La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

0

Raków z Częstochowy,najpewniej dzisiaj powróci do gry o europejskie puchary.

0

@FcPortoFan1999 juz mi nie szkoda Pogoni, klub mem

1

@Lanosss Ten cały sezon,jest podsumowaniem historii tego klubu.Lepszej okazji na jakikolwiek puchar,najpewniej nie zaznają.W tym sezonie,mogli jak najbardziej powalczyć o mistrza z tak słabymi rywalami..no ale właśnie.

1

@FcPortoFan1999 No właśnie - Jagiellonia czy nawet Śląsk do pewnego momentu wyglądali jakby byli nie do ogrania ale ostatni okres pokazał, że jednak byli więc Pogoń straciła szanse nawet na dublet mając takich rywali. Jeśli nie w tym sezonie to chyba nigdy nic nie wygrają, a na domiar złotego nawet w pucharach nie zagrają ponieważ przy tej porażce zostaje praktycznie jedno miejsce i weźmie je zapewne Lech lub Raków ewentualnie Legia jeśli jutro wygra.

0

@Stinger_ Ta kadra,jeszcze z Koutrisem była najpewniej najlepszą od lat jaką miała Pogoń+niezbyt mocni rywale,a końcowo zabiorą im tytuł drużyny,które rok temu do końca drżały o pozostanie w lidze.Ja,ich stawiałem przed sezonem na mistrzów,bo uważałem że to musi być ich rok.Jak widać,nic z tego..

0

@FcPortoFan1999 Trzymam kciuki za Jagę więc liczę na jakiś remis jutro legijno-lechowy. No i za Puszczę, ale to już dzisiaj Korona wykonała połowę pracy.

0

@Dari0G Dla Jagi,to o dziwo lepiej jakby Legia wygrała ;)

0

@FcPortoFan1999 O nie. Remis jest idealny. W ten sposób jeszcze Raków może się wkulać na podium, a Jaga odskoczy. Choć jak dowiozą dziś z Pogonią, to bazując na ich wcześniejszym rytmie, następne mecze to remis lub w pupkę.

0

@Dari0G Raków,w finałowej kolejce sezonu podejmie u siebie Śląsk ;)

0

@FcPortoFan1999 W sumie racja, to jak spotkanie dwóch klaunów. Ale Raków wie już, że Szarga odchodzi i są duże szanse na powrót pana z batem, więc może się sprężą, żeby go nie wkurzać na starcie. No i zwycięstwo Rakowa to plus dla Jagi.
Edit: O co chodzi z tymi Twoimi przecinkami. Rozwalają mnie :).

0

@Dari0G Ja,bym jednak wrócił do Pogoni Szczecin i się zastanowił poważnie.Kogo Oni mają kupić,aby zapewnić im ten upragniony puchar?Grosicki,robi co może w ostatnich dwóch sezonach i bardzo możliwe że od następnego sezonu zaliczy zjazd..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?