Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY mozna zobaczyc gdzie?
3
@TR3YWAY Xavi to ma bajere, teraz tylko kolacja w tej samej restauracji jak bylo z Lewym i jest top
0
@Criss18Barca @Danny Gaucho jestes proszony do tablicy
3
@Arden ten to mial potencjal mega... mogl zdobyc wszystko
ale te pomysly co mial w glowie :D
0
@Faro Guiu do pierwszej ekipy
0
@FcPortoFan1999 beda jaja jakby tak faktycznie Kane w koncu cos zdobyl i od razu LM. Z drugiej jednak strony patrzenie na Bayern wygrywajacy to udreka jak z Realem
0
@FcPortoFan1999 zadowoleni z wakacji w Barcelonie i do tego beda im za to placic. Niech korzystają z zycia :D
1
@Lionel_Messi10 tez nie kibicuje, zadnemu klubowi w NBA. Tam w kazdym sezonie moze sie odmienic ze wzgledu na jak najlepsze miejsce w drafcie, ale jak mialbym wybrac to pewnie Miami :D
0
@FcPortoFan1999 Oskar, a Ty urlop na majówke wziales?
1
@Lionel_Messi10 niestety Heat przegrali... kiedys sie tak zastanawialem kiedy Leo z ekipą sie wybiorą na NBA no i prosze, czekali na playoff
a Busi w bluzie Miami
2
@Kozinho. Davidowi i Victorii
0
@Kozinho. Bobek wali brame z wolnego to swiat sie konczy :D
0
@Pawci023x prowizje za realizacje, ale podatek nie
1
@HighestInTheRoom to co 3ma w ręce ogarnia dwie zony :D
0
@mekston Leo go wywali
0
@FcPortoFan1999 no tak, ale wstac trzeba. Wiesz, moja narzeczona jest super, ale opuszczanie łóżka dla meczu moze wkurzac, nadrabiam kawą do łóżka i sniadaniem. Do tego akceptuje moje wybryki z siłownią i dietą
0
@FcPortoFan1999 Krecidly nie znosze, straszne egoista. Do tego zdrajca musze napisac niestety
0
@FcPortoFan1999 u mnie kolego wyglada, ze polfinaly i final bede ogladal w australii to musze wstac bardzo wczesnie
0
@VegetaPolska @FcPortoFan1999 pewnie, ze tak. Oboje chlopaki macie racje. Pierwszy mecz bedzie najwazniejszy, drugi to bedzie Czestochowa. Ale, czy nie tak sie zdobywa puchary?
3
@FcPortoFan1999 zajebiscie, wole mecze wczesnie bo czasami to na drugiej polowce zasypiam i moja Ash sie wkurza, ze na kanapie spie
0
@FcPortoFan1999 Dominik ma dobre serce, to widac. Mysle, ze presja u Stano go zjadla. Wczesniej tez kopowial artykuly, ale kto tak naprawde tego nie robi
4
@GeneralXavi a ja wierze. Tuchel robi to samo z Bayernem co zrobil z Chelsea kiedy wygral lige mistrzow. Rozwalil druzyne, wypial sie na lige, ale kiedy przyszla liga mistrzow wygrali i to z Man City Pepa. Gosc jest trudny, ale potrafi mobilizowac, z PSG tez byl w finale
1
@FcPortoFan1999 dlatego napisalem Trynkiewicz
1
@JohnnySilverhand PSG no bo Lucho
0
@FcPortoFan1999 proste, najgorszy jest Wlodarczyk vel Trynkiewicz
1
@FcPortoFan1999 no wlasnie, niech chlopak cieszy sie zyciem
2
@FcPortoFan1999 Dominik spoko gosc, nabroil, wiadomo, jak kazdy ma cos za uszami. Jakby kazdego mieli rozliczac to nikt wolno by nie chodzil, na pewno nie ja. Relacje z Argentyny byly super. Stano go troche wykorzystal
0
@Rust_Cohle @FrankliN7
1
@FCBMati10 Barca to kultura, styl zycia, silownia
1
@Rust_Cohle @FrankliN7