Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 i plotki o United czy Liverpoolu ucichly...
0
@FcPortoFan1999 dokladnie dokladnie, napompują balonik Realami Manchesterami, a na koniec max Tottenham lub jakis Brighton, a nawet nie to bo to zaden awans jak nie ma europejskich pucharów. Skonczy sie przedluzeniem kontraktu na lepszych warunkach
0
@FcPortoFan1999 co jakis czas Borek wchodzi w uklad z jakims pilkarzem i pewnie jakas monete z tego dostaje. Kiedys promowal Kownackiego w kazdym programie, do kadry go powolywal :D teraz przyszedl czas na Bulke, ktory niedawno byl u nich w studio i co chwile pierdy opowiada, ze Real, Manchester, same topy. Tylko, ze te topy mają juz bramkarzy i Bulki nie potrzebują :D
0
@FcPortoFan1999 no dokladnie, ale i tak dziwie sie, ze canal plus daje mu prowadzic: jej wysokosc premier league. Pozostaje nam omijac pacjenta i nie dać sie porwać zmule
0
@FcPortoFan1999 Stanowski juz sie wypowiedzial na temat, ze moc futbolu dominuje nad nimi i jest swiadomy hejtu na Rudzkiego. Powiedzial, ze nie zalezy mu zeby w tym przescignac kanal sportowy i Rudzki jest jego przyjacielem, wiec bedzie prowadzil program jak tylko dlugo chce, nadmienil iz Rudzki robi inne projekty poza kamerą, ktore sa docenianie.
Teraz ode mnie, Rudzki jest mega nudny i wydaje sie jakby zyl we wlasnym swiecie, smiejac sie do samego siebie, ze swoich zartow. Poza ligą angielską, ktora uwaza za najlepsza i poza angielskimi pilkarzami jak Kane swiata nie widzi, mocno sie podnieca mowiąc o nim. Ja osobiscie omijam Rudzkiego i ogladam kanal sportowy, viaplay i canal plus.
1
@Rust_Cohle boom! dobic ten manu, nie znosze ich jak totkow
1
@Bocheno1 @Rust_Cohle prawie jak zemsta faraona. Antony sie splacil :/
0
Antony sie splacil!
0
@FcPortoFan1999 czyli wyglada na to, ze jednak nie dzisiaj wygram tego miliona...
0
@FcPortoFan1999 piernicze, ostatni raz daje ekstraklape na kupon. Nawet Nostradamus nie ogarnalby tych wynikow
0
@FcPortoFan1999 co za dziady...
0
@FcPortoFan1999 mam ich na kolejnym kuponie...
0
@FcPortoFan1999 Rakow wygra?
1
@FcPortoFan1999 a mialem dac 1x... nie trawie juve
1
@Sinirsey Allegrini ball, jeszcze czlowiek obstawil na Juve czystą jedynke :/
0
@Rust_Cohle oczywiscie cash out zablokowany, ale lipa
3
@Rust_Cohle aktualnie przezywam ten sam stan, a mialem dac 1x, jednak skusilem sie na czystą jedynke na tych dziadów
1
@FcPortoFan1999 bedzie 2;2
2
@budel17 ekstraklasa jest nieobliczalna jak premier league, pogon jest odpowiednikiem totków
0
@FcPortoFan1999 trzeba natomiast podkreslic iz pogon siedlce jest rownie utytuowanym klubem co pogon szczecin
0
@FcPortoFan1999 a na mecze pogoni chodzisz?
1
ale to Juve slabe jest, kto to widzial...
1
@FcPortoFan1999 pogon tez by moze miala jakby moze wczesniej powstala :D
0
@FcPortoFan1999 polski tottenham
2
@FcPortoFan1999 czyli pogon jak zwykle sraczka...
1
@FcPortoFan1999 plan na dzisiaj: Chelsea - Leicester, Man Utd - Liverpool, Atl Madrid - Barca, na ekstraklase sie nie skusze panie kolego:)
0
@Barcasub jak to jest, ze czlowiek wie, a jednak kliknie totkow i to z podporka, a oni i tak odwala. Wiekszego klubu memów to nie ma
0
@Borry jak najbardziej tak
0
@FcPortoFan1999 no nie gadaj, ze powtorka z wczoraj, czdekalem i sie nie doczkealem... zerkam kątem na Real i na ślunsk, ale zaraz odpalam Man City
0
@FcPortoFan1999 bedzie chociaz bramka jakas?