1

@MesQueUnClub96 jak to nikt, duzo jest zwolennikow. Ja jestem od poczatku za Flickiem. Uwazam iz przy nim Lewy moze odzyc, Flick ukladal juz taktyke pod niego... mamy Gundo i ter Stegena, ktorzy pomoga w aklimatyzacji. Kolejny plus, ze zmieni sie sztab od przygotowania fizycznego. Zadnego De Zerbiego czy Conceicao, zadnych polsrodkow

3

@mekston prosze o oznaczanie w postach z Leo:)

7

@AmigoBlancos pewnie, ze racja

1

@Lionel_Messi10 Redondo fichado!

1

@Lionel_Messi10 fajnie sie trafilo, wlasnie na ten dokument polowalem i pewnie ogladne Ted Lasso, duzo osob chwali

1

@Lionel_Messi10 wlasnie wstrzymam sobie netflix na chwile dopoki nowosci sie nie pokażą(ogladnalem chyba wszystko) i skorzystam z apple:) dzieki

1

@agaFCB top boy, fauda, snabba cash

7

@Kratos1990 po jego ostatnim wpisie tak to wlasnie wyglada : D

2

@Lionel_Messi10 dla mnie to jest chore, ze nie przedluzyli kontraktu z Leo. Barca powinna sie byla pozbyc Dembele w tamtym czasie, zarobic kase. Laporta twierdzil, ze nie chce rujnowac finansów. Uwazam, ze Pique mocno tam namieszal i wydawalo im sie, ze to bedzie nowy start dla klubu. Jedna wielka glupota bo pozniej pozaciagali dzwigni zeby sciagnac szrot, oplacac kontrakty de Jonga czy Lewusa niepasujacego do stylu Barcy, temat rzeka...

0

@MesQueUnClub_87 to jest tasma do spinania palet, na allegro jest

3

@Lionel_Messi10 boli? i bardzo dobrze. Teraz tylko Super Złota do kolekcji w leci i pieknie to bedzie wygladalo w muzeum.

0

@tristan87 inny

2

@Lionel_Messi10 mialem szczescie poznac go osoboscie i ogladac Hazarda na zywo w meczu kiedy przeszedl pol boiska i strzelil bramke z Arsenalem. Jemu blisko do stylu Messiego, wiec nie dziwne, ze stawia Leo wyzej. Goscia nie da sie nie lubiec

0

@BorzyKrzys obsada TOP, czyli kino akcji

3

@MesQueUnClub96 mister, moze to u Ciebie cos nie dziala? U mnie takich problemow nigdy nie bylo, moze reset przegladarki by sie przydal

0

@Roobo Lewus go prosil zeby sie podlozyli przeciez

0

@AmigoBlancos pewnie bede ogladal

0

@4drian0


to Lapcio?

0

1

@szkudi7 pare postów nizej @deszczyk89 zlapal promocje na pistacje w biedrze, moze na gierki tez cos widzial :)

0

@pt9 nowe wcielenie Rodmana, jeszcze tylko brakuje sukni slubnej

0

@deszczyk89 a ta vóda po 10zl jest jeszcze? patrzyles?

0

@Danny Gaucho no to dobre bardzo :D moze poleciec kolejny pozew

0

@FcPortoFan1999 Lech na mistrza, Rumak top

1

@Lionel_Messi10 patek tiffany na lapie, taniocha :D

1

@Gaz podaj liste nazwisk

13

@Fabik87 to niech Pep dalej zachwala De Zerbiego i niech idzie do City. Ferguson rowniez zachwalal Moyesa i widzial w nim nastepce, skonczylo sie to kompromitacją

1

1

@mrboom nie bylem i kilka znanych mi osób ma podobną opinie jak Ty. Bylem za to na wyscigach 1/4 mili i na torach silverstone oraz goodwood, wszystko jednak bylo ekscytujace na poczatku. Pozniej jednak stalo sie to monotonne

1

@FcPortoFan1999 dzieki za propozycje, ale nie. Totalnie nie jest to dla mnie ciekawe, podobnie jak zuzel. Pilka jest na pierwszym miejscu i czasami ogladne cos z NBA, ale glownie ciekawsze wydarzenia czy zagrania. Co ciekawe F1 tez sledze tylko wyniki i tez ogladne tylko jakis skrót mimo iz prace mam zwiazaną z Ferrari czy Lambo... przejadlo mi sie po prostu dosc mocno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?