1

@Lionel_Messi10 bedziesz kupowal?

0

@FcPortoFan1999 nie bądz taki bez serca, daj sie ponieść emocjom w walce Barcy w lm

0

@FcPortoFan1999 dzieki kolego za przypomnienie, juz odpalam meczycho

5

@Sulimo lub omijac ze wzgledu na niego

0

@tbas a ten znowu dogadal sie z meczykami i daje wywiady Trynkiewiczowi, w kółko te same gadki

0

@Rewolucja123 ja juz sie, ze tak powiem wyleczylem z bycia duzym, stawiam na mobilnosc. W tym roku pyknie mi 38 lat i forma jest prawie jak za małolata, krata jest, a to cieszy:)

0

@Rewolucja123 zostalo juz tylko 5kg:)

0

@Rewolucja123 o to panie calkiem w inne strony trenujemy, ja redukcje robie do 77kg przy 175cm. Chce zejsc do 7% tluszczu

0

@Rewolucja123 jaki wzrost?

0

@LaLigaPD amatorzy, nawet mistrzami świata nie są...

4

@Arden no i zonk :D

0

@FcPortoFan1999 rozumiem, ze lubisz, ale ile mozna rozmawiac w kolko o tym samym... na kanale sportowym w KS Europa wprowadzają o lidze portugalskiej, taki news dla Ciebie

0

@FcPortoFan1999 po co na yt canal plus robi tyle programow na temat ekstraklasy? wczoraj live, dzisiaj tez tylko prowadzący inni. Od wczoraj to za wiele sie nie zmienilo:D
ps. wyspales sie po robocie?

3

@mekston w finale i tak w dziąsło od Al Hilal:) a przegrana w finale zawsze bardziej boli:)

1

@Kubsoleon nie trzeba

2

@Lionel_Messi10 mecz na wyjezdzie dosc ciezki. Leo bedzie oszczedzany bardzo mocno w tym sezonie, glownie ze wzgledu na reprezentacje, terminarz mocno napiety. DC United na wyjezdzie, moze byc ciezko, Benteke w formie

3

@TR3YWAY placek, tak jak sie spodziewala wiekszosc nas...

0

@Kokokokok @FcPortoFan1999 jestes wzywany

3

@Pedri16Future z jakiego to szpitala nadaje?

3

@mekston wiara czyni cuda :D

3

@mekston Inter pomści MLS :)

0

@FcPortoFan1999 wez nie strasz Arsenalem w finale:) bylo blisko niespodzianki wczoraj, szkoda. Duzo roboty w nocy bylo? czas na spanie?

0

@FcPortoFan1999 ogladales KS jak byl Tulacz? Myslisz, ze sie utrzymają?

0

@FcPortoFan1999 mecz jest?

1

@fc20barca dla Krychowiaka? Lewus załatwi

1

@Deviler licze na own goal...

0

@BORO_12 kazdy ma swoją opinie czy pasuje czy nie. De Zerbi ma klauzule wykupu w kontrakcie, a jedyne co wygral to puchar z Donieckiem. Wedlug mnie to wlasnie on jest przereklamowany, to jest poziom Xaviego, rownie wysoko potrafi przegrac jak np z ostatnim Luton

0

@Cule1234 Hansi wchodzisz od razu, nie ma co czekac do lipca

1

@Kidd Lazio sie skusi, wlasnie Sarri zrezygnowal

0

@FcPortoFan1999 jasna sprawa, rozumiem, ale warto panie forme robic:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?