Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Jaga lub Pogon
0
@Kamiloza91 na prawej stronie czesto gral tez Ferran, wiec teoretycznie jest zmiennik, w Barcy B jest tez Noah Darvich, pewnie dostanie szanse debiutu w pierwszym zespole
0
@Lionel_Messi10 trzeba dzwonic do Leo zeby wyjasnil go w Copa i po problemie
0
@Pawlak1992 wroci do Partyzanta Leszno, ma ich wprowadzic do ekstraklasy
2
@Kondziubarca Disney top, kolacje dla reprezentacji, grill zjednoczyl Barce
1
@TR3YWAY fakty, kolejny po Ance i Robciu latajacy do Wojewodzkiego i nie mozna zapomniec o Probierzu golfiscie, zbawcy polski
0
@TR3YWAY dlatego kariera wystrzelila
1
@Kidd Auba by podal
0
@kigani @priest9999 podnóżek uefa
0
@SeWo77 tak, dokladnie
0
@Stinger_ ja wiem, ze Messi przez gre w MLS nie dostanie pilki, chodzi mi o to, ze moze jedynie przeszkodzic Brazylii czyli Viniemu w zdobyciu tytulu
0
szkoda nawet ogladac final lm, zwyciezca juz jest znany. kto zgarnie zlota pilke? pewnie męczennik lub Jude, wiele zalezy kto zajdzie dalej na euro lub na copa america. Mbappe moze byc brany pod uwage jedynie jezeli Francja zgarnie mistrza. I tu na pomoc trzeba dzwonić do Messiego, Argentyna musi obronic Copa bo ogladac męczennika ze zlota pilką ciezko bedzie strawić
1
@Felipe_PL no wlasnie i @betonito ma racje, z Marciniaka zrobil sie cwaniaczek, wiekszy gwiazdor niz pilkarze, przepycha kogo uefa wskaze
0
@betonito jest stronniczy, w finale mś tez z francuzami klepal sie po plecach, psg tez z grupy wyciagnal
0
@TR3YWAY @Popitek12 no i mialem racje co do Marciniaka i jego ekipy tez
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie i dlatego im sie chcialo, obcokrajowiec nie bedzie umieral za czyjes barwy
0
@FcPortoFan1999 dawniej zawodnicy mieli wiecej ambicji, chcieli sie pokazac, wybic. Teraz kasa i tak jest, nie ma znaczenia w jakim klubie grasz, kasa i tak bedzie, dawniej trudniej bylo zarobic
0
@Hindus 3maj sie mocno kolego
0
@Czajka90 ego mu nie pozwala
0
@FcPortoFan1999 Lechii zawsze szkoda, dobrze ze wracaja do ekstraklasy. Ja to nie rozumiem jak to jest, ze te nasze kluby dostaja sraczki, ze nie moga grac jak dawniej Wisla, mecze np. z schalke do tej pory sa w pamieci
1
@FcPortoFan1999 o widzisz, ma doswiadczenie w polsce
1
@Popitek12
0
@MesQueUnClub96 jasne, ze tak, chlop zna sie na robocie
0
@prokar1 ona jest od ketchupu dawtona
0
@TR3YWAY zamiast normalnego sygnalu na telefon albo jako budzik mozna ustawic
2
@Popitek12
1
@Popitek12 nie, gwizdal dla PSG, kumpel Mbappe, gwizdal przeciw Argentynie, nie lubi Messiego
0
@FcPortoFan1999 i cyk 1;0
0
@Emhyr nie skłamał... :D
0
@626 Xaviemu jednak przyszlo