3

@FcPortoFan1999 nie pamietam zebym kiedykolwiek ogladal, moze jak jeszcze Malysz skakal to tv w domu rodzinnym byl włączony

3

@Nazio_87 ale czy skłamał?

0

@A4ron proste, ze Douglas. Zawsze to lepiej w Barcy sie pojawic niz w totkach czy bayernie, dwa zryte kluby

0

@KrwawiaceoczyVEB przeznaczenia nie da sie oszukac

0

@mekston trzech to juz nie upchają...

0

@kanver_ oj jak dales czysto na Legie to faktycznie moze byc ciezko, ale wysoki remis jwst do ugrania co juz pokazali w tym sezonie. Moze jakis farfocel bez Muciego uda sie wturlac

0

@kanver_ a czemu?

0

@Herato 10, 7 dopiero w tym sezonie dostal męczennik, a z 10 Kylian biega w reprezentacji i pewnie gdyby nie Neymar to w PSG rowniez mialby dyche

3

@FcPortoFan1999 klimat jak na Luton :D

1

@Lionel_Messi10 no to przekonales i fajnie, ze adidas usunal napis, a zostawil samo logo plus logo Leo, kto ma wiedziec to wie:)

1

@Emhyr do tej pory nie odpialem, ciezko sie wyplątać...

1

@Lionel_Messi10
https://www.adidas.com/us/messi-tee/JG8862.html
ta mi sie zajebiscie podoba z przodu, to Miami z tylu do tego 0 nie do konca mi pasuje
co myslisz?
adidas co jakis czas wrzuca nowe koszulki lifestyle z logiem Leo to moze sie jeszcze wstrzymam z zakupem, jest dylemat
wole w takich bawelnianych mecze ogladac niz zakladac typowe meczowki

1

@Lionel_Messi10 bedziesz ogladal? ja odpuszczam bo rano mam trening po 8, musze byc wyspany, wiec tylko skrot ogladne

2

@FcPortoFan1999 naprawde az tak chcesz Xaviera? :D

2

@cules100pro nie ma co go powaznie traktowac, podrobka naklejki na kibel

0

@FcPortoFan1999 aktualnie jest team Flick, jezeli to nie wypali dopiero wtedy będe dopuszczal mysli o innym trenerze

0

@FcPortoFan1999 Jak Tuchela lubiałem i kibicowalem mu w Chelsea tak aktualnie troche sie boje co pokazuje jego Bayern. Nie strasz ludzi o poranku :D

0

@NeroTFP1 wiadoma sprawa

2

@Lionel_Messi10 chodzi mi o to, ze Henry jest francuzem i moze kiedys zareaguje na brednie na temat Leo. Chory czlowiek nawoluje do agresji. Wydaje mu sie, ze PSG ma jakies wartosci...

3

@Lionel_Messi10 Rothen jest strasznie zryty, ewidentnie ma jakis kompleks Leo. Strasznie bredzi, ale tak to jest, niespelniona kariera i teraz szuka pieniedzy w mediach. Mam nadzieje, ze ktos te brednie w koncu utnie , moze Henry...

9

@Emhyr jakby tak nakazac mu stac w polu karnym i czekac na pile to bylby lepszy niz Lewus. Rozgrywanie mu nie w glowie

6

@RinooniR ta najwieksza wygrana dopiero przede mną...

0

@FcPortoFan1999 rozumiem kolego, udanego odpoczynku życze. Ja na silke przed 8 sie zbieram i pozniej popracowac troche pasuje

0

@FcPortoFan1999 pan do pracy sie zbiera? jakie tam plany na dzisiaj?

4

Osama męczennik, wycierpial wiele... to kibice cierpieli patrząc na jego kiksy, zmarnowane okazje. Kupa kasy źle zainwestowana, gosc nigdy nie powinien trafic do Barcy... jeden z wiekszych flopów transferowych

0

@DonMatteo901 juz predzej real moge strawic niz ten bayern...

1

@Karthusowski on sam nie wie, którą ma noge nominalną, jest nawet jego wypowiedz na yt. W borusii gral na prawym skrzydle, do nas przychodzil i czesto go wystawiano na lewym skrzydle, nawet Xavi go wystawial na lewym kilkukrotnie

0

@Barcaa12 Coutinho przyszedl dopiero w polowie sezonu, najpierw wciskali tam Osame

0

@Gaz płakac sie chce :D jeszcze jak przypomne sobie, ze do wyciagniecia byl Mbappe z Monaco

5

@Gaz i na miejsce Neymara kupiono Dembele, ktory jest prawoskrzydlowym i dublowal pozycje Messiego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?