0

@FcPortoFan1999 jak najbardziej wpisuje sie w tą grupe. Milosc do ekstraklasy ozywil we mnie wlasnie @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 ciekawe kiedy Stal zacznie wyprzedaz, juz lipiec, a o Shkurinie cisza

0

@FcPortoFan1999 ale wzmocnienia klubow ekstraklasy jak na razie to wygladają strasznie mizernie, jedynie legia cos dziala, a Jaga to za Wdowika strasznie kiepskie pieniadze wziela

0

@FcPortoFan1999 mnie rowniez, jeszcze turnieje jakos sie ogląda, najgorsze to są te przerwy w trakcie sezonu, te mecze wiecznie są bezplciowe

0

@FcPortoFan1999 tez odczuwam dzisiaj pustke, niedziela i cos by ogladnal. Niby zrobilem sobie pobudke na mls i copa, ale jednak czuć niedosyt. Byle do piatku i zaczynamy footballowe weekendy

6

@FcPortoFan1999 @FcPortoFan1999 @mekston Brazylii nie szkoda. Za duzo tam madryciaków

2

@Adran360 boshe, co ten Kalendarz puscil teraz :/

2

@Adran360 alez nockout, passa i tak dlugo trwala. Szansa dla Lafc na przeskoczenie Interu

1

@Culer9002 oj tam, ogolnie to piekny kraj trzeba przyznac. Narobiles mi smaka teraz, a czlowiek na redukcji :(

0

@FcPortoFan1999 murem za krajem producentów najpiekniejszych czasomierzy!

1

@FcPortoFan1999 Robert to strasznie przypomina CRa, tez na sile przeciaga kariere... tez na sile musi wszystko grac. Obaj pozostawiają po sobie mieszane uczucia ostatnimi czasy, ich panie rowniez...

0

@FcPortoFan1999 Borkowi sie czasami wydaje, ze polska jest atrakcyjna i polskie kluby jak włoskie będą promowac sie na swiecie i stawac sie rozpoznawalne. Kontakty na miescie, gansterka itd.

0

@FcPortoFan1999 wiele zalezy od fanow z USA :D

0

@FcPortoFan1999 niby tak, ale na tą chwile Jaga sie nawet nie wzmocnila, a Wisla to juz tylko gorsza. Moze jednak lepiej poczekac

1

@FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 cos mi sie wydaje, ze Zielu bedzie juz tylko do rotacji, obnizyl loty Piotrek

0

@mordini123 @FcPortoFan1999 jest zniesmaczony

1

@FcPortoFan1999 juz tylko 13 dni... a ja zapraszam Cie na nocne ogladanie hitu MLS, Cincinnati - Inter Miami. Trzeba przyznac amerykancom, ze potrafią robic nastrój wokol meczow, ciekawie to wyglada. Nastepnie po tym hicie odbedzie sie spotkanie Copa, Urugwaj - Brazylia. Gramy, nie ma spania

0

@mekston alez lipa, ale Dibu ratuje

1

@TR3YWAY e nie mozna, jest lato, czas redukcji
ja panie na winko wskoczylem, bede cisnal 8 tygodni

0

@FcPortoFan1999 przypominam, ze eksperci proponowali rozegranie superpucharu w chicago dla polonii i ogladalnosc wieksza, wiadomo

0

@FcPortoFan1999 o, a ja mam go zapisanego na sofascore, no to ladna lipa

0

@FcPortoFan1999 no ludzie kochani, Kowal by Cie opieprzyl, a Jaga z Wisłą, zapomnialo sie?

2

@mekston @Lionel_Messi10 w niedziele pobudka 1;30 i bedzie ogladane, a pozniej Urugewaj Brazylia, warto bedzie zarwac nocke, a wieczorem cos dla naszego @FcPortoFan1999 inauguracje tez trzeba obejrzec

0

@tadzik447 mozliwe, pewnie szybki wpis i w kimono polecial

1

@FcPortoFan1999 która zmiana Oskar?

1

@mekston nastepny mecz to wyjazd do Charlotte. Cincy gra z DC

0

@Rewolucja123 a na silce byles?

1

@FcPortoFan1999 powiem Ci, ze wciagnalem sie w to mls, duzo bramek pada i to ciekawej urody, ta liga raczej ma nacisk na atak, niekoniecznie skupiają sie na obronie. Polacy fajnie sie tam prezentują, Bogusz top, jest tam tez kilku polaków juz urodzonych w usa, moze kiedys wiecej o nich uslyszymy. Z wiadomych powodów kibicuje Interowi, ale fajnie tez zaczyna wygladac LAFC, a przychodzi tam Giroud

0

@FcPortoFan1999 no ja to koncowki ogladam i skroty, wstaje przed 5 z automatu to do kawy cos jeszcze popatrze

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, a ja i tak miedzy casie ogladam cope i mls

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?