Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HernandezHernandez pasowalby ten z Leszna
0
@Rust_Cohle bedzie 2:2 dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 nieumyslny faul w sumie Edersona, zasady odnosnie kartek czerwonych sie tez zmienily od pewnego czasu
0
@FcPortoFan1999 tak, bardzo dobrze
0
@FCB24 czyli poziom Brighton De Zerbiego
1
@Rust_Cohle szkoda bardzo
0
@FcPortoFan1999 chyba dalej nikt miszcza polski nie chce
0
@Faro De Zerbi taki sam poziom jak Xavi to Fati nie lapie co ma robic
20
Barca jest flagowym klubem dla Nike, są zwiazani od 98 roku i jest to jedna z najdluzszych wspolpracy w sporcie. Barca jest bardzo wazna dla Nike tak jak Real dla adidasa. Jeszcze pare tygodni negocjacji i umowa zostanie przedluzona:)
2
niech sie dubluje z Dembusem, mądre PSG
0
@FcPortoFan1999 no tak, Ci co sie nie liczą :D
0
@FcPortoFan1999 rozumiem Cie i jutro Liverpool nie da sie pokonac:)
0
@FcPortoFan1999 e nie, tak to nie. Majster dla Liverpoolu
1
@Rust_Cohle City niech sie skupi na obronie ligi mistrzow(w Barce Xaviera nie wierze), a Liverpool niech zgarnie premier league i moze lige europy czy puchar anglii, kto wie. Fajne byloby to pozegnanie Jorgusia
0
@Saviola88 @AlphaNumeric @4drian0 wedlug mnie to kino familijne niz pokazanie pilki od wewnatrz. Chyba oczekiwalem czegos wiecej
2
Ted Lasso - straszne badziewie. Ogladnalem pierwszy sezon czekajac na 'fajerwerki', kiedy cos sie rozkreci... Totalnie ten serial nie oddaje klimatu klubu pilkarskiego tylko jest to parodia w stylu amerykanskim. Widac maly budzet przeznaczony na serial, szatnia wyglada jak z kartonu. Przypomina mi sie jak Rudzki na kanale sportowym wychwalal ten serial i tylko potwierdza to, ze chlop zyje we wlasnym swiecie. Zdziwiony jestem wysokimi ocenami na portalach filmowych.
@Lionel_Messi10 @mekston
1
@Lionel_Messi10 jasne tylko bez obrony to w kluczowych meczach z mocnymi rywalami bedzie problem, tak jak w finale us open cup. Callender jwst dobrym bramkarzem, ale to nie wystarczy i ustawienie z trzema srdokowymi slabo sie sprawdzilo do tej pory.
1
@Lionel_Messi10 kadra ogolnie jest szeroka, ale czy jakosciowa to chyba nie do konca. Oby transfery in i out byly trafne
0
@noface Xavi jak Xavi, ale ciekawe co mu brat doradzi... :/
3
@mekston no wlasnie, Yedlin chyba jednak byl lepszym wyborem
5
@Lionel_Messi10 dali rade, dobry wynik przed rewanzem
1
@mekston wlasnie wstalem na druga polowe, czemu nie graja w ustawieniu 433 tylko ustawienie z pre sezonu?
4
@mekston boom!!!
4
@Adran360 boom, pieknie
1
@Lionel_Messi10 i pobudka na druga polowe, niestety zle sie rozpoczela. Widze, ze Inter znowu w ustawieniu z trzema srodkowymi obroncami jak w pre sezonie. Po co ta zmiana jak lepiej graja w ustawieniu 433
1
to tylko Romero, wiec news wymyslony na poczekaniu pod bramą
5
@mekston bardzo pieknie
2
@mekston @Lionel_Messi10 pobudka w nocy panowie? ja moze na drugą polowke sie skusze, walne kawe i po meczu na poranny trening sie zbiore
1
@Lionel_Messi10 zobacz na instastory Interu kto odwiedzil ich w centrum treningowym:)
1
@Safrani
tak bylo