Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ogladales KS jak byl Tulacz? Myslisz, ze sie utrzymają?
0
@FcPortoFan1999 mecz jest?
1
@fc20barca dla Krychowiaka? Lewus załatwi
1
@Deviler licze na own goal...
0
@BORO_12 kazdy ma swoją opinie czy pasuje czy nie. De Zerbi ma klauzule wykupu w kontrakcie, a jedyne co wygral to puchar z Donieckiem. Wedlug mnie to wlasnie on jest przereklamowany, to jest poziom Xaviego, rownie wysoko potrafi przegrac jak np z ostatnim Luton
0
@Cule1234 Hansi wchodzisz od razu, nie ma co czekac do lipca
1
@Kidd Lazio sie skusi, wlasnie Sarri zrezygnowal
0
@FcPortoFan1999 jasna sprawa, rozumiem, ale warto panie forme robic:)
0
@FcPortoFan1999 a na silowni byles?
0
@FcPortoFan1999 wyspales sie po pracy?
0
@cules100pro budzi respekt...
0
@FcPortoFan1999 zdecydowales sie na zmiane pracy lub chociaz na urlop na żądanie wieczorem?
0
@MarioVeB! amerykanie powinni miec zakaz kupowania klubow pilkarskich. Boehly chyba myslal, ze zasady jak w nfl. Kupil klub, ktory mial gotowy trzon i wystarczylo tylko uzupelniac sklad zawodnikami z topu, a zachcialo sie miedzy innymi ukrainskiego Cristiano.
2
@Lionel_Messi10 miód na oczy, poszedl do arabskich i wszystkim na swiecie probuje wciskac ze ta liga to poziom top 5 i ze jest szczesliwy, bramki strzela jak na orliku, a i tak w wielu meczach kopie sie po czole. Z Al Nassr nic nie wygra, ktos mu doradzil niewlasciwy klub, to nie Al Hilal:)
0
pewnie o Modera chodzilo
0
@Emhyr raczej kupic, zeby sprzedac Greenwooda nie wybierali by sie osobiscie
0
te loga tych wykonawców to jest badziewie straszne, Spotify rozumiem, ale teraz jakies serce, wczesniej język rolling stones, byla juz motomami limitowana, którą do tej pory mozna kupic w sklepie bo nikt tego nie chce i filmiki z pokracznie tańczącą Lewandowską. Mega kicz
edit: no i nie mozna zapomniec o Drake'u, ktory niedawno pokazywal swojego pisiora
Udane te wspolprace, wiecej niz klub
0
@Faro dopóki kolejny pomocnik sie nie zlamie to beton bedzie wychodzil czwórką
0
@FcPortoFan1999 zmien prace jezeli odbiera Ci dostep do pasji
2
@Lionel_Messi10 Inter mozna uwazac za czarnego konia ligi mistrzow, w sumie fajnie jakby wygrali. Jeszcze obrona Copa america jakby do tego doszla to chlop przejmuje paleczke od Leo i zgarnia zlota pileczke, a nie jakies Mbappe czy Haalandy
1
@mekston Gressel w poprzednich klubach gral jako prawy obronca, myslalem ze po to go sprowadzili jednak Tata wystawia go w pomocy...
1
@mekston @macio_944 mysle, ze zepną dupe i to mocno, nie bez powodu Leo wczoraj odpoczywal. Wedlug mnie to ustawienie z trzema srodkowymi obroncami i wahadlowymi totalnie sie nie sprawdza, w ataku widac wtedy brak Taylora, ktory dobrze uzupelnia Suareza i Leo
1
@macio_944 w tym tygodniu mają zakontraktowac nowych stoperów, tam jeszcze okienko jest do 23 kwietnia
0
@FcPortoFan1999 ogladam wypowiedzi czy Borasa, Hadaja i innych zakochanych w Legii to mam wrazenie jakby Legii mialo sie nalezec z gory mistrzostwo, mają dominowac niczym Bayern, PSG w swoich ligach. Legia tak naprawde dla nikogo nie jest juz straszna. Wokol niej jest po prostu warszawskie kolko wzajemnej adoracji, inne polskie kluby mają takie same szanse walki bez sciskania tylka przed Legią
0
@FcPortoFan1999 co z Kostą bedzie?
0
@Aragorn33 dobrze, ze nie jakis mata co reklamy na banerach z nim byly... dajcie spokoj, kto to widzial...
4
@Deviler pozytywny gosc, mogl grac dla Barcy dalej, ale zachcialo sie Lewusa sciagac i nadszarpywac finanse...
0
@Herato kim jest Kane przy Rooneyu? :)
1
@macio_944 znowu tyle? pewnie az uznają im jakas bramke
1
@Rust_Cohle szkoda tych sytuacji niewykorzystanych, będą zqlowac w szatni jak nie wygraja