0

@Monegros @FcPortoFan1999 mi tak naprawde obojetne, poza Barca nie kibicuje zadnemu innemu klubowi. Ogolnie jest to szansa dla Pogoni na pierwszy w historii puchar, a z drugiej strony to niezly psikus by Wisla sprawila wygrywając i ciekawa by byla sytuacja czy udalo by im sie zdobyc licencje na gre w europie.

0

@FcPortoFan1999 komu w finale zamierzasz kibicowac?

2

@Donnie_Darko obrona panie kolego, to jest ich bolączka. Callender jest dobrym bramkarzem i pare razy juz ich ratowal, ale srodek obrony to dramat. Niby zrobili kilka wzmocnien, ale dalej nie ma tam kozaka. Co ciekawe wiecej bramek stracili w ustawieniu z trzema srodkowymi obroncami niz w 433

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro bedzie wymowka, ze sa w rytmie meczowym, a Barca miala za duzo wolnego... czego nie rozumiec? :D

0

@Lanosss ps. Borek dzisiaj znowu Bulke sprzedawal, do grona dolaczyla Barcelona :D

0

@FcPortoFan1999 co dzisiaj ogladamy? czy Wisla pokona Piasta i awansuje do finalu niczym Kaiserslauten?

1

@Lionel_Messi10 niekoniecznie:) cos mi sie wydaje, ze nike nie powiedzialo otatniego slowa i nie odpusci tak latwo. Czekaja nas dalsze negocjacje

0

@MesQueUnClub96 grasz w kosza?

2

@Lionel_Messi10 rosnie kolejny terrorysta:)

0

@ViscaelBarca2007 widocznie tym chlopakom brakuje luzu

0

@Cule1234 tak czulem, wroci jak bedzie godzien zalozyc 10

2

@Arden robie w autach i czesto jezdzilem do zatrzasnietych samochodów i filmik to sciema:)

0

@FcPortoFan1999 Gornik Legia ogladal nie bede to pewnie cos wpadnie...

0

@FcPortoFan1999 no i znowu mnie nabrales na tą ekstraklase... :(

0

@FcPortoFan1999 kto w koncu tym trenerem bedzie?

0

@FcPortoFan1999 wlaczylem, po wczorajszym hicie premier league zle nie moze byc

0

@FcPortoFan1999 w sumie dzisiejszy mecz moze dac odpowiedz szybciej niz nam sie wydaje

0

@FcPortoFan1999 e no panie, troche Cie tu ponioslo, 9pkt do trzeciego miejsca... ten sezon mają dobry, ale przyszly to watpie, bedzie wyprzedaz

0

@FcPortoFan1999 Stal - Lech, ogladac? co to bedzie?

3

@MarshallLAW de Jong, gosc nie angazuje sie totalnie w obrone, nie widac zeby zespol nie radzil sobie bez niego w ataku. Warto zauwazyc, ze tracimy mniej bramek bez niego. Dodatkowy plus jego sprzedazy to duzy zysk plus zwolnienie jego kontraktu, ktory jest jednym z najwyzszych w klubie

1

@FcPortoFan1999 zaczac trzeba panie, polecam warto, do tego jalas pileczka, bieganie. Wiem po sobie, 37 lat juz i zero brzucha. Forma jak u malolatow :)

1

@FcPortoFan1999 silownia, forme robic

3

@kamilop zgloszony... prima aprilis

1

0

@P33ck oby sie nie rozkrecali, remis dobry dla ligi i niech Liverpool zgarnia majstra na pozegnanie Jurgena

0

@sidi12843 byly rano

2

@Kondziubarca kolejne wypozyczenie pewnie, jak De Zerbi zostanie w Brighton to go zgarnie na kolejny sezon do wspolnych kolacyjek

2

@mekston De Zerbi ufa mu bardzo jak juz podkreslal wielokrotnie, moze znowu jakas kolacja na chacie bedzie

0

@FcPortoFan1999 Bulka juz druga wpuscil, Borek zaszkodzil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?