1

@Messibestplayerintheworld dawac Hansiego i nie zapomniec o sprzedazy de Jonga

0

@FcPortoFan1999 najlepsza rywalizacja to Niggets - Timberwolves

3

@takisobiektos oj Marek, przeliczyles sie chlopie...

2

@PawkoFCB dokladnie tak, wczesniej jak Xavi twierdzil, ze rezygnuje to mial sie zrzec pensji do konca kontraktu, nastepnie Laporta przekonal go do pozostania, wiec teraz znowu namawiają go zeby sam zrezygnowal, gdyz w momencie zwolnienia go trzeba kase wyplacic :D

1

@tristan87 az szkoda cokolwiek wycierać...

1

@Lucerfi @Lionel_Messi10 musi sie tu wypowiedziec

0

@cules100pro i pan kolega masz pan racje

1

@martool2 paradoksalnie zwolnienie Xaviego moze uratowac Laporte od wotum nieufnosci, bedzie to troche jak nowy start z nowym trenerem. Wiekszosc kibicow jest zla glownie na to jak gra druzyna, w jakim tez stylu przegrywają i to co Xavier mowi na konferencjach wciskając wszystkim, ze bylismy lepsi. Tak naprawde wiekszosc ma dosyc wlasnie ogrodnika

1

@GeneralXavi no wlasnie, to jest ciekawe, Xavier w momencie ogloszenia swojego odejscia twierdzil, ze zrzeknie sie kasy za ostatni rok kontraktu, po namowach Laporty jednak zmienil zdanie. Teraz pewnie jak Joan go zwolni to kase trzeba wyplacic i to nie tylko jemu bo rowniez jego bratu oraz reszcie sztabu

0

@TR3YWAY najpierw guzikiem strzeli mu w oko

0

@Safrani Xavier wie, ze narobil smrodu i chce teraz prostowac :D

0

@Bartas7VeB podlaczyl sie, po prostu Xavier nie pozwolil mu zwieńczyć sukcesu, na hattricka sie zanosilo

0

@FcPortoFan1999 mi bardziej chodzi o to, ze moze byc wiecej transferow z Brazylii zwiazanych z Curym. Wiekszosc tych transferow wyglada na wałek i 'pranie' kasy

0

@Chucky no nic trudno, myslalem ze bedzie kontynuacja tego romansu

0

@FcPortoFan1999 to są koledzy wiec pewnie latwiej bedzie tuszowac niezrozumiale transfery typu 'Roque'

0

@FcPortoFan1999 prosimy o opinie

0

@RinooniR espresso nie potrzebne, takie tutaj emocje

0

@Chucky snilo Ci sie dzisiaj cos?

2

@AlexDark00 oni muszą walic wóde na okrągło, choroba dwubiegunowa, innego wytlumaczenia nie ma

0

@Roobo ciekawe jest tez to, ze Xavi kiedy poinformowal o swoim odejsciu twierdzil, ze rezygnuje z pieniedzy za przyszly sezon, nastepnie Laporta namawia go zeby zostal. Teraz jezeli zarząd zdecyduje sie wywalic Xaviera pewnie bedzie mu trzeba wyplacic kase do konca kontraktu. Oczywiscie nie tylko jemu, ale jego bratu i reszcie sztabu. Majstersztyk

0

@Klimach fan kontrakt Roberta jest zbyt atrakcyjny dla niego zeby tak latwo rezygnowac, na pewno nie bedzie chcial rozwiazac go za porozumieniem stron, on sam podkresla, ze zostaje na przyszly sezon. Jedyna opcja zeby odszedl z koncem czerwca 2025 to wlasciwie posadzenie go na lawce, warunek jest zeby rozegral ponizej 55% meczów w roli podstawowego pilkarza. Klubów w MLS nie stac zeby zaoferowac mu taką kase jaką otrzymuje w Barcelonie. Moze przesadzam, ale jezeli bedzie gral mniej, moze jako joker, nie będą to pelne mecze to ciezko mu bedzie dobic nawet do 15 bramek w sezonie. Pozwolenie mu grac pelnych meczów w przyszlym sezonie laczy sie z kolejnym sezonem w Barcelonie i obciążeniem budzetu, a bedzie mial juz wtedy 37 lat

3

@MOLESTA to jest rewanz

0

@blakkudium wszystko sie zgadza, rok Xaviera, rok Roberto

3

@Lionel_Messi10 mysle, ze sie zepna zeby obronic Cope, Brazylia slabo wyglada jak patrzy sie na ich kadre

0

@tristan87 o widzisz tego nie widzialem:) Szymek czlowiekiem lubianym jest, nie ma co dyskutowac :D

0

@tristan87 prime to juz ma za sobą, juz i tak obskoczyl wojewodzkiego i inne kanaly, a klasyk ponizej:)


0

no to niech zostanie, a za rok bedzie ostatni dzwonek zeby cos na nim zarobic, kontrakt ma do 2026. Astralaga bedzie mial juz juz 21 lat i pewnie wskoczy na jego miejsce.

1

@Rewolucja123 to dobrze czy zle?

1

@Chucky no to tym bardziej, przeznaczenie

5

@Jakchcesz i to jest jak najbardziej dobry pomysl, najlepiej z rana, taka niespodzianka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?