Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Borek wyjechal z pomyslem rozgrywania superpucharu polski w chicago dla polonii :D no zrobil mi dzien chłop :D
0
@FcPortoFan1999 a konferencje Maras ogladasz?
0
@Herato a jemu to na pewno dali medal za lige 2021-22? Rozegral tylko jedno spotkanie, a pozniej wiadomo co bylo dalej
3
@Herato Benjamin Mendy?
0
@FcPortoFan1999 a co Ty Oskar druga zmiana?
1
@Maziarz podzielam opinie i mam wrażenie, ze jest podobnym trenerem co Xavier. Uważam rowniez, ze mają miekkie charaktery niekoniecznie potrafiące motywowac kadre. Ratunkiem dla Artety jak i w sumie dla calej Premier League jest odejscie Pepa z City, wtedy pewnie ktos inny zgarnie majstra, moze to wlasnie Arsenal
2
@Faro Yamal zagral w az 50 meczach, 37 w lidze. Naprawde Xavier mogl sobie odpuscic chociaz wczoraj, gosc jest niepowazny
0
@FcPortoFan1999 mowilem
0
@FcPortoFan1999 ale z tego wolnego tez mogl troche lepiej i wyzej uderzyc, bramka byla odslonieta
0
@FcPortoFan1999 a jednak 1;1
0
@FcPortoFan1999 no i sraczka 0:1
0
@FcPortoFan1999 godzina...
0
@FcPortoFan1999 poltorej godziny...
1
@Bobo25 zgadzam sie z panem, slabo to wyglada, jeszcze te reklamy na koszulkach... no i material koszulek, odprowadzaja wilgoc co wiąze sie z zapachem. Osobiscie to wole klubowe bawelniane nie afiszujace sie tak, ale tez tylko w wolny dzien do spodni dresowych czy spodenek
0
@Dosq jest final pucharu portugalii dzisiaj, porto - sporting. Jest rowniez liga turecka, Galata ma ciezki wyjazd, a Fener gra z ostatnią druzyną tabeli
2
@TR3YWAY Lewy oporny na tikitake, Xavier stracil cierpliwosc
3
@FcPortoFan1999 @tristan87 a nie macie wrazenia, ze Xabi w meczu z Atalantą troche przekombinowal? Cos jak Pep w finalach, dziwil mnie brak Bonifacego, ten sklad jakby nieoptymalny
0
@FcPortoFan1999 tak, tego samego Didiera co wprowadzil Juventus do Serie A
0
@FcPortoFan1999 niewiele brakowalo i zostalbys kibicem AS Monako
0
@FcPortoFan1999 United dalo rade to i Porto dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 odpalamy i ogladamy, dzisiaj kibicujemy Porto!
2
@Rifek czwarty gral... Messi sie pewnie oszczedza i kolejny raz odpuscil daleki lot do Kanady, a Suarez i Busquets grali praktycznie w kazdym meczu, wiec odpoczynek sie im rowniez nalezy. W przyszlym tygodniu grają dwa mecze na swoim stadione i zawsze to lepiej miec pewnosc, ze amigosi będą grac i dadzą pewnosc zapelnienia stadionu
0
@FcPortoFan1999 harmonia panuje w polskiej pilce, pieknie
0
@FcPortoFan1999 Czarek obecny?
0
@FcPortoFan1999 no to mają komplet pucharow
0
@FcPortoFan1999 no niby tak, ale dzisiaj City bardzo slabe, rozczytane. Nie lubie i tak zadnego z tych klubow
0
@FcPortoFan1999 Arsenal wygral tarcze wspolnoty, Liverpool puchar ligi, lige City, puchar angli ManU. Anglia wyrownana jak ekstraklasa w tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 FA Cup sie zaczyna
0
@FcPortoFan1999 wiem co bedzie, ale przejazd Pogoni z pucharem przez miasto przegapisz?
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ich wital pod ratuszem po powrocie z Pulaw? szykuje sie feta?