Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adran360 Inter Miami panie
0
@FcPortoFan1999 mam wrazenie, ze puszcza jednak sie nie utrzyma, o kilkq niespodzianek i tak za duzo
6
@Lionel_Messi10 @mekston jest w planach transmisja o 2 30? robicie pibudke?
0
@Czajka90 pięknie:)
0
@FcPortoFan1999 Lech po prostu musi, raczej nie moga pozwolic sobie na potkniecia
1
@Sulimo pokona, Lech dzisiaj w mocnym skladzie
0
@FcPortoFan1999 podali sklady, Lech najmocniejsza jedenastka
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj Leszek zgarnia 3pkt i dogania czolowke, rozumisz
0
@FcPortoFan1999 taki troskliwy typ ze mnie. Pamietam, ze pisales o nockach w tym tygodniu, no i wiadomo sobota to zawsze cos ciekawego do zrobienia w domu czy wieczorem w terenie, trzeba byc wypoczetym, pelnym energii
0
@FcPortoFan1999 skusze sie jednak na hiszpańską dzisiaj. Wyspij sie panie po robocie
0
@Cvzx nie zeszly, rosalia do tej pory jest dostepna, mozna kupowac
0
@FcPortoFan1999 trzecie zmiany Ci nie służą, bredzisz :) wyspij sie panie kolego, a ja na poranny trening sie zbieram
1
@FcPortoFan1999 jak to? Luis Enrique ich prowadzi, trzeba im kibicowac tak jak Man City, przeciez Guardiola
2
@ranger3120 jasne, ze tak
2
@TR3YWAY telewizor?
4
@Monegros czysta, kibicuje klubom lub reprezentacjom, niekoniecznie pilkarzom, wyjatkiem jest Messi:)
0
@Volk nie bij, wytlumacz... bardzo dobry pedagog z Ciebie
0
@FcPortoFan1999 konferencja Feio byla jak spales, nagrali Ci na yt:)
0
@betonito @MesQueUnClub96 ma racje, rozgryzl go Haalanda juz dawno
0
@FcPortoFan1999 z roboty wrociles?
0
@FcPortoFan1999 hahah, widzialem :D ale tez zauwazyl, ze zatrudnienie Feio to ukłon w strone Josue i jego pozostania w Legii
1
@LukaszFan ja to wiem, Ty to wiesz, ale ostatnio znowu artykuly jak to Laporta i ekipa namawiają braci Hernandez na pozostanie.
0
@Marcelinho99 cos mi sie wydaje, ze peknie i zacznie sie zwalnianie Xaviera na nowo
3
Ansu i Inigo za Felixa i raczej wszyscy happy
0
@FcPortoFan1999 tylko Kowal:)
2
@blakkudium przeciez mają ukrainskiego Cristiano... i po co Nico mialby przechodzic do sredniakow...
0
@FcPortoFan1999 czy bedac fanem ekstraklasy opinia weszlo, paczula jest dla Ciebie wazna?
0
@FcPortoFan1999 Hadaj asystentem? Spokojniejszy niz Feio chyba...
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie, prosimy o komentarz, a o 14 na ks program specjalny
0
@tristan87 @FcPortoFan1999 gdzie jestes?