1

@FcPortoFan1999 Borek wyjechal z pomyslem rozgrywania superpucharu polski w chicago dla polonii :D no zrobil mi dzien chłop :D

0

@FcPortoFan1999 a konferencje Maras ogladasz?

0

@Herato a jemu to na pewno dali medal za lige 2021-22? Rozegral tylko jedno spotkanie, a pozniej wiadomo co bylo dalej

3

@Herato Benjamin Mendy?

0

@FcPortoFan1999 a co Ty Oskar druga zmiana?

1

@Maziarz podzielam opinie i mam wrażenie, ze jest podobnym trenerem co Xavier. Uważam rowniez, ze mają miekkie charaktery niekoniecznie potrafiące motywowac kadre. Ratunkiem dla Artety jak i w sumie dla calej Premier League jest odejscie Pepa z City, wtedy pewnie ktos inny zgarnie majstra, moze to wlasnie Arsenal

2

@Faro Yamal zagral w az 50 meczach, 37 w lidze. Naprawde Xavier mogl sobie odpuscic chociaz wczoraj, gosc jest niepowazny

0

@FcPortoFan1999 mowilem

0

@FcPortoFan1999 ale z tego wolnego tez mogl troche lepiej i wyzej uderzyc, bramka byla odslonieta

0

@FcPortoFan1999 a jednak 1;1

0

@FcPortoFan1999 no i sraczka 0:1

0

@FcPortoFan1999 godzina...

0

@FcPortoFan1999 poltorej godziny...

1

@Bobo25 zgadzam sie z panem, slabo to wyglada, jeszcze te reklamy na koszulkach... no i material koszulek, odprowadzaja wilgoc co wiąze sie z zapachem. Osobiscie to wole klubowe bawelniane nie afiszujace sie tak, ale tez tylko w wolny dzien do spodni dresowych czy spodenek

0

@Dosq jest final pucharu portugalii dzisiaj, porto - sporting. Jest rowniez liga turecka, Galata ma ciezki wyjazd, a Fener gra z ostatnią druzyną tabeli

2

@TR3YWAY Lewy oporny na tikitake, Xavier stracil cierpliwosc

3

@FcPortoFan1999 @tristan87 a nie macie wrazenia, ze Xabi w meczu z Atalantą troche przekombinowal? Cos jak Pep w finalach, dziwil mnie brak Bonifacego, ten sklad jakby nieoptymalny

0

@FcPortoFan1999 tak, tego samego Didiera co wprowadzil Juventus do Serie A

0

@FcPortoFan1999 niewiele brakowalo i zostalbys kibicem AS Monako

0

@FcPortoFan1999 United dalo rade to i Porto dzisiaj

0

@FcPortoFan1999 odpalamy i ogladamy, dzisiaj kibicujemy Porto!

2

@Rifek czwarty gral... Messi sie pewnie oszczedza i kolejny raz odpuscil daleki lot do Kanady, a Suarez i Busquets grali praktycznie w kazdym meczu, wiec odpoczynek sie im rowniez nalezy. W przyszlym tygodniu grają dwa mecze na swoim stadione i zawsze to lepiej miec pewnosc, ze amigosi będą grac i dadzą pewnosc zapelnienia stadionu

0

@FcPortoFan1999 harmonia panuje w polskiej pilce, pieknie

0

@FcPortoFan1999 Czarek obecny?

0

@FcPortoFan1999 no to mają komplet pucharow

0

@FcPortoFan1999 no niby tak, ale dzisiaj City bardzo slabe, rozczytane. Nie lubie i tak zadnego z tych klubow

0

@FcPortoFan1999 Arsenal wygral tarcze wspolnoty, Liverpool puchar ligi, lige City, puchar angli ManU. Anglia wyrownana jak ekstraklasa w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 FA Cup sie zaczyna

0

@FcPortoFan1999 wiem co bedzie, ale przejazd Pogoni z pucharem przez miasto przegapisz?

0

@FcPortoFan1999 bedziesz ich wital pod ratuszem po powrocie z Pulaw? szykuje sie feta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?