Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czyli 1 na 5?
0
@FcPortoFan1999 a co sie tam wyprawia?
0
@FcPortoFan1999 a nie przypadkiem Tadeusz Norek?
4
@cules100pro komus sie Oscar nalezy za scieżke dźwiękową :D
4
@Pawlak1992 @Emhyr fotke sobie zrobil tydzien temu z koszulką Interu, jakies cele promocyjne, kolega tu scieme podrzucil
1
@FcPortoFan1999 a mi sie wydaje, ze Legia sama nie wierzy w jakiekolwiek sukcesy i chca po prostu dograc ten sezon oczekując na nowego trenera
0
@FcPortoFan1999 Roberta to juz mam nadzieje tu nie bedzie, oby przyszly sezon byl jego ostatnim w Barcy
1
@ranger3120 rozumiem, ja to biore jako przedtreningowke i do redukcji, teraz bede robil przerwe miesiac i pozniej jeszcze raz na docinke na lato:)
0
@FcPortoFan1999 pogodzil sie z tą sytuacją i najlepiej blyszczy przy nim :)
0
@FcPortoFan1999 cos mi sie wydaje, ze powedruje do Miami po wygasnieciu kontraktu z arabskimi.
0
@ranger3120 tez smigam na joszce. Ktory dzien zasuwasz? Mnie tak kopalo na poczatku, teraz organizm sie przyzwyczail, jedynie co czuje to zwiekszona potliwosc, jednak nie tak jak na poczatku
1
@VegetaPolska tytul newsa oczywiscie zmanipulowany przez tvp. Byla transmisja na kanale sportowym z lotniska i nie bylo kibicow witajacych kadre, wrecz odwrotnie. Kiedy pytano ludzi czy przyjechali ich witac smiali sie z tego, pojawilo sie doslownie ze dwie osoby jakichs emerytow, chlop z pod zabki co mu sie Maciej z Wojciechem Szczesnym mylil i jakas baba z szalikiem
0
@Blanco16 bo to panie jest uhonorowanie zenskiej druzyny, to tylko w tym seoznie tak jest
2
@Lionel_Messi10 wlasnie pies mnie obudzil zeby dac mu jesc i bylo 0:1, ale chlopaki juz odrobili elegancko. Dzien dobry kolegi i milego dnia zycze wszystkim
0
@FcPortoFan1999 na przemian:)
0
@FcPortoFan1999 3mam kciuki:)
0
@FcPortoFan1999 dla Barcy lepiej jakby odpadli, Lewus nie bedzie musial grac na euro i pojedzie z Anką na wakacje
1
@qbuteq mocarnie? opinia Cwiakaly skrzeczacego jak dziecko i nudziarza Rudzkiego nie kazdego interesuje, Twaro spoko, ale Stano nie powie nic dobrego ze wzgledu na zwolnienie jego Czesia
0
@TheCule dokladnie tak kolego, reprezentacji potrzebne jest odswiezenie, oczyszczenie atmosfery wewnatrz. Wedlug mnie tam jest grupa wzajemnej adoracji i część zawodnikow nie czuje sie swobodnie i nie gra na maximum mozliwosci. Zachowanie Szczesnego i strzelanie fochów na kolegow to pokazuje.
1
@TheCule @Sulimo Pol juz wczoraj wieczorem na swoim kanale zwalnial Prodiża :D
2
@Popitek12 https://www.kiep.pl/51455/oczekiwania-vs-rzeczywistosc-na-silowni
0
@Jakchcesz @Zoker o Haalandzie mozna zapomniec wedlug mnie. Perez zakontraktuje Mbappe i jak bedzie mial okazje zgarnac Haalanda to zrobi to nawet sprzedajac Viniciusa, z ktorym jest coraz wiecej zamieszania
0
@FcPortoFan1999 Gaccio
0
@FcPortoFan1999 a co to bylo?
1
@Stinger_ mysle, ze @FcPortoFan1999 odpowie nam na nurtujace nas pytania jak tylko sie pojawi:)
0
@FcPortoFan1999 czy Ty zyjesz? pytanie jest, czemu nikt Rodado z Wisly do ekstraklasy jeszcze nie zgarnal?
1
@Dari0G akurat Piechota i Wądołowska uciekli jako pierwsi do KZ, mimo iż poranki o 7:30 jeszcze sie odbywaly. Dopiero pozniej KS zrezygnowal z poranków i podziekowal innym prowadzacym, zostawil tylko programy sportowe.
0
@Dari0G no tak, mnie bawi to, ze Piechota zostal z ręką w nocniku, a wczesniej wypial sie na ks. Karma
2
@Rl9k1nG Staniewski, Stanowski czy Stańczyk... to samo znaczenie
0
@Michael24 hahaha:D no i nie ma sentymentów u zakolaka. Ludwiczek wypial sie na kanal sportowy, poszedl za Krzysiem i do widzenia, kop w tylek na droge