Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@VegetaPolska Stanowski upomnial sie o oswietlenie i musieli oddac
1
@Emhyr jestem ciekaw jakie dalsze losy czekają Juliana Araujo, on tez moze byc brany pod uwage jako uzupelnienie kadry
0
@Emhyr z wypozyczenia jeszcze wroci Valle i mozna przedluzyc Roberto... :) kasa za Desta potrzebna
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@pacior95 to znaczy, ze kuratora bedzie mial na chacie
0
@TR3YWAY na silce byles?
1
@Fabik87 ten Champions Cup to oficjalny puchar, stworzony w 1981 roku, nie jest rozgrywany regularnie, odgrzali go podobno dla Cristiano...
21
no i gdzie mu będzie lepiej... dajcie mu juz ten dozywotni kontrakt
0
@TheCule Michal Pol lubi to
1
@Kgorecki2500 coroczna walka na pączki, czas, start..
3
@Kratos1990 dzieki wielkie, tyle lat zylem w błędzie, czas zmienić nawyki
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, jak w plecy to lepiej z mocnymi, a nie z Mołdawią
1
@Lionel_Messi10 ale teraz tlumy szaleją jak sie Leo pokazal :D
1
@Lionel_Messi10 niestety, oby sie jakos rozkrecili na MLS bo troche mnie to przeraża, glownie obrona :/
2
@Lionel_Messi10 wlasnie wrocilem z treningu, sniadanie zjedzone i odpalam meczyk
1
@kaamil1910 mi nie chodzi o wiek, ze jest za stary. Chodzi mi o to, ze dopiero w tym wieku i w tym sezonie pokazuje wyzszy poziom, moze to byc spowodowane, ze cala Girona dobrze sie prezentuje. Nie widze go jako zawodnika, ktory ma wystarczające umiejetnosci na topowy zespol
2
tak, wiecej plackow potrzeba. Gosc bedzie w lipcu mial 27 lat i dopiero teraz cos zaczal grac w Gironie, a tak to wypozyczenia i jest to odpad po Man City... na szczescie to plota i Flick czy Conceicao nie bedzie go potrzebowac
0
@David_Martin w hiszpanii kazdy kontrakt musi zawierac klauzule wykupu, takie regulacje i jest limit dla zawodników z druzyn mlodziezowych, nie mozna przekraczac pewnych kwot
0
@FcPortoFan1999 no i Lenglet, Garcia, Dest oraz Riad nie dają za wygraną... ciezko sie ich pozbyc
@LM10GOAT Riad ma klauzule wykupu, ktora moze byc aktywowana po sezonie 2024/25
0
@Rewolucja123 @TR3YWAY poleciala Yoha przed treningiem i faktycznie kopa daje, potliwosc mocno zwiekszona przy treningu silowym, na biezni rowniez, czestotliwosc bicia serca wieksza. Efekt troche jak po kresce. Troszke koncentracje ciezko zlapac w czasie przerwy pomiedzy seriami, 'nosi' czlowieka
Tak czy inaczej polecam
0
@Rewolucja123 lux, ja dopiero za 2 godzinki, mam nadzieje ze kurier z yohimbinką zdąrzy przyjechac. Jak nie to od jutra bede aplikowal:)
0
@Rewolucja123 o ktorej na trening?
3
@Rastafarnianin łącze się w bólu
2
@Sysia11 @mekston caly czas ciekaw jestem co bedzie z nim w nastepnym sezonie. Moze dobrym pomyslem bylo by przedluzyc wypozyczenie by dalej strzelal i gral regularnie i nastepnie wskoczylby na miejsce moze i Vlahovicia.
0
@mekston amerykanie powinni miec zakaz zakupów klubów europejskich
Glazerowie zniszczyli ManU, a Boehly chcial z Chelsea zrobic klub futbolu amerykanskiego, jak najwiecej pilkarzy, kazdy do czego innego i na inną sytuacje w meczu
0
@mekston do tej pory jestem zdzwiony, ze Pep oddal Palmera do Chelsea...
0
@P33ck Nkunku po kontuzji wrocil i sie niezle prezentuje. Dobry rowniez jest Disasi, Gusto, Petrovic. Najwiekszą porazka to chyba jest Mudryk, ale to raczej kazdy wie
1
@sidi12843 raczej bez wiekszych fajerwerkow, przewaznie dostaje szanse w drugich polowach meczow. Osobiscie liczylem, ze Marquez bardziej na niego postawi. W reprezentacji gra duzo lepiej, zobaczymy jak sobie poradzi w przyszlym sezonie. Na pewno bedzie mial mniejszą konkurencje
3
@Kuba_1 no fakt :D nie rzucil sie by zaslonic wybuch granatu
5
@Kuba_1 pierwszy zamach, a ochroniarz Leo bez reakcji :)