0

@HernandezHernandez pasowalby ten z Leszna

0

@Rust_Cohle bedzie 2:2 dzisiaj

0

@FcPortoFan1999 nieumyslny faul w sumie Edersona, zasady odnosnie kartek czerwonych sie tez zmienily od pewnego czasu

0

@FcPortoFan1999 tak, bardzo dobrze

0

@FCB24 czyli poziom Brighton De Zerbiego

1

@Rust_Cohle szkoda bardzo

0

@FcPortoFan1999 chyba dalej nikt miszcza polski nie chce

0

@Faro De Zerbi taki sam poziom jak Xavi to Fati nie lapie co ma robic

20

Barca jest flagowym klubem dla Nike, są zwiazani od 98 roku i jest to jedna z najdluzszych wspolpracy w sporcie. Barca jest bardzo wazna dla Nike tak jak Real dla adidasa. Jeszcze pare tygodni negocjacji i umowa zostanie przedluzona:)

2

niech sie dubluje z Dembusem, mądre PSG

0

@FcPortoFan1999 no tak, Ci co sie nie liczą :D

0

@FcPortoFan1999 rozumiem Cie i jutro Liverpool nie da sie pokonac:)

0

@FcPortoFan1999 e nie, tak to nie. Majster dla Liverpoolu

1

@Rust_Cohle City niech sie skupi na obronie ligi mistrzow(w Barce Xaviera nie wierze), a Liverpool niech zgarnie premier league i moze lige europy czy puchar anglii, kto wie. Fajne byloby to pozegnanie Jorgusia

0

@Saviola88 @AlphaNumeric @4drian0 wedlug mnie to kino familijne niz pokazanie pilki od wewnatrz. Chyba oczekiwalem czegos wiecej

2

Ted Lasso - straszne badziewie. Ogladnalem pierwszy sezon czekajac na 'fajerwerki', kiedy cos sie rozkreci... Totalnie ten serial nie oddaje klimatu klubu pilkarskiego tylko jest to parodia w stylu amerykanskim. Widac maly budzet przeznaczony na serial, szatnia wyglada jak z kartonu. Przypomina mi sie jak Rudzki na kanale sportowym wychwalal ten serial i tylko potwierdza to, ze chlop zyje we wlasnym swiecie. Zdziwiony jestem wysokimi ocenami na portalach filmowych.
@Lionel_Messi10 @mekston

1

@Lionel_Messi10 jasne tylko bez obrony to w kluczowych meczach z mocnymi rywalami bedzie problem, tak jak w finale us open cup. Callender jwst dobrym bramkarzem, ale to nie wystarczy i ustawienie z trzema srdokowymi slabo sie sprawdzilo do tej pory.

1

@Lionel_Messi10 kadra ogolnie jest szeroka, ale czy jakosciowa to chyba nie do konca. Oby transfery in i out byly trafne

0

@noface Xavi jak Xavi, ale ciekawe co mu brat doradzi... :/

3

@mekston no wlasnie, Yedlin chyba jednak byl lepszym wyborem

5

@Lionel_Messi10 dali rade, dobry wynik przed rewanzem

1

@mekston wlasnie wstalem na druga polowe, czemu nie graja w ustawieniu 433 tylko ustawienie z pre sezonu?

4

@mekston boom!!!

4

@Adran360 boom, pieknie

1

@Lionel_Messi10 i pobudka na druga polowe, niestety zle sie rozpoczela. Widze, ze Inter znowu w ustawieniu z trzema srodkowymi obroncami jak w pre sezonie. Po co ta zmiana jak lepiej graja w ustawieniu 433

1

to tylko Romero, wiec news wymyslony na poczekaniu pod bramą

5

@mekston bardzo pieknie

2

@mekston @Lionel_Messi10 pobudka w nocy panowie? ja moze na drugą polowke sie skusze, walne kawe i po meczu na poranny trening sie zbiore

1

@Lionel_Messi10 zobacz na instastory Interu kto odwiedzil ich w centrum treningowym:)

1

@Safrani


tak bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?