Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Monegros @FcPortoFan1999 mi tak naprawde obojetne, poza Barca nie kibicuje zadnemu innemu klubowi. Ogolnie jest to szansa dla Pogoni na pierwszy w historii puchar, a z drugiej strony to niezly psikus by Wisla sprawila wygrywając i ciekawa by byla sytuacja czy udalo by im sie zdobyc licencje na gre w europie.
0
@FcPortoFan1999 komu w finale zamierzasz kibicowac?
2
@Donnie_Darko obrona panie kolego, to jest ich bolączka. Callender jest dobrym bramkarzem i pare razy juz ich ratowal, ale srodek obrony to dramat. Niby zrobili kilka wzmocnien, ale dalej nie ma tam kozaka. Co ciekawe wiecej bramek stracili w ustawieniu z trzema srodkowymi obroncami niz w 433
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro bedzie wymowka, ze sa w rytmie meczowym, a Barca miala za duzo wolnego... czego nie rozumiec? :D
0
@Lanosss ps. Borek dzisiaj znowu Bulke sprzedawal, do grona dolaczyla Barcelona :D
0
@FcPortoFan1999 co dzisiaj ogladamy? czy Wisla pokona Piasta i awansuje do finalu niczym Kaiserslauten?
1
@Lionel_Messi10 niekoniecznie:) cos mi sie wydaje, ze nike nie powiedzialo otatniego slowa i nie odpusci tak latwo. Czekaja nas dalsze negocjacje
0
@MesQueUnClub96 grasz w kosza?
2
@Lionel_Messi10 rosnie kolejny terrorysta:)
0
@ViscaelBarca2007 widocznie tym chlopakom brakuje luzu
0
@Cule1234 tak czulem, wroci jak bedzie godzien zalozyc 10
2
@Arden robie w autach i czesto jezdzilem do zatrzasnietych samochodów i filmik to sciema:)
0
@FcPortoFan1999 Gornik Legia ogladal nie bede to pewnie cos wpadnie...
0
@FcPortoFan1999 no i znowu mnie nabrales na tą ekstraklase... :(
0
@FcPortoFan1999 kto w koncu tym trenerem bedzie?
0
@FcPortoFan1999 wlaczylem, po wczorajszym hicie premier league zle nie moze byc
0
@FcPortoFan1999 w sumie dzisiejszy mecz moze dac odpowiedz szybciej niz nam sie wydaje
0
@FcPortoFan1999 e no panie, troche Cie tu ponioslo, 9pkt do trzeciego miejsca... ten sezon mają dobry, ale przyszly to watpie, bedzie wyprzedaz
0
@FcPortoFan1999 Stal - Lech, ogladac? co to bedzie?
3
@MarshallLAW de Jong, gosc nie angazuje sie totalnie w obrone, nie widac zeby zespol nie radzil sobie bez niego w ataku. Warto zauwazyc, ze tracimy mniej bramek bez niego. Dodatkowy plus jego sprzedazy to duzy zysk plus zwolnienie jego kontraktu, ktory jest jednym z najwyzszych w klubie
1
@FcPortoFan1999 zaczac trzeba panie, polecam warto, do tego jalas pileczka, bieganie. Wiem po sobie, 37 lat juz i zero brzucha. Forma jak u malolatow :)
1
@FcPortoFan1999 silownia, forme robic
3
@kamilop zgloszony... prima aprilis
1
panowie, kto na treningu? @Lionel_Messi10 @mekston @Rewolucja123 @TR3YWAY @FcPortoFan1999
0
@P33ck oby sie nie rozkrecali, remis dobry dla ligi i niech Liverpool zgarnia majstra na pozegnanie Jurgena
0
@sidi12843 byly rano
2
@Kondziubarca kolejne wypozyczenie pewnie, jak De Zerbi zostanie w Brighton to go zgarnie na kolejny sezon do wspolnych kolacyjek
2
@mekston De Zerbi ufa mu bardzo jak juz podkreslal wielokrotnie, moze znowu jakas kolacja na chacie bedzie
0
@FcPortoFan1999 Bulka juz druga wpuscil, Borek zaszkodzil