1

@mekston @Lionel_Messi10 robicie pobudke dzisiaj na mecz z Cincy?

0

@FcPortoFan1999 jakos mnie nie ciagnie do niemieckiej pilki, cbyba jedynie Schalke budzi pozytywne emocje u mnie, oby awansowali do Bundesligi jak najszybciej. Leverkusen fajnie, ze zgarneli majstra bo ta liga jednowymiarowa byla. Dominacja jak PSG we francji, wiec malo ciekawie

0

@FcPortoFan1999 Niemieców omijam, pozniej City podejmujacy bieniaminka, a na deser Barca. Moze jeszcze zawiesze oko na Inter z Lecce no i pobudka w nocy na Inter Miami:)

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, poranny trening, fryzjer i odpalamy Brighton - ManU na poczatek!

4

@4drian0 moze to i dobrze, transfery z City do Barcy to jak do tej pory nie są na plus : D

1

@mekston a jiz za tydzien Inter - Cincy i to jest wazny mecz:)

0

@mekston City majstra nie zgarnie w tym sezonie, tym bardziej ze w koncu maja ich dotknac konsekwencje z ff i planowane jest odjecie im punktow. Oby:)

1

@Lionel_Messi10 odpalamy i ogladamy inauguracje Interu :)

1

@Lionel_Messi10 jak w europie to sie spinamy i jedziemy na mecz, moze to byc jeden z ostatnich meczów jezeli nie ostatni mecz Leo w kadrze

2

@Lionel_Messi10 i to bedzie meczycho!!!

1

@Encore kontrakt jest do czerwca 2026, mozna go rozwiazac w czerwcu 2025 jezeli Robert rozegra poniezej 55% spotkan w nadchodzacym sezonie

1

@TheNekro94 moze Xavi z bratem chcieliby wrocic?

5

@Lionel_Messi10 ale pake zrobili, charakterna ekipa, tak jak lubi Simeone

0

@FcPortoFan1999 a piątek?

0

@peetwithbarca kupili Kelechi Iheanacho z Leicester

0

@FcPortoFan1999 bez dajerwerkow ta Legia Feio, rewolucji nie zrobil

1

@Panpiwkarz watchfinder

0

@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal? ciekawy mecz sie zapowiada

0

@FcPortoFan1999 PSV - Feyenoord juz 3;3, mowilem, ze meczycho bedzie

0

@FcPortoFan1999 no to strumyk kolego

0

@FcPortoFan1999 a bedzie, pokazuje polsat sport 3

2

@Sulimo o 18 jest superpuchar Holandii, PSV - Feyenoord. Warto rzucic okiem

0

@FcPortoFan1999 o 17 30 mozna wlaczyc lige szkocka, Celtic gra lub o 18 superpuchar holandii PSV - Feyenoord.
ps. alez piekna remontada Porto wczoraj i prosze oddac nam Nico, rozkreca sie chlopak

1

@ranger3120 niby tak, ale w tym samym czasie chcą wydac 50mln na Olmo, niby tez jest i kasa na Nico, wczesniej tez tyle siana wydano na Lewandowskiego.

0

@Lionel_Messi10 ale czy na pewno dodadzą? Niby tak mówiono, ale czemu jeszcze nie ma...

1

@Lionel_Messi10 płakać sie chce, ze Barca nawet minimalnego zainteresowania nie wykazuje wzgledem Juliana. Jeszcze to PSG sie pojawilo... :/ Fabrizio podal newsa, agent Juliana w przyszlym tygdoniu pojawi sie rozmawiac z wladzami City

0

@Herato Lederman

1

@FcPortoFan1999 dzien dobry, Gornik - Pogon dzisiaj sie ciekawie zapowiada

1

@Lionel_Messi10 Julian jezeli jest dostepny na rynku to go brac, a nie zaden Olmo. Atletico mądrzejsze od nas i zgarnie Juliana z przed nosa tak jak kiedys Aguero

2

@blakkudium ten transfer do Chelsea to czuje, ze odbije mu sie czkawką. Będzie pewnie wypozyczany co sezon do roznych klubów i prawdziwej szansy w Chelsea pewnie nie dostanie. Barca zostala z Lewym, Ferranem, pozbedzię sie Roque i Guiu bylby tym trzecim napastnikiem. Szanse na gre i minuty dostanie zatem Pau Victor i to on jest wygranyym tej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?