Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damiain Wielki Bór, gangus z Dębicy to juz wogole jest historia :D co sie z chlopem dzieje to nie mam pytan :D
0
@Damiain mysle, ze te cale meczyki jak Wisnia czy Wlodar Trynkiewicz to samozwancze ziomki Szczesnego. Wiecej zamieszania robią a brak konkretow
0
@kamiVeB nie oglqdam meczykow, Trynkiewicz jest nudny ze swoimi opowiesciami
1
@Marian_Pazdzioch nie osiagnalbym takiego poziomu zeby grac nawet w Lipsku. Nie bylo tematu:)
0
@Dejvo sprawdz rgol, widzialem wczoeaj ze maja dostepne
0
@patrykppp17 zobacz na rgol, tam maja dostepna
0
@gaucho104 czasami nawet i Polak trafi sie spoko gosciem
1
@HypeR a wiesz, ze Yaskobashvili jest dopiero trzecim bramkarzem Barcy Atletic? Jest nawet za Kochenem, nawet jeszcze nie mial szansy debiutu. Astralaga jest solidny, ale to jeszcze nie poziom na pierwszą druzyne. Powinienes wyslac wiadomosc do Flicka z argumentem: wolisz. Mnie kupiles
3
@HypeR a to kto inny ma zagrac?
0
@Faro powinni je usunąć
1
@VegetaPolska tez nie lubie Polakow, omijam jak tylko moge
1
@Comentateiro Mateusz, czy to Ty?
0
@tristan87 Lewego nikt nie lubi:D
0
@Pnog37 rezerwowym pewnie nie, ale tez niewiadomo jak bedzie z forma ter Stegena po powrocie, moze bedzie musial zaczynac walke o sklad od zera.
1
@Pnog37 Lewy ma kontrakt do 2026 i pewnie go wypelni, a Wojtek to zobaczymy na ile podpisze czy rok czy z opcja przedluzenia. Moze beda chcieli razem dograc dwa sezony, czas pokaze:)
1
@Marian_Pazdzioch na bank, codziennie. Lewy czyta i kieruje sie w zyciu poradami uzytkownikow.
Na pewno siedzi tu i czyta Cwiakala, Pol, Kowal i Dominik Piechota, a wlasnie ciekawego co u niego, czy ma jakas robote czy wyjechal na truskawki gdzies za granice
0
@KrwawiaceoczyVEB zawalil i to grubo, gralby regularnie w Barcy Atletic i pewnie dostalby duzo szans w pierwszej druzynie. Przyjdzie zimowe okienko i zostanie gdzies wypozyczony przez Chelsea, wyglada na to, ze bedzie kolejnym jednym z wielu
0
@KrychaFCB @BORO_12 a jednak da sie:)
1
@JordiAlbion on tam sie pojawi i to nie jeden raz, wjedzie caly na bialo w futrze z misia
0
@Cvzx Wojtek zapowiedzial, ze ten sezon bedzie jego ostatnim sezonem w Juve. Motta chcial miec zawodnikow na wiele lat i wolal zeby zakontraktowali mu bramkarza, ktory na lata zostanie i nie bedzie musial szukac nikogo za rok. No i Juve nie mialo kasy zeby trzymac Wojtka na wysokim kontrakcie
1
@GucioH 1+1 najlepsza opcja, niewiadomo jak dlugo ter Stegen bedzie dochodzil do formy, a konkurencja jest mu potrzebna. Pena w moglby w lecie odejsc do innego klubu, mozna cos zarobic, zostanie mu rok kontraktu.
1
@BORO_12 wlasnie do ligi mistrzow bedzie druga lista dopiero w okresie okienka zimowego. Liga hiszpanska ma inne zasady i w razie kontuzji mozna zakontraktowac innego zawodnika, ale tylko zawodnika bez kontraktu, ktory w danym momencie jest wolny. Nie mozna nawet zakontraktowac zawodnika, ktory rozwiaze kontrakt zeby stac sie wolnym zawodnikiem, musi to byc juz zawodnik bez klubu
0
@Arcybiskup wsparlem klub finansowo, kupilem breloczki do kluczy na stronie Barcy
0
@BORO_12 nie, dopiero po nowym roku bedzie mogl grac w lidze mistrzow, UEFA zamknela juz rejestracje zawodnikow
2
@Commando mieszka, dlatego byl chetny isc do Realu i tam siedziec na lawce. Lunin jednak zdecydowal sie zostac. Grzanie lawki w Arsenalu mu nie odpowiadalo i zawiesil buty
0
@MesQueUnClub96 Wszystkiego najlepszego Dodi!
3
@Kamilos84 oby to Szczesny trafil do Barcy i jakby podpisal kontrakt 1+1 to super opcja dla Barcelony. Ten sezon mialby pewny pierwszy sklad, w nastepnym wroci ter Stegen i zanim odzyska forme tez moze troche czasu zajac, Wojtek na pewno gralby duzo spotkan. Pena moglby wtedy odejsc do innego klubu, a Barca mialaby wiecej czasu na ogarniecie nowego bramkarza, chyba ze np. Astralaga dostanie swoją szanse
0
@Deviler ach ten Tomek Trynkiewicz i jego newsy, no oby tym razem sie udalo
0
@FcPortoFan1999 ogladasz?
0
@Pawel13sz @macio_944 nie chce wam psuc humoru i ekscytacji, ale nowy bramkarz w lidze mistrzów bedzie mogl zagrac dopiero po nowym roku. Dopiero wtedy UEFA zezwala aktualizowac kadre:)