2

@emeu Fabregas

0

@emeu a sorry mi chodzilo o Londyn, ze pierwszy:)

0

@emeu Stamford Bridge, Chelsea. Pierwszy byl Craven Cottage, ale Fulham nie bylo mistrzem nigdy

1

@emeu 12

0

@FcPortoFan1999 ale Marek jest bezcenny

0

@FcPortoFan1999 bardzo dobry deal dla Rakowa, mieli fundusze na kontrakt by odbic europejskim klubom Marka

2

@SpainFanRM89 po prostu sam sobie kup to krzesło.

0

@FcPortoFan1999 bo Marek to jest gosc! nie kazdy mogl zwojowac swiat jak Marek mógł, a jednak Czestochowa dla niego najwazniejsza

0

to on gra jeszcze w Barcy? ten Hag do United go nie kupil? moze by tak w styczniu?

0

@FCB_dimiC doceniqm, szqnuje:D

2

@D10SLEO trzeba dopytac @Comentateiro

0

@Kengo


o tą nute chodzi?

0

@FcPortoFan1999 ja to zerkne na PSG o 21, no i jutro Twoja Pogon w TVP sport bedzie

0

@FcPortoFan1999 a pozniej co?

0

@FcPortoFan1999 GKS - Pogon

4

@fart nie zostanie wolnym zawodnikiem. Bulka ma kontrakt do czerwca 2026, on nie chce przedluzyc kontraktu i Nicea bedzie musiala go sprzedac w lecie przyszlego roku jezeli chca jeszcze cos na nim zarobic. Taka o to roznica

1

@okiemtypera_lucaxx95 ale ten jest z Realu, ma dres adidasa

0

@tristan87 dobrze, ze poprawiles, burza zaraz by sie tu rozpętała

1

@tristan87 wez nie strasz przy piątku

0

@FcPortoFan1999 Peda w pierwszej jedenastce na mecz z Napoli

3

@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 sprytny ten Lech, do ligi mistrzow zakwalikują sie wygraną w ekstraklasie, a do ligi europy rezerwami wygrywając puchar polski. Zgarną kase podwojnie

0

@MesQueUnClub96 nie no, to cos mi to podejrzane jest :D fotomontaz :D

1

@MesQueUnClub96 Suarez kolego ma 37 lat, nie 32 jak napisales

1

@FcPortoFan1999 szkoda tylko Lecha i Cracovii. Stali i Rakowa nie szkoda. Wisła Kraków pojdzie po obrone Pucharu, lige odpuszczają :D

2

@Adran360 a Columbus przewalilo Campeones Cup w karnych z Club America, ten mecz odbyl sie kilka godzin wczesniej przed US Open

0

@Zieliniak @Danny Gaucho @FcPortoFan1999 to jest czlowiek znany, lubiany i o opinie czesto pytany... stad tyle komentarzy ma

0

@FcPortoFan1999 przeciez my sie juz za dobrze znamy. Podbeskidzie gra z Zaglebiem, ogladasz? Czekam na Lecha, a pozniej liga europy

1

@FcPortoFan1999 wrociles juz z roboty?

3

@BARCA1899Messi ok, zalatwione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?