Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 tak było, tak jest i tak będzie
0
@ElTomas no i spotkal kilka dni temu:)
17
de Ligt do Barcy? Raczej de Jong do Bayernu...
1
@Arden no to ladnie Ludwiczek błysnął...
0
@takisobiektos Swiecicki widocznie tez pokrzywdzony
0
@kanver_ a jaka to różnica?
1
@MOLESTA @FcPortoFan1999 zabiera Xaviera do Porto
edit: i jego brata oczywiscie
0
@Arden Xavi bądź mężczyzną i dotrzymaj słowa, odejdź! Nie bądź zmienny jak kobiety
0
@Skila_nie_kupisz Sporting?
0
@Montjuic widzisz, zapomnialem o tym, dzieki za przypomnienie, no to MLS wykluczone
0
@Montjuic jesli chodzi o zarobki to oczywiscie, nikt nie da wiecej, ale czy zycie w zlotej klatce mu odpowiada? czy z Al Nassr on cokolwiek wygra i czy poziom pilki oraz atmosfera jest na wystarczajacym poziomie? nie wydaje mi sie
0
@Lionel_Messi10 mam czsami wrazenie, ze tym zachowaniem Cristiano probuje wytransferowac sie z arabii. Ciezko mu sie samemu przyznac, ze granie tam to pomylka. Glownie ze wzgledu na kontrakty i kase, ktora zgarnal nie moze tego glosno powiedziec. Takie zachowania moga mu pomoc w rozwiazaniu kontraktu i ucieczke do europy czy moze nawet do mls. On chyba bedzie gral jak najdluzej i tulal sie po ligach zeby nabijac jak najwiecej bezwartosciowych bramek
0
@Arden przyzwyczaili sie, ze mieli wszystko puszczane i mimo, ze jest VAR to ciezko sie oduczyc taktyki...
1
@barcanawieki moze on pracuje zeby sie wytransferowac z arabii. Zrobią nagonke i ze niby biedny Cris musi wrocic do europy lub pojdzie do mls
2
@barcanawieki :D:D:D to nie obejdzie sie bez echa, bedzie cyrk
1
@Lionel_Messi10 martwi troche nieskutecznosc Suareza...
0
@tristan87 :D ok, cofam wpis
0
@tristan87 szansa na 71
1
@Lionel_Messi10 nie da sie go nie lubiec, marzenie miec go w Barcy
Inter tez darze sympatia
1
@AFA równie piękny
3
@Lionel_Messi10 pamieta sie, ale odpuszcze, na trening trzeba byc wyspanym:) ogladne rano skrot
jak beda mecze w piatki, soboty w nocy to sie przebudze
ps, Chelsea dominuje
0
@Firestone moze liczą, ze jak mu nie powiedzą to nie przyjdzie ktoregos dnia... zmienią zamki w szatni
0
@macio_944 :D Marquezowi dobrze w B, niech tam sobie siedzi
0
@macio_944 robote zrobil Marquez, Xavier mu ich tylko podkrada :D
0
@mekston podali sklady finalu, chyba Chelsea to zgarnie, kadra Liverpoolu mocno okrojona
2
@Lionel_Messi10 @mekston troche jestem rozbity, chodze na mecze Chelsea i jakos najblizej mi do tego klubu z premier league. Liverpool tez spoko team i fajna historia by sie napisala jakby Klopp na koniec nawygrywal pucharow
1
@P33ck :( trudno, ale Inter zgarnia majstra:) moze wychowanek Juve Soule cos im wpakuje
0
@P33ck pieknie, walic Juve na dziure:D
0
@RomanHoffer do Londynu wyjechalen wlasbie w wieku 29 lat i tylko bardziej sie rozwinalem. Nie ma sie co bac, jezyk oszlifujesz na miejscu, na poczatku prace mozesz znalezc wsrod polakow. Latwiej jest o prace za granica niz w polsce
0
@ArcziArtt londynek.net zobacz sobie jakie sa oferty pracy, ile kosztuje mieszkanie, tam tez sa informacje jak zalatwic pozwolenie na prace, ktore jest potrzebne po brexicie