Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro za duzo programow zrobili wokol euro, tak naprawde to ile mozna walkowac w kolko to samo. Kiedy jest sezon ligowy i transferowy to wiecej tematow sie kreci. Pilka reprezentacyjna jest nudna
0
@FcPortoFan1999 tam w miescie jest szalenstwo, nie zdziwilbym sie jakby wczorajszy, wlasciwie dzisiejszy mecz byl zwyczajnie odpuszczony
0
@FcPortoFan1999 zawsze to lepiej mistrza swietowac na wlasnym boisku
1
@Gronek graj dalej, orly Probierza wyszaleli sie w towarzyskich jakby to byly mecze o mistrzostwa swiata. Jutro dostaną sraczki standardowo
9
@pt9 jak ktos z gdanska mial sasiada posiadajacego biale cinquecento to niepowtarzalna szansa na podpieprzenie sąsiada. Moze akurat cos komus dowalą, satysfakcja gwarantowana
0
@Faro nie jest cienki, spisywal sie bardzo dobrze. Tenas chce grac regularnie i ma iść na wypozyczenie stąd decyzja o zakupie szczegolnie, ze odchodzi Navas i Letellier. Trzecim bramkarzem ma byc Rico, ktory wraca po rehabilitacji po ciezkim wypadku
0
@ACMaldini3 kontrakt jest do 2026, mozna go rozwiazac w 2025 jezeli rozegra mniej niz 55% spotkan
0
@Arden wczoraj na transmisji z treningu wyszedl ze wszystkimi i truchtal, co ten Trynkiewicz zaspal?
0
@Messibestplayerintheworld kolejny Braithwaite
1
@BorzyKrzys Lewy wyczul, ze bylo chorizo w ustach
0
@bartekvisca grubas Luka musi odpocząć
2
@Faro brac? tylko po co? kolejny mierny zawodnik, ktorego bedzie sie trudno pozniej pozbyc jak sie mu spodoba Barcelona. Oby Flick skonczyl z zawodnikami typu Braithwaite...
2
@Lionel_Messi10 dobre :D
0
@FcPortoFan1999 wniebowstąpienie jakies?
0
@FcPortoFan1999 a jakies inne prezenty juz dostales?
0
@VegetaPolska czyli nie zagra
1
@Lionel_Messi10 a z tego cos kupowales?
https://www.themessistore.com/
to są ciuchy produkowane we wspolpracy z Ginny Hilfiger czyli Tommy
1
@pt9 grają panie w nocy z Guadelajara, Laporta je wyslal na towarzyski do Meksyku
1
@Lionel_Messi10 oni przedlużą na bank, pewniak
Dawno nie bylo nic jak sytuacja z Di Marią, on ma niby opcje przedluzenia z Benfića o jeszcze jeden sezon, no ale zobaczymy co sie wydarzy
1
@Lionel_Messi10 przegladnalem sobie jak wyglada sytuacja kontraktowa calej kadry Interu i az 19 zawodników kontrakt ma do grudnia 2024 w tym Suarez i Alba. Leo i Busquets do 2025. Cos mi sie wydaje, ze wlasnie sezon 2025 zapowiada sie na najwiecej wzmocnien i mam nadzieje, ze wzmocniona zostanie przede wszystkim obrona
1
@Lionel_Messi10 no i nie mozna zapomniec o Suarezie, jego kontrakt jest do 2024, ale on pewnie przedluzy o kolejny sezon i pewnie bedzie to jego ostatni sezon, kolana moga wiecej nie wytrzymac
3
@Lionel_Messi10 kontrakt z Miami do konca 2025, wiec pewnie przedluzy do grudnia 2026, moze pojedzie na mistrzostwa, pozegna sie z kadrą i dokonczy sezon mls. Mam nadzieje, ze miedzy czasie Barca zorganizuje jakis mecz pozegnalny czy z Argentyną czy z Interem na nowym Camp Nou
3
@Katalończyk 99 Probierzowi sodówa uderzyla, chyba sie mu wydaje, ze jest elitarnym trenerem, na pewno zbawcą polski wprowadzajac kadre na euro
1
@MesQueUnClub96 tak, zaginione z komunii
1
@tristan87 wiadomo co dokladnie?
0
@Krzysztof1987 jego pierwszy mecz, ktory ogladal to final LM Porto - Monaco, niewiele brakowalo i moglby byc fanem Monaco, ale jednak pokochal maszyne Mourinho
1
@FcPortoFan1999 Oskar, wszystkiego najlepszego gówniaku :D
2
@Arden w sumie racja, podczas Arg - Fra tez byly niesamowite emocje, mimo wszystko 98 byl szczegolny
0
@Nazio_87 panie kolego, ale wspomnienia wywowales. Mundial 98, piekny turniej, od tego zaczela sie moja milosc do pilki. Teraz ciezko o te same emocje, final Francja - Brazylia do dzisiaj w glowie
0
@Foro a to nie ogladales filmu? klasyk panie