Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czy bedac fanem ekstraklasy opinia weszlo, paczula jest dla Ciebie wazna?
0
@FcPortoFan1999 Hadaj asystentem? Spokojniejszy niz Feio chyba...
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie, prosimy o komentarz, a o 14 na ks program specjalny
0
@tristan87 @FcPortoFan1999 gdzie jestes?
1
@FcPortoFan1999 cos mi sie wydaje, ze Rakow polegnie z Legią. Raków 'typowego Seby' Szwargi jest jakis bez emocji, bez fajerwerków, przewidywalny...
1
@FcPortoFan1999 a majtki ubrales?
0
@FcPortoFan1999 w tym sezonie to ja wiem, ze nic nie wymyslą, zeby tylko Braga ich nie przeskoczyla... ale co dalej?
0
@FcPortoFan1999 porto zawiodlo wczoraj, co to sie tam dzieje? oni nawet u siebie nie sieją postrachu... są jakies plany poprawy?
1
@misterio @tristan87 Grzegorz ewoluowal przez lata, z defensywnego pomocnika zrobil sie dziesiątką, no kozak. Po prostu w kadrze nie potrafią wykorzystac jego potencjalu
1
@TR3YWAY no i to jest dobra wiadomosc na dzisiaj:)
0
@Transu96 nie rób mi tego... daj chociaz miec nadzieje
7
oby w lecie z Barcą pozegnal sie de Jong, mozna na nim bardzo dobrze zarobic, kontrakt ma kosmiczny. Nie widac u niego zaangazowania, szczegolnie w powrotach do obrony, od kiedy jest kontuzjowany Barca traci mniej bramek... Gundogan gra na jego pozycji i prezentuje sie o wiele kals lepiej
0
@Jackazz wow, super
0
@FcPortoFan1999 to premier league, do konca trzeba ogladac:) 3mam kciuki
2
@FcPortoFan1999 no i pieknie Aaron sfaulowal. Pare lat temu mu Meska V class przerabialem. Dobrze sie spisal :D
0
@Rust_Cohle ten Nunez nie wykorzystal, teraz to sie zemscilo. Dobic to united zryte powinni
0
@rob1500100900 juz co najmniej 3 bramy Live powinno miec
0
@FcPortoFan1999 co ten Nunez znowu, no ludzie kochani ile on musi miec sytuacji
0
@FcPortoFan1999 byle legia w dziąsło:)
1
@Robert_Kubica byl w trakcie, ale sraczka na koniec, choragiewka poszla w gore:)
0
@Gibbon_FCB no jak tam lubisz:)
0
@Sinirsey Arsenal bo Arteta, City bo Pep?
2
@Herato oby to wlasnie Liverpool zgarnal majstra, ostatni sezon Kloppa i City sie juz nawygrywalo
0
@Stinger_ nie zrobi:)
0
@Bernard777 raczej Liverpoolowi:)
0
@FcPortoFan1999 a z pileczki co dzisiaj w planach? ja sie skusze na City i Arsenal
3
@Mattems spokojnie, to tylko aktualne chwilowe podniecenie i wiele osob kolejny raz dalo sie nabrac na Xaviego i jego brata. Jezeli Barca nie da rady pokonac PSG i zaprezentuje sie slabo zacznie sie wywalanie Xaviego i jechanie po nim, tak sie zyje w Barcelonie:)
0
@Rewolucja123 winstrol
0
@Cule1234 wymiana za Fateusza...
1
@Tarins chetnie oddalbym gwiazdora de Jonga, ktoremu nie chce sie wspierac obrony. Czy pod jego nieobecnosc Barca gra slabiej? Jak nie widac roznicy to po co przeplacac:)