie tak:)

0

@brzucho Feio trener idealny dla Legii, niech pracuje jak najdluzej

1

@sevs kierunek arabski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?