Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG milo z Twojej strony, powinni to docenic, sa rzeczy wazne i wazniejsze:)
4
@Rl9k1nG no to obowiązkowo, taki mecz nie mozna ominąć, robota nie ucieknie, wiadome
2
@Gaz @FCB_dimiC jego intuicja widziala Antonego w Barcelonie... szkoda go ogladac
0
@FcPortoFan1999 mecz Jagi z Pogonią da odpowiedz kto majstrem
0
@mekston no i o to caly Arsenal, to ze sraczka bedzie to bylo pewne, liczylem jednak, ze Liverpool zgarnie majstra, no cóż...
0
@FcPortoFan1999 a NBA ogladasz?
0
@FcPortoFan1999 Podolski obiecał
0
@FcPortoFan1999 Górnik włącza sie w walke o mistrza, brawo
1
@Bernard777 rowniez chetnie ogladne mimo iz nie przepadam za bundesligą, przegrane mistrzostwo bayernu to miod na oczy. Komentowac bedzie chyba pan Borek, ktory jest kibicem Bayernu, no piekna sprawa
0
@FcPortoFan1999 Kamil obiecał
1
@AFA latwiejszy raczej ma City, ale wszyscy mają Totków po drodze, Live ma jeszcze West Ham i Aston równiez. Bedzie lipa, dominacja City niestety, wlasciwie kolejny rekord dla Pepa
1
@AFA tak pewnie bedzie, Arsenal to przewaaznie sraczke ma na finishu, liczylem jednak ze Liverpool zgarnie majstra w tym sezonie, no ale trudno. Pepa nie da sie nie lubiec, to niech zgarnia co sie da
0
@MesQueUnClub96 chyba powoli mozna zaczac gratulowac City, Arsenal pewnie metr przed kiblem sie wysypie :/
0
@Sulimo alez balagan w Lechu, zwolnie Broma i zastapienie go Rumakiem to byl blad, ale czy Janas jako pierwszy trener cokolwiek zmieni? Moze jaja ma wieksze i to cos pomoze. Tak czy inaczej po seoznie potrzebny jest trener z prawdziwego zdarzenia, Skorza czy moze Papszun? Papszun chyba sie przeliczyl, ze dostanie oferte zycia z zagranicy...
0
@FcPortoFan1999 jak nie ogladam bundesligi, tak dzisiaj bede ogladac, ale wczesniej juz o 15 Liverpool - Crystal Palace. Po tym jak Lech zawiodl wczoraj omijam dzisiaj ekstraklase
2
@Adran360 podobne mam odczucia, w US Open nie grają w tym roku, Leagues Cup pewnie odpuszczą, dla Leo Copa America wazniejsza. Supporter tez watpie, gdyz za duzo meczów przegrywają bez Leo. Playoffy to jak napisales, liczyc na Leo, ale moze zrobią jakies wzmocnienia w lecie...
3
@Adran360 ciekaw jestem co Inter zdziala w MLS z tą obroną, bramki strzelają, ale wylewy w obronie to w kazdym meczu.
0
@FcPortoFan1999 Feio TOP, ja wiedzialem
0
@FcPortoFan1999 Porto tez ladnie gra widze...
0
@FcPortoFan1999 widziones ustawienie Legii? Feio zapodal
0
@MalanFCB malo tego: Fati < Moder < Piotrowski
a Probierz? TOP
0
@TR3YWAY nie bedzie, ogladam od poczatku i klątwa nie dziala
0
@FcPortoFan1999 to jak w domu to sie znajdą
2
@Sulimo Leszek potrzebuje mocnej rewolucji, jakies wypalanie wsrod zawodników sie pojawilo, potrzebują kopa w zad
0
@FcPortoFan1999 zawiodlem sie mocno na tym Lechu dzisiaj. Jakos do Lecha czuje sympatie jezeli chodzi o polskie kluby, lubie ich ogladac jak graja w europie. Pelen dramat dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 zmieniam zdanie, Puszcza jednak sie utrzyma, a zwolnienie van der Broma bylo bledem. Dajcie spokoj z tym Rumakiem, kto to widzial
0
@Adran360 Inter Miami panie
0
@FcPortoFan1999 mam wrazenie, ze puszcza jednak sie nie utrzyma, o kilkq niespodzianek i tak za duzo
6
@Lionel_Messi10 @mekston jest w planach transmisja o 2 30? robicie pibudke?
0
@Czajka90 pięknie:)