Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 bedziesz kupowal?
0
@FcPortoFan1999 nie bądz taki bez serca, daj sie ponieść emocjom w walce Barcy w lm
0
@FcPortoFan1999 dzieki kolego za przypomnienie, juz odpalam meczycho
5
@Sulimo lub omijac ze wzgledu na niego
0
@tbas a ten znowu dogadal sie z meczykami i daje wywiady Trynkiewiczowi, w kółko te same gadki
0
@Rewolucja123 ja juz sie, ze tak powiem wyleczylem z bycia duzym, stawiam na mobilnosc. W tym roku pyknie mi 38 lat i forma jest prawie jak za małolata, krata jest, a to cieszy:)
0
@Rewolucja123 zostalo juz tylko 5kg:)
0
@Rewolucja123 o to panie calkiem w inne strony trenujemy, ja redukcje robie do 77kg przy 175cm. Chce zejsc do 7% tluszczu
0
@Rewolucja123 jaki wzrost?
0
@LaLigaPD amatorzy, nawet mistrzami świata nie są...
4
@Arden no i zonk :D
0
@FcPortoFan1999 rozumiem, ze lubisz, ale ile mozna rozmawiac w kolko o tym samym... na kanale sportowym w KS Europa wprowadzają o lidze portugalskiej, taki news dla Ciebie
0
@FcPortoFan1999 po co na yt canal plus robi tyle programow na temat ekstraklasy? wczoraj live, dzisiaj tez tylko prowadzący inni. Od wczoraj to za wiele sie nie zmienilo:D
ps. wyspales sie po robocie?
3
@mekston w finale i tak w dziąsło od Al Hilal:) a przegrana w finale zawsze bardziej boli:)
1
@Kubsoleon nie trzeba
2
@Lionel_Messi10 mecz na wyjezdzie dosc ciezki. Leo bedzie oszczedzany bardzo mocno w tym sezonie, glownie ze wzgledu na reprezentacje, terminarz mocno napiety. DC United na wyjezdzie, moze byc ciezko, Benteke w formie
3
@TR3YWAY placek, tak jak sie spodziewala wiekszosc nas...
0
@Kokokokok @FcPortoFan1999 jestes wzywany
3
@Pedri16Future z jakiego to szpitala nadaje?
3
@mekston wiara czyni cuda :D
3
@mekston Inter pomści MLS :)
0
@FcPortoFan1999 wez nie strasz Arsenalem w finale:) bylo blisko niespodzianki wczoraj, szkoda. Duzo roboty w nocy bylo? czas na spanie?
0
@FcPortoFan1999 ogladales KS jak byl Tulacz? Myslisz, ze sie utrzymają?
0
@FcPortoFan1999 mecz jest?
1
@fc20barca dla Krychowiaka? Lewus załatwi
1
@Deviler licze na own goal...
0
@BORO_12 kazdy ma swoją opinie czy pasuje czy nie. De Zerbi ma klauzule wykupu w kontrakcie, a jedyne co wygral to puchar z Donieckiem. Wedlug mnie to wlasnie on jest przereklamowany, to jest poziom Xaviego, rownie wysoko potrafi przegrac jak np z ostatnim Luton
0
@Cule1234 Hansi wchodzisz od razu, nie ma co czekac do lipca
1
@Kidd Lazio sie skusi, wlasnie Sarri zrezygnowal
0
@FcPortoFan1999 jasna sprawa, rozumiem, ale warto panie forme robic:)