Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@emeu Fabregas
0
@emeu a sorry mi chodzilo o Londyn, ze pierwszy:)
0
@emeu Stamford Bridge, Chelsea. Pierwszy byl Craven Cottage, ale Fulham nie bylo mistrzem nigdy
1
@emeu 12
0
@FcPortoFan1999 ale Marek jest bezcenny
0
@FcPortoFan1999 bardzo dobry deal dla Rakowa, mieli fundusze na kontrakt by odbic europejskim klubom Marka
2
@SpainFanRM89 po prostu sam sobie kup to krzesło.
0
@FcPortoFan1999 bo Marek to jest gosc! nie kazdy mogl zwojowac swiat jak Marek mógł, a jednak Czestochowa dla niego najwazniejsza
0
to on gra jeszcze w Barcy? ten Hag do United go nie kupil? moze by tak w styczniu?
0
@FCB_dimiC doceniqm, szqnuje:D
1
@FCB_dimiC https://memy.jeja.pl/992181,szescdziesiona.html
2
@D10SLEO trzeba dopytac @Comentateiro
0
@Kengo
o tą nute chodzi?
0
@FcPortoFan1999 ja to zerkne na PSG o 21, no i jutro Twoja Pogon w TVP sport bedzie
0
@FcPortoFan1999 a pozniej co?
0
@FcPortoFan1999 GKS - Pogon
4
@fart nie zostanie wolnym zawodnikiem. Bulka ma kontrakt do czerwca 2026, on nie chce przedluzyc kontraktu i Nicea bedzie musiala go sprzedac w lecie przyszlego roku jezeli chca jeszcze cos na nim zarobic. Taka o to roznica
1
@okiemtypera_lucaxx95 ale ten jest z Realu, ma dres adidasa
0
@tristan87 dobrze, ze poprawiles, burza zaraz by sie tu rozpętała
1
@tristan87 wez nie strasz przy piątku
0
@FcPortoFan1999 Peda w pierwszej jedenastce na mecz z Napoli
3
@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 sprytny ten Lech, do ligi mistrzow zakwalikują sie wygraną w ekstraklasie, a do ligi europy rezerwami wygrywając puchar polski. Zgarną kase podwojnie
0
@MesQueUnClub96 nie no, to cos mi to podejrzane jest :D fotomontaz :D
1
@MesQueUnClub96 Suarez kolego ma 37 lat, nie 32 jak napisales
1
@FcPortoFan1999 szkoda tylko Lecha i Cracovii. Stali i Rakowa nie szkoda. Wisła Kraków pojdzie po obrone Pucharu, lige odpuszczają :D
2
@Adran360 a Columbus przewalilo Campeones Cup w karnych z Club America, ten mecz odbyl sie kilka godzin wczesniej przed US Open
0
@Zieliniak @Danny Gaucho @FcPortoFan1999 to jest czlowiek znany, lubiany i o opinie czesto pytany... stad tyle komentarzy ma
0
@FcPortoFan1999 przeciez my sie juz za dobrze znamy. Podbeskidzie gra z Zaglebiem, ogladasz? Czekam na Lecha, a pozniej liga europy
1
@FcPortoFan1999 wrociles juz z roboty?
3
@BARCA1899Messi ok, zalatwione