Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 @tristan87 no tak, ale on jest tak naprawde trzecim bramkarzem Barcy Atletic, trenowal tylko dlatego, ze Kochen jest kontuzjowany, a Astralaga dzisiaj wybiega w pierwszym skladzie na mecz z Zamorą
0
@tristan87 jakiego Gruzina? tego Wegra?
4
@Rust_Cohle ale bombe posadzil Darwin, partidazo!
0
@FcPortoFan1999 piekne miasto, piekny stadion, duzy klub, miejsce marzenie dla pilkarzy
1
@michalggg 115 zarzutów, ale wiekszosc tych zarzutów to utrudnianie sledztwa. City gra na czas zeby najciezsze zarzuty sie przedawnily. Na koniec pewnie skonczy sie karą finansową i ewentualnie odjeciem kilku punktow jak w przypadku Evertonu. Moze wtedy Arsenal wygra lige
0
@Sulimo @FcPortoFan1999 oby oby, Lechia niech punktuje i zostaje w ekstraklasie, ten klub ma potencjal na stworzenie swietnego miejsca do gry w pileczke
0
@FcPortoFan1999 oby oby, Cracovia przyjemny klub. Mam na mojej liscie wybrac sie kiedys na mecz Cracovii w ekstraklasie, calkiem dobry sezon przed nimi to na runde wiosenna pewnie zawitam
0
@FcPortoFan1999 Cracovia odrobi:)
3
@mekston @Lionel_Messi10 @Adran360 alez mamy dzisiaj uczte panowie, godzina 20 i juz meczyk Interu:) i wyglada na to, ze Leo i Luis od pierwszych minut:))) @FcPortoFan1999 odpalaj mls z nami dzisiaj
2
@FcPortoFan1999 @Kapitan hawk dzisiaj ogladamy: Puszcza - Cracovia, West Ham - Chelsea, Liverpool - Bournemouth, Crystal Palace - Man Utd, NY City - Inter Miami i moze zerknie sie na drugą polowke Realu z Espanyolem. Taki plan panowie na sobote
0
@icmmii zawodnik skrojony pod Getafe, az dziwne ze go nie wzieli jeszcze
2
@mekston to przed nami jeszcze duzo emocji w takim razie, musza zgarnac komplet punktow z NY i Charlotte. Pazdziernik zatem moze byc ciekawy, 11 i 16 pazdziernik Argentyna gra swoje mecze to w ostatnim meczu Interu 20 pazdziernika Leo moze nie zagrac lub zagra niepelny mecz
2
@Ramaj77 racja, umknelo mi to, dzieki kolego
1
@Lionel_Messi10 @mekston remis dzisiaj, z jednej strony troszke szkoda bo Inter mogl juz swietowac supporters shield juz po meczu z Charlotte u siebie. Chyba jedyna druzyna, ktora moze doskoczyc punktami do Interu to Cincy. Galaxy mocno dzisiaj zawiedli:)
3
@Lionel_Messi10 Mam City - Inter i pobudka na mecz Miami, odespie jutro, taki plan:)
0
@FcPortoFan1999 a pan nie w pracy? ktora zmiana?
2
@visca_josef slabo wyglada niestety, nie jest nawet liderem Barcy Atletic, najczesciej wchodzi z ławki. Watpie, ze nawet Flick da mu szanse zadebiutowac w pierwszej druzynie. Przyszle lato to pewnie bedzie rozgladanie sie za wypozyczeniem go lub sprzedażą.
4
@PanMietek rozrywka jak na roksie, przyciagnie mnostwo osób, jestem przekonany
0
@ACMaldini3 @FcPortoFan1999 ponoć transfer Ziela to pomysl dzialaczy, Inzaghi nie byl do niego przekonany w stu procentach. Jak na razie potwierdza sie to, ale zobaczymy, czas pokaze:)
0
@FcPortoFan1999 ok, wygrali. To chyba teraz przeskakujemy na Legia - Rakow?
0
@FcPortoFan1999 to chyba juz byl? no chyba, ze trenera 'wlasciwego' dalej szukaja?
0
@FcPortoFan1999 ogladam Porto koncowke, co sie w tym klubie dzieje? no ludzie kochani, slaba ta ich gra
1
@GeneralXavi Flick tylko smietanke teraz spija, dziekujemy Ci
0
@messi564 z automatu bedzie przedluzony, musi zagrac minimum 45% meczow:)
0
@arasz1819 powinni miec zakaz komentowania meczow Barcy, zygac sie chce na tego laboge. Sluchac sie tego nie da
0
@FcPortoFan1999 mysle, ze wygrac i tak wygrają. Tez spodziewalem sie spacerku, dobrze ze nie dolozylem bramek w pierwszej polowie
0
@FcPortoFan1999 ja ich na kuponie mam, ktos mi bedzie musial oddac chajs co mialem wygrac:D
0
@FcPortoFan1999 jak to Twoje Porto gra dzisiaj, ze dalej 0:0?
0
@Kaamilos87 ten Pau Victor za dobry na rezerwy, za slaby na pierwsza druzyne. Kupiony za grosze zeby dac mu troche szansy w pierwszym zespole, narobic szumu i zarobic. Wiecej szans gry bedzie dostawal Ferran czy nawet moze i Fati. Barca i tak musi szukac powoli dziewiatki, ktora zastapi Lewego, a Victor to tylko uzupelnienie skladu
1
@Pnog37 wlacz sobie na rozgrzewke Barce Atletic, wlasnie grają