Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz @Zoker o Haalandzie mozna zapomniec wedlug mnie. Perez zakontraktuje Mbappe i jak bedzie mial okazje zgarnac Haalanda to zrobi to nawet sprzedajac Viniciusa, z ktorym jest coraz wiecej zamieszania
0
@FcPortoFan1999 Gaccio
0
@FcPortoFan1999 a co to bylo?
1
@Stinger_ mysle, ze @FcPortoFan1999 odpowie nam na nurtujace nas pytania jak tylko sie pojawi:)
0
@FcPortoFan1999 czy Ty zyjesz? pytanie jest, czemu nikt Rodado z Wisly do ekstraklasy jeszcze nie zgarnal?
1
@Dari0G akurat Piechota i Wądołowska uciekli jako pierwsi do KZ, mimo iż poranki o 7:30 jeszcze sie odbywaly. Dopiero pozniej KS zrezygnowal z poranków i podziekowal innym prowadzacym, zostawil tylko programy sportowe.
0
@Dari0G no tak, mnie bawi to, ze Piechota zostal z ręką w nocniku, a wczesniej wypial sie na ks. Karma
2
@Rl9k1nG Staniewski, Stanowski czy Stańczyk... to samo znaczenie
0
@Michael24 hahaha:D no i nie ma sentymentów u zakolaka. Ludwiczek wypial sie na kanal sportowy, poszedl za Krzysiem i do widzenia, kop w tylek na droge
1
@TR3YWAY najlepszy byl jeden ze sluchaczy na kanale sportowym przed meczem z Estonią, chłop zadzwonił i sie pyta czy Anka tez przyjechala. Tam jeszcze kilka innych pytan mial gotowych, ale ucieli prowadzący
umie babsko trzode Lewusowi robic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArcziArtt kolnierzyk taki jak w koszulce reprezentacji polski, po zlożeniu jest ok
0
@pt9 dokladnie, nie ma to jak atmosfera w pracy, weekend to nie to samo.
ps. dalej oszczedzam wode i szczym pod prysznicem
0
@draxidox dobry jest, teraz uważa, ze przy ustawieniu z wahadlami i trzema srodkowymi obroncami potrzebnych jest dwoch defensywnych pomocników do asekuracji. To w takim razie mamy cos strzelic czy jedziemy sie tam bronic?
3
@Forsyth akurat Verstappen jest irytujący od zawsze:) plus jego tatuś
2
@mekston @Lionel_Messi10 polecam obejrzec, Beckham opowiada bardzo szczegółow miedzy innymi jak udalo mu sie sprowadzić Messiego
0
@FcPortoFan1999 coraz cięzej sie go slucha, strasznie go odkleja i te fake newsy i opowiadanie pierdów o znajomosciach. No zle sie dzieje bo kiedys to czuc bylo dystans do tego, a teraz gangsterke z tego robi
0
@FcPortoFan1999 a o 10 loża pilkarska, Borek naklejka z orędziem dzisiaj
1
@mekston to ten wielki talent co go promują i stawiają wyzej w teamach? Najpierw wyzej od Kubicy, teraz od Hamiltona?
3
@jedrek7000 wraca na Champions cup
1
@FcPortoFan1999 Waldoch tym bardziej, on tam chyba dalej pracuje?
1
@jacobFCB sprobuj w jakims budowlanych szukac jako folia okienna. Moze jakas castorama, moze jakis empik czy cos papierniczy, jutro niedziela handlowa, dasz rade
2
@MesQueUnClub96 wez nie strasz, Schalke to klub, ktory budzi pozytywne emocje, mimo iz niemiecki, ma w swojej historii polskie wątki. Mysle, ze i tak dadzą radecsie utrzymac
0
@jacobFCB folia ppf na allegro
0
@MesQueUnClub96 Heat przegralo w nocy
0
@MesQueUnClub96 juz 1:0, oby Suarez cos ugryzl dzisiaj
0
@Bernard777 plus pozostalosci, nawyki po Santosie
0
@FcPortoFan1999 i cyk brameczka, obrona jak w ekstraklasie co? az lezka sie zakrecila
0
@FcPortoFan1999 reklamy najwazniejsze, ametykance musza miec czas zeby hotdogi sobie przygotowac
0
@FcPortoFan1999 wychodza juz :D pada dezzcz mocno