0

@FcPortoFan1999 Oskar dawaj juz tego mecza, ile mozna czekac

0

@barcelonaLM Frenkiego sprzedajemy

0

@FcPortoFan1999 wiem wiem, ale zeby szczecin w krakowem? :D

0

@FcPortoFan1999 jakich bójek? to sie pokłocili jakos?

0

@FcPortoFan1999 troche stadionów zwiedzilem, w Londku wembley kilka razy, Stamford Bridge, na Chelsea smigalem, stadion West Hamu, Totków, Fulham, QPR, ManU. Bylo sie Marsylii, PSG, Barcelona to wiadomo. W polsce mielecka Stal najczesciej

0

@FcPortoFan1999 Gruzja 4:0, teraz mi sie przypomina, ze sloneczne dni byly w czerwcu

0

@FcPortoFan1999 bylem, jak repra grala, ale z kim to nie pamietam, eliminacje do euro 2016. Pozniej bylem na euro w Marsylii jak grali z ukraina

2

@FcPortoFan1999 wiesz, ze Klimek, prezes Stali nie wygral wyborów prezydenckich? Czyli dalej bedzie kierowal klubem

1

@P33ck bede ogladal
@FcPortoFan1999 Grosicki obiecal przychodząc, ze Pogon 'cos' wygra

3

@Visca_barca Lewy zamiast isc do arabskich to ma wrocic do Partyzanta i wprowadzic ich do ekstraklasy
@FcPortoFan1999 dobry ma chłop plan?

0

@FcPortoFan1999 a to mam, to ogladne

2

@Danny Gaucho no chyba, ze jakis niemiecki

0

@FcPortoFan1999 bedzie to w tv?

0

@mekston a wychowankiem jest Partyzanta Leszno czy Varsovii Warszawa?

0

@FcPortoFan1999 Barca pierwszy mecz tez wygrala z PSG i co w rewanzu ludzie zapominają tak szybko? co myslisz?

0

@Pawci023x Kylian jezeli PSG zgarnie LM, jezeli Real to bedzie zalezalo pewnie od euro/copa kto zajdzie dalej czy Bellingham czy meczennik

0

@MesQueUnClub96 i do tego jakim wygranym w tym wszystkim jest Sancho...

0

@FcPortoFan1999 podobny problem co pan Robert, mąż Anny Stachurskiej

0

@FCB_dimiC on to chyba nawet nie wiedzial, ze gral w Dortmundzie

0

@Jarema2000 Cope zgarnie Argentyna, mysle ze dalej sa mocniejsi niz Brazylia.

0

@FcPortoFan1999 jasne, ze nie. Napisalem pol zartem posta

0

PSG zgarnia lige mistrzow w tym roku, do tego liga zgarnieta, puchar francji, Kylian zlota pilka, no bo przeciez nie Haaland

2

@regatta52 o to to, z tym Verstappenem to tez niepojęte

1

@FCB_dimiC a oponiarze?

12

@MesQueUnClub96 Cristiano Ronaldo tez potwierdzil swój udział, dalej wierzy w mistrzostwo swiata

0

@FcPortoFan1999 moze jednak nie wszystko stracone i Raków jeszcze raz mu sie przygladnie

0

@FcPortoFan1999 no szkoda, dali by mu pozniej polski paszport i bylby srodek elegancki w reprezentacji, Fermiński

0

@FcPortoFan1999 u19, trzeba sledzic przyszle gwiazdy

0

@FcPortoFan1999 grają o 18, mam ich na kuponie

0

@FcPortoFan1999 ogladasz Porto dzisiaj czy inne plany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?