Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 nie pamietam zebym kiedykolwiek ogladal, moze jak jeszcze Malysz skakal to tv w domu rodzinnym byl włączony
3
@Nazio_87 ale czy skłamał?
0
@A4ron proste, ze Douglas. Zawsze to lepiej w Barcy sie pojawic niz w totkach czy bayernie, dwa zryte kluby
0
@KrwawiaceoczyVEB przeznaczenia nie da sie oszukac
0
@mekston trzech to juz nie upchają...
0
@kanver_ oj jak dales czysto na Legie to faktycznie moze byc ciezko, ale wysoki remis jwst do ugrania co juz pokazali w tym sezonie. Moze jakis farfocel bez Muciego uda sie wturlac
0
@kanver_ a czemu?
0
@Herato 10, 7 dopiero w tym sezonie dostal męczennik, a z 10 Kylian biega w reprezentacji i pewnie gdyby nie Neymar to w PSG rowniez mialby dyche
3
@FcPortoFan1999 klimat jak na Luton :D
1
@Lionel_Messi10 no to przekonales i fajnie, ze adidas usunal napis, a zostawil samo logo plus logo Leo, kto ma wiedziec to wie:)
1
@Emhyr do tej pory nie odpialem, ciezko sie wyplątać...
1
@Lionel_Messi10
https://www.adidas.com/us/messi-tee/JG8862.html
ta mi sie zajebiscie podoba z przodu, to Miami z tylu do tego 0 nie do konca mi pasuje
co myslisz?
adidas co jakis czas wrzuca nowe koszulki lifestyle z logiem Leo to moze sie jeszcze wstrzymam z zakupem, jest dylemat
wole w takich bawelnianych mecze ogladac niz zakladac typowe meczowki
1
@Lionel_Messi10 bedziesz ogladal? ja odpuszczam bo rano mam trening po 8, musze byc wyspany, wiec tylko skrot ogladne
2
@FcPortoFan1999 naprawde az tak chcesz Xaviera? :D
2
@cules100pro nie ma co go powaznie traktowac, podrobka naklejki na kibel
0
@FcPortoFan1999 aktualnie jest team Flick, jezeli to nie wypali dopiero wtedy będe dopuszczal mysli o innym trenerze
0
@FcPortoFan1999 Jak Tuchela lubiałem i kibicowalem mu w Chelsea tak aktualnie troche sie boje co pokazuje jego Bayern. Nie strasz ludzi o poranku :D
0
@NeroTFP1 wiadoma sprawa
2
@Lionel_Messi10 chodzi mi o to, ze Henry jest francuzem i moze kiedys zareaguje na brednie na temat Leo. Chory czlowiek nawoluje do agresji. Wydaje mu sie, ze PSG ma jakies wartosci...
3
@Lionel_Messi10 Rothen jest strasznie zryty, ewidentnie ma jakis kompleks Leo. Strasznie bredzi, ale tak to jest, niespelniona kariera i teraz szuka pieniedzy w mediach. Mam nadzieje, ze ktos te brednie w koncu utnie , moze Henry...
9
@Emhyr jakby tak nakazac mu stac w polu karnym i czekac na pile to bylby lepszy niz Lewus. Rozgrywanie mu nie w glowie
6
@RinooniR ta najwieksza wygrana dopiero przede mną...
0
@FcPortoFan1999 rozumiem kolego, udanego odpoczynku życze. Ja na silke przed 8 sie zbieram i pozniej popracowac troche pasuje
0
@FcPortoFan1999 pan do pracy sie zbiera? jakie tam plany na dzisiaj?
4
Osama męczennik, wycierpial wiele... to kibice cierpieli patrząc na jego kiksy, zmarnowane okazje. Kupa kasy źle zainwestowana, gosc nigdy nie powinien trafic do Barcy... jeden z wiekszych flopów transferowych
0
@DonMatteo901 juz predzej real moge strawic niz ten bayern...
1
@Karthusowski on sam nie wie, którą ma noge nominalną, jest nawet jego wypowiedz na yt. W borusii gral na prawym skrzydle, do nas przychodzil i czesto go wystawiano na lewym skrzydle, nawet Xavi go wystawial na lewym kilkukrotnie
0
@Barcaa12 Coutinho przyszedl dopiero w polowie sezonu, najpierw wciskali tam Osame
0
@Gaz płakac sie chce :D jeszcze jak przypomne sobie, ze do wyciagniecia byl Mbappe z Monaco
5
@Gaz i na miejsce Neymara kupiono Dembele, ktory jest prawoskrzydlowym i dublowal pozycje Messiego...