0

@TR3YWAY mozna zobaczyc gdzie?

3

@TR3YWAY Xavi to ma bajere, teraz tylko kolacja w tej samej restauracji jak bylo z Lewym i jest top

0

@Criss18Barca @Danny Gaucho jestes proszony do tablicy

3

@Arden ten to mial potencjal mega... mogl zdobyc wszystko
ale te pomysly co mial w glowie :D

0

@Faro Guiu do pierwszej ekipy

0

@FcPortoFan1999 beda jaja jakby tak faktycznie Kane w koncu cos zdobyl i od razu LM. Z drugiej jednak strony patrzenie na Bayern wygrywajacy to udreka jak z Realem

0

@FcPortoFan1999 zadowoleni z wakacji w Barcelonie i do tego beda im za to placic. Niech korzystają z zycia :D

1

@Lionel_Messi10 tez nie kibicuje, zadnemu klubowi w NBA. Tam w kazdym sezonie moze sie odmienic ze wzgledu na jak najlepsze miejsce w drafcie, ale jak mialbym wybrac to pewnie Miami :D

0

@FcPortoFan1999 Oskar, a Ty urlop na majówke wziales?

1

@Lionel_Messi10 niestety Heat przegrali... kiedys sie tak zastanawialem kiedy Leo z ekipą sie wybiorą na NBA no i prosze, czekali na playoff
a Busi w bluzie Miami

2

@Kozinho. Davidowi i Victorii

0

@Kozinho. Bobek wali brame z wolnego to swiat sie konczy :D

0

@Pawci023x prowizje za realizacje, ale podatek nie

1

@HighestInTheRoom to co 3ma w ręce ogarnia dwie zony :D

0

@mekston Leo go wywali

0

@FcPortoFan1999 no tak, ale wstac trzeba. Wiesz, moja narzeczona jest super, ale opuszczanie łóżka dla meczu moze wkurzac, nadrabiam kawą do łóżka i sniadaniem. Do tego akceptuje moje wybryki z siłownią i dietą

0

@FcPortoFan1999 Krecidly nie znosze, straszne egoista. Do tego zdrajca musze napisac niestety

0

@FcPortoFan1999 u mnie kolego wyglada, ze polfinaly i final bede ogladal w australii to musze wstac bardzo wczesnie

0

@VegetaPolska @FcPortoFan1999 pewnie, ze tak. Oboje chlopaki macie racje. Pierwszy mecz bedzie najwazniejszy, drugi to bedzie Czestochowa. Ale, czy nie tak sie zdobywa puchary?

3

@FcPortoFan1999 zajebiscie, wole mecze wczesnie bo czasami to na drugiej polowce zasypiam i moja Ash sie wkurza, ze na kanapie spie

0

@FcPortoFan1999 Dominik ma dobre serce, to widac. Mysle, ze presja u Stano go zjadla. Wczesniej tez kopowial artykuly, ale kto tak naprawde tego nie robi

4

@GeneralXavi a ja wierze. Tuchel robi to samo z Bayernem co zrobil z Chelsea kiedy wygral lige mistrzow. Rozwalil druzyne, wypial sie na lige, ale kiedy przyszla liga mistrzow wygrali i to z Man City Pepa. Gosc jest trudny, ale potrafi mobilizowac, z PSG tez byl w finale

1

@FcPortoFan1999 dlatego napisalem Trynkiewicz

1

@JohnnySilverhand PSG no bo Lucho

0

@FcPortoFan1999 proste, najgorszy jest Wlodarczyk vel Trynkiewicz

1

@FcPortoFan1999 no wlasnie, niech chlopak cieszy sie zyciem

2

@FcPortoFan1999 Dominik spoko gosc, nabroil, wiadomo, jak kazdy ma cos za uszami. Jakby kazdego mieli rozliczac to nikt wolno by nie chodzil, na pewno nie ja. Relacje z Argentyny byly super. Stano go troche wykorzystal

0

@Rust_Cohle @FrankliN7

tu nastepny

1

@FCBMati10 Barca to kultura, styl zycia, silownia

1

@Rust_Cohle @FrankliN7

tutaj ja na koncu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?