0

@FcPortoFan1999 a co w czerwcu?

0

@Michael24 13 to ja mam urodziny, nie chce straszyc, ale pechowa ta 13 :D

3

@Deviler od tej pory nic innego nie bede pil

0

@FcPortoFan1999 zachwycony

0

@Michael24 co z tego jak i tak Totki sie podłożą :D

0

@Zoker ja to wiem i przyszly sezon to dopiero bedzie jazda czuje, jedynym pocieszeniem jest, ze jego kontrakt wygasa w czerwcu 2025. Jestem jednak pewien, ze na bank cos odwali i bedzie nagonka na jego wczesniejsze zwolnienie, tylko czy budzet na to pozwoli i czy Laporta bedzie mial jaja

0

@Katalończyk 99 i co ciekawe jak dany zawodnik zaczyna wchodzic w rytm, gra dobrze, strzela tak jak bylo z Ferminem czy wlasnie z Ferranem nagle w nagrode dostaje miejsce na lawce lub zmienia mu pozycje

0

@Katalończyk 99 mi chodzi o to jaki plan na Ferrana ma Xavier? Odkąd tu przyszedl jest rzucany po roznych pozycjach, jak mial mecze gdzie strzelal bramki to wlasnie pozycja na srodku ataku, pozniej znowu rzucany po pozycjach

0

@Zoker najlepsze jest jeszcze to, ze chcą sie go pozbyc i poszukac kolejnej dziewiątki na zastepstwo, to co w takim razie z Ferranem? gdzie ma grac? i co z Guiu?

0

@Kidd te wszystkie transfery Xaviera to wygladają na bardzo nie przemyslane, on najlepiej chcialby miec Hiszpanów, zawodników z doswiadczeniem w LaLiga i zawodników, ktorzy przewineli sie przez La Masie lub przez rece Guardioli. Mam wrazenie, ze on zatrzymal sie w czasach kiedy wlasnie Guardiola zaczynal trenerke w Barcy i probuje to odtworzyc

1

@Kidd dziwią mnie odnosnie sprzedazy czy wypozyczenia Vitora informacje, ze klub poszuka nową dziewiątke na zastepstwo. To co w takim razie z Ferranem? Na jakiej pozycji on ma grac? Dalej bedzie rzucany po pozycjach? Co w takim razie z Guiu? Lewy zostaje, tego jestem pewny, mimo iz uwazam, ze tutaj nie pasuje. To wszystko wyglada strasznie chaotycznie...

0

@FcPortoFan1999 a no faktycznie, tez grają u siebie, to swietowanie jedynie przelozone w czasie i w sumie to lepiej w weekend niz tak na tygodniu. Remis im wystarczy do zdobycia majstra?

0

@bartekvisca kabel panie kolego, tez mialem taki problem, wtyczka kabla sie wyciera

0

@Kidd @FcPortoFan1999 no takiej koncowki sie nie spodziewano, czyli fety nie bedzie

1

2

@97ketrab ma DNA i ma charakter...

0

@PatrykBarca mam nadzieje, ze nie bedzie mial za duzo obowiązkow i bedzie mogl ogladac w pracy, ponoc w Siedlcach wszystko przygotowane pod wielką fete

4

@PatrykBarca zycze temu klubowi kontynuacji tego pasma sukcesów, oby jak najdluzej

1

panowie i panie, poniewaz kolega @FcPortoFan1999 jest aktualnie w pracy to ja w jego imieniu przypominam iz zaraz zaczyna sie mecz II Ligi, Pogon Siedlce - GKS Jastrzebie

2

@Arden porządany niczym Maras Papszun

1

@FcPortoFan1999 ja rozumiem, ale jednak awans da im wiekszy budzet i moze wzmocnienia, ktore jednak są potrzebne zeby chociaz cos pokazac w eliminacjach

0

@FcPortoFan1999 nie no, Wisla musi jakos ten awans wywalczyc, jednak lepiej by to wygladalo jakby jako ekstraklasowiec grali w europie

1

@NeroTFP1 moze lepiej niech ManU zapomni o transferach bo to i tak im slabo wychodzi, a zajmą sie budową nowego stadionu. Bylem pare lat temu na Old Trafford i juz wtedy byla tragedia to az strach co jest teraz, dobrze ze koniec sezonu bo jeszcze jakas tragedia sie zdarzy

0

@AlexDark00 i wlasnie tą jedną strzelilby Guido

3

@LM10GOAT @Danny Gaucho Cie podpuszcza, nieoficjalnie to on prowadzi zespol, po prostu nie ma jeszcze licencji

0

@FcPortoFan1999 ze dostepny spoko, ale zgrywa bohatera i zbawce, a niestety nie jest jakims mega trenerem, w reprezentacji pracuje tylko ze wzgledu na znajomosc z Kulesza

0

@FcPortoFan1999 Nani rozwiazal kontrakt z turkami, juz jest temat Gornika :D

1

@Kidd i do tego Probierz lata po telewizjach, do wojewodzkiego i zhrywa zbawce narodu i pierdzieli jaki to talent golfisty ma

0

@FcPortoFan1999 gangster ze znajomosciami na miescie, wlasnie zaczal wywody co to Lewy odrzucil z arabii, o planach mls i biznesach Anki :D co za kiep

0

@FcPortoFan1999 za Fabrizio to robi Wlodarczyk, tez zaprzyjazniony z Lewusem i pierdzieli glupoty. Borek to takiego przyglupiego promotora gangusa zgrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?