1

@blakkudium no to czuje dzisiaj czerwo dla Casemiro w obronie, bedzie strzelanina ze strony Arsenalu

2

@mekston no wlasnie i te playoffy w mls to tez troche lipa bo to nie jest nawet dwumecz tylko jeden mecz i czesto nie grasz na swoim stadionie co tez nie jest dobre, no taki urok usa. Natomiast jesli chodzi o granie w usa i zycie tam to jest to calkiem fajne miejsce na emeryture i uwazam iz duzo wiecej zawodnikow bedzie chcialo wybrac wlasnie ten kierunek na koniec kariery. Chiny jak sie okazalo nie bylo najlepszym wyborem dla zawodników, podobna sytuacja wedlug mnie bedzie z arabskimi

0

@FcPortoFan1999 sorry poltorej godziny, czas mi sie pomylil

1

@Luciano99 ta obrona mnie przeraza, gdyby nie Leo i Luis w Interze to ten klub szorowalby dno tabeli. Nie spodziewalem sie, ze az taka tragedia jest w MLS.

0

@FcPortoFan1999 mecz za pol godziny

2

@Pawlak1992 za sezon zasadniczy tez jest puchar Supporters Shield, jednak playoffy sa wazniejsze i są na wzor NBA, NFL i NHL, taki urok USA

3

0

zobaczcie sobie nowy filmik na insta Barcy z krzeselkami co sprzedają po starym Camp Nou. Mogliby je chociaz wyczyscic przed wysylką :D a tak to dziadek sam musial w domu

0

@FcPortoFan1999 a jutro mecz z ketchupem

8

@97ketrab De Zerbi go oszczedza zeby kontuzji nie zlapal

0

@TR3YWAY szkoda, ze juz nie Kucharski

2

@GeneralXavi Lewy w nadchodzacym okienku transferowym nie odejdzie, w przyszlym moze... ale tylko jezeli bedzie dostawal mniej okazji do gry w co watpie, chyba ze Xavier dostanie nakaz od zarzadu zeby skorzystac z klauzuli i rozwiazac kontrakt w czerwcu 2025. Osobiscie uwazam, ze transfer Lewego nie byl do konca przemyslany(szczegolnie jego kontrakt) i on swoim stylem gru po prostu tutaj nie pasuje. Byl Auba i on dawalby podobne liczby co Disney. Zamiast kontynuowac czystke to w zespole dalej pozostaje de Jong z wysokim kontraktem i wlasnie Lewy

1

Lewy chcial sie wybielic z premii to cyk wywiad dla meczykow. Teraz nie chce odejsc to Wlodar bedzie wszystko dementowal, uklady ukladziki

1

@FCBparasiempre nie no dzisiaj to nie, bedzie ciezko

0

@betonito Copa America to troche za malo, niby sezon ma dobry, ale jednak to MLS. Najwieksze szanse na tą chwile ma męczennik jr, Messi wygrywając Copa moze mu jedynie utrudnic wygraną. Kolejny w kolejce jest pewnie Bellingham, ale tez wiele zalezy jak daleko Anglia zajdzie na euro. Pozniej jest Mbappe, ktory musi wygrac euro z Francją zeby miec wieksze szanse na pilke niz wczesniej wymieniona dwojka

1

@FCBparasiempre sprzedac jak najszybciej

1

@blakkudium musza cos zrobic z obroną, siedem druzyn ma gorszy bilans, a sa to druzyny zajmujace miejsca 20-29. Dlatego wlasnie jak brakuje Leo to przegrywaja, nie ma kto kreowac gry czy asystowac, a tracą bardzo duzo

3

@Faro zeby ketchup nie byl drozszy

0

@FcPortoFan1999 juz mi nie szkoda Pogoni, klub mem

1

@FcPortoFan1999 Legii nigdy, a Raków sam sie skrzywdził, wlasciwie Marek ich skrzywdzil oddając druzyne typowemu Sebie

0

@FcPortoFan1999 szkoda tylko Gornika

0

@FcPortoFan1999 jutro Lech - Legia, ale zeby mecz byl z wieloma bramkami specjalnie dla Ciebie oglądać nie będe, skusze sie na ManU - Arsenal

0

@Szklaner De Zerbi go oszczedza zeby nie wrocil z kontuzją do Barcelony, trzeba to docenic

0

@FcPortoFan1999 i do Interu wlasnie sie wybierze, juz rok temu Beckham i Modric mieli spotkanie na yachcie w czasie wakacji, strzelono im kilka fotek. Pewnie kontrakt do konca 2025 i emeryturka

1

@Lionel_Messi10 @mekston meczycho pany coraz blizej, bedzie pobudka?

0

@Encore tam juz spotkanie Beckhama z Modriciem odbylo sie juz chyba w ostatni sezon wakacyjny, byly zdjecia z yachtu. Pewnie Modric podpisze kontrakt do konca 2025, akurat czterdziestka mu strzeli

2

@blakkudium dobrze, ze Fati na lawce, De Zerbi nie chce zeby wrocil do Barcy kontuzjowany, to sie ceni

0

@FcPortoFan1999 mecz sie zaczyna, Gornik zmotywowany dzisiaj

0

@NeroTFP1 pieknie mu bedzie w tych barwach, a herb jest tak piekny jak nalepka na ketchupie @FcPortoFan1999 myslisz, ze liga zyska na tym transferze?

1

@lucas/catalan brak logiki, transfer dla transferu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?