Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 :D kolega trafnie jak zawsze
0
@Bernard777 @FcPortoFan1999 opinia?
0
@FcPortoFan1999 a za godzinke totki ze scyzorykami, to bedzie meczycho. Zastanawiam sie tylko czy ogladac Legie...
0
@FcPortoFan1999 no widzisz jak sie przejezyczylem. Tulacz nie tyle co zostanie zwolniony, on bedzie szukal zeby sie ewakuowac do lepszego klubu. On ucieknie, Niepolomice spadna, ale to i tak 2 sezony w ekstraklasie to sukces
0
@FcPortoFan1999 Nieciecza w tym sezonie zostanie zweryfikowana i cos czuje, ze Tulacz zawinie sie jak tylko dostanie lepsza opcje
0
@FcPortoFan1999 jaga to wymeczy, powoli cos wturla
0
@FcPortoFan1999 ogladam
0
@FcPortoFan1999 Lech - Gornik, to mnie ciekawi, a i godzina meczu idealna
1
@Lionel_Messi10 Julian chyba nie do konca ze swojej roli w City, jest tam Haaland i to na niego bedzie stawiał Pep co by sie nie dzialo. Dobrze by bylo jakby sezon jeszcze poczekal, moze Disney odszedlby z Barcy i kasa by sie uzbierala na pociesznego argentynczyka...
1
@mekston @Lionel_Messi10 pewnie najwieksze skupienie po powrocie bedzie supporters shield, a w playoffach bedzie duzo ciezej
1
@FcPortoFan1999 no ja jestem i tak zadowolony z koncowych wynikow, Hiszpania z zawodnikami Barcy zgarnia euro i Messi z Argentyną Copa. Jednak pilka klubowa to calkiem inna pilka, inny klimat, do klubu ma sie wiecej emocji i niekiedy wieksze przywiazanie
0
@FcPortoFan1999 byle do piatku
5
@Lionel_Messi10 pieknie po prostu, zaczynamy poniedzialek w zajebistym humorze
4
@Lionel_Messi10 zajebiscie, jeszcze tylko Argentynka i mistrzostwa udane
0
@LM10GOAT dokladnie i oby dzisiaj w dziąsło jak najwyzej dostali
0
@FcPortoFan1999 juz bym sobie obejrzal ten meczyk, bedzie sie dluzyc dzisiaj czuje
0
@FcPortoFan1999 tak, tez przypomnial mi sie jego wpis
1
@Stinger_ w piatek rowniez gra Slask z Lechia i ten mecz sie ciekawie zapowoada. Nie mozna rowniez zapominac o Wisle Krakow, ktora gra w czwartek rewanz w kwalifikacjach do ligi europy. Ach ta piekna Polska
0
@FcPortoFan1999 a faktycznie tak, dobrze mi przypomniales
0
@FcPortoFan1999 e nie, tam nie ma dogrywek, od razu karne.
Ogladnalem ten material o Poldim przed chwilą, ma gosc w sobie to cos, chyba trzeba mocniej zaczac kibicowac Gornikowi zeby im sie udalo wrocic do elity jak najszybciej i zeby zaczeli zdobywac tytuly
0
@FcPortoFan1999 no chyba tak zrobie, pewnie i tak wstane o 5, ogladne skrot, hejt park po finale euro i smigam na komis. Jednak wyspanym trzeba byc zeby trening popoludniowy byl udany
0
@FcPortoFan1999 nie wiem tylko jak ogladnac Argentyne w finale Copa America zeby byc wyspanym jutro, popracowac troche i po poludniu isc na trening
1
@FcPortoFan1999 @Stinger_ ja jestem nabiezaco doinformowany, wiem kiedy kosciol, ktora zmiana w robocie, co w ekstraklasie, na larambli tworzą sie najmocniejsze więzi
1
@Stinger_ juz byl, wrocil przed chwila
0
@FcPortoFan1999 tu u mnie tez, pogoda idealna pod tv i meczycha ale znowu sie nie zgralo
3
@mekston to chyba tez ostatni mecz Luisa w kadrze? po meczu go na rekach podrzucali, pewnie mozna sie spodziewac jakiegos info wkrotce
3
@mekston wlasnie ogladalem koncowke Copa i wlaczylem LAFC, alez pogrom i fajne brameczki. Watpie, ze Luis i Leo wroca na ostatnie 2 mecze Interu w lipcu, jeden jest w czwartek, drugi w niedziele. Pewbie obaj pojawia sie na MLS all star game, czwartek 25 lipiec
0
@FcPortoFan1999
patrz pan jaka seria nowa, cza obejrzec
Kosciol o ktorej?
0
@FcPortoFan1999 a Wisle kolega ogladal? I zapowiedz ekstraklasy w kanale sportowym? Alez mizernie wygladają wzmocnienia niestety...
0
@FcPortoFan1999 juz tylko 6 dni... szkoda, ze final euro i copa nie są dzisiaj, jeszcze euro jakos sie ogladnie, ale poniedzialek po finale copa moze byc ciezki