0

@Adran360 Inter Miami panie

0

@FcPortoFan1999 mam wrazenie, ze puszcza jednak sie nie utrzyma, o kilkq niespodzianek i tak za duzo

6

@Lionel_Messi10 @mekston jest w planach transmisja o 2 30? robicie pibudke?

0

@Czajka90 pięknie:)

0

@FcPortoFan1999 Lech po prostu musi, raczej nie moga pozwolic sobie na potkniecia

1

@Sulimo pokona, Lech dzisiaj w mocnym skladzie

0

@FcPortoFan1999 podali sklady, Lech najmocniejsza jedenastka

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj Leszek zgarnia 3pkt i dogania czolowke, rozumisz

0

@FcPortoFan1999 taki troskliwy typ ze mnie. Pamietam, ze pisales o nockach w tym tygodniu, no i wiadomo sobota to zawsze cos ciekawego do zrobienia w domu czy wieczorem w terenie, trzeba byc wypoczetym, pelnym energii

0

@FcPortoFan1999 skusze sie jednak na hiszpańską dzisiaj. Wyspij sie panie po robocie

0

@Cvzx nie zeszly, rosalia do tej pory jest dostepna, mozna kupowac

0

@FcPortoFan1999 trzecie zmiany Ci nie służą, bredzisz :) wyspij sie panie kolego, a ja na poranny trening sie zbieram

1

@FcPortoFan1999 jak to? Luis Enrique ich prowadzi, trzeba im kibicowac tak jak Man City, przeciez Guardiola

2

@ranger3120 jasne, ze tak

2

@TR3YWAY telewizor?

4

@Monegros czysta, kibicuje klubom lub reprezentacjom, niekoniecznie pilkarzom, wyjatkiem jest Messi:)

0

@Volk nie bij, wytlumacz... bardzo dobry pedagog z Ciebie

0

@FcPortoFan1999 konferencja Feio byla jak spales, nagrali Ci na yt:)

0

@betonito @MesQueUnClub96 ma racje, rozgryzl go Haalanda juz dawno

0

@FcPortoFan1999 z roboty wrociles?

0

@FcPortoFan1999 hahah, widzialem :D ale tez zauwazyl, ze zatrudnienie Feio to ukłon w strone Josue i jego pozostania w Legii

1

@LukaszFan ja to wiem, Ty to wiesz, ale ostatnio znowu artykuly jak to Laporta i ekipa namawiają braci Hernandez na pozostanie.

0

@Marcelinho99 cos mi sie wydaje, ze peknie i zacznie sie zwalnianie Xaviera na nowo

3

Ansu i Inigo za Felixa i raczej wszyscy happy

0

@FcPortoFan1999 tylko Kowal:)

2

@blakkudium przeciez mają ukrainskiego Cristiano... i po co Nico mialby przechodzic do sredniakow...

0

@FcPortoFan1999 czy bedac fanem ekstraklasy opinia weszlo, paczula jest dla Ciebie wazna?

0

@FcPortoFan1999 Hadaj asystentem? Spokojniejszy niz Feio chyba...

0

@FcPortoFan1999 no wlasnie, prosimy o komentarz, a o 14 na ks program specjalny

0

@tristan87 @FcPortoFan1999 gdzie jestes?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?