1

@Rust_Cohle @FrankliN7

tutaj ja na koncu

0

@Zoker Lewy out

0

@JohnA prawda jest taka, ze nie ma lepszej szkoly niz praktyka, wiem po sobie. Liceum nic mi nie dalo, auta zaczalem robic jak sie roz... teraz jezdze Ferrari, Lambo, nawet na yt sie znalazlem

0

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 Ty naprawde jeszcze w liceum jestes?

1

czy to jest sezon Harrego? Czy wygra lige mistrzow? Tuchel pokazal z Chelsea, ze odpuszczajac lige da sie wygrac lige mistrzow

15

Gundo ma mentalnosc zwyciezcy, nie gryzie sie w jezyk

3

@Pawel13sz no co Ty, guzik sie trzyma, nie pękł

0

czy defensywny pomocnik to najwazniejsza pozycja w obecnej pilce? Jak pokazuje nam liga mistrzow i brak Busiego, błędy obroncow w rozgrywaniu to DM jest priorytetem

0

@Transu96 @Transu96 prawda jest tak, ze bez defensywnego pomocnika nie da sie budowac skladu

0

@Transu96 @TheNekro94 Kimmich, Zubi?

0

Panowie i panie, chce defensywnego pomocnika. Bernal, Prim? czy?

0

@Amidamaru dokladnie, nie mozna wierzyc w niego az tak dlugo. Mielismy juz Dembele

1

@FCBMati10 mistrzu ja od 98 zyje z Barcą

0

@Kapitan hawk przyjdzie i sie jej zmieni, bedzie sie wzorowac na Leo

0

@FcPortoFan1999 ogolnie uwazam, ze Barca i Porto powinma wejsc w uklad wypozyczania zawodnikow z Barcy B do rozgrywania w Porto.

0

@Kubsoleon Laporta mogl pozbyc sie Dembele wczesniej i zostawic Leo

1

Rafa Marquez, ja jestem na tak, czystka w skladzie. Sprzedaz de Jonga, wprowadzenie Bernala, Prima, Faye i Guiu na pelnej

0

@vangoor wez tak nie proponuj

0

@Danny Gaucho i to pokazuje błędy Pepa

0

@FcPortoFan1999 i to nie jest przygotowanie druzyny?

1

@ranger3120 zero @MesQueUnClub96 go rozpracowal, mistrz

0

@FcPortoFan1999 mistrz wywiadów

0

@FcPortoFan1999 nie no, Sporting to bierze. Cristiano moze zalowac, ze nie przyszedl

0

@FcPortoFan1999 proste, Probierz TOP

0

@betonito ma mental zdobywcy

0

@FcPortoFan1999 mistrzu, dzieki Tobie znowu interesuje sie ligą portugalską, ale nie ukrywam zamilowania do Benfici ze wzgledu na legendy, football manager

0

@FcPortoFan1999 futbol jest jak narkotyk, wroci, on lubi wyzwania

0

@Ptasior nie mistrzu, sezon z Rafą, pozniej Klopp po urlopie. Tak musi byc

0

@FcPortoFan1999 jakiego bana? Co Ty mowisz

0

@626 szkoda kasy za mistrzostwa swiata, Atletico jedzie, a naszej Barcy tam nie bedzie. Leo odszedl, blad Laporty, on by nas pociagnal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?