1

@skubi99 daj spokoj:D gosc ewidentnie zyje w jakims swoim swiecie, jakby zjarany byl i cieszy sie do siebie. Rodzinie trzeba wspolczuc

0

@Arden teoria chaosu wedlug Lewusa

0

@tristan87 juz wole z odtworzenia obejrzec, mozna przynajmniej nudziarza Rudzkiego ominac

0

@Emhyr Piatkowski, Jozwiak, pewnie Lewus w lipcu do nich dolaczy, rosnie potęga

0

@D10SLEO bo to stary zeschniety, nie ma sie co dziwic

0

@TR3YWAY przeciez cwiczysz, alkohol nie jest rozwiazaniem na ten problem, nie łam sie

1

@bari_94 Roque zagral sezon do konca, tam jest od stycznia do grudnia

0

@LM10GOAT Frenkie tez nie w moim typie i tez blondyn jak ta baba

0

brzydka ta baba na trybunach co ją pokazali

6

@LM10GOAT obrotny chlopak, takich nam trzeba, bedzie wiedzial jak premie dzielic, ktos musi godnie zastapic Lewusa

0

wczoraj rewolucja, sprzedaz zawodnikow za 200 baniek, a dzisiaj kolejny placek na radarze

0

@adukla dlatego widocznie dobrze dogdauje sie z Lewusem, on to samo twierdzi

1

@tristan87 czyli jednak nie spelnil oczekiwan... za duzo wymagano

3

@DamianBarcaCule Lewus i Raphinha out w pierwszej kolejnosci

2

@MichuZ44 podejrzam, ze gosc probuje zwrocic na siebie uwage. Moze liczy, ze Budda obdaruje go jakims autem, tatuaz zawsze moze usunac

0

@Janas11224 no wlasnie, to ta sama chyba:D Leo nie krzycz

0

@Herato mają argentynskiego Michniewicza. Tata Martino jest znany i lubiany

3

@KrychaFCB Kowal jest wszedzie, jest w programach weszlo, ks i teraz bedzie u Stana, to ze dolaczyl to nie znaczy, ze ich kopnal

2

@Lionel_Messi10 eleganckie zakonczenie poniedzialku

4

@mekston ponoć ma Peszkin zawitać i moze Wojtuś z Turynu, mają pomóc napięcie rozladowac

0

@Faro pomysl Lewusa, zaprosil w reprezentacji, a teraz w klubie... zeby tylko z wywiadem nie wyskoczyl zadnym

0

@LM10GOAT i dobrze, Arteta to ten sam poziom co Xavi, tak samo miękki się wydaje, jego Arsenal zatoczyl kolo jak Barca Xaviego

3

@Bobo25 @Deviler Anka tylko czeka, az tylu hiszpanów na chcacie sie pojawi, taki prezent od Roberta

0

@mekston Leo kozak, wygrywa mistrzostwa swiata, rocznik 87 i nie gra juz w Barcelonie, szukano oszczednosci, a teraz Lewus paraliż rocznik 88 kopie sie po czole z chorym kontaktem. Brawo Lapcio

1

@LaLigaPD lipa, byla szansa opchnąc go do Galaty, a przedluzyc kontrakt Tenasa, ktory w PSG dobrze zastepowal Donnarrume

1

@tristan87 kilku hiszpanów i innych na chacie wiecej, co za roznica... Anka lubi to

4

@okiemtypera_lucaxx95 o Messim zapomniales

0

@GCBW nie wykupi, ta klauzula dopiero bedzie aktywna po sezonie 2024/25

1

@Bobo25 dokladnie i tak naprawde Arsenal zatoczyl kolo, powrocil do formy z przed dwoch lat i zawodnicy nie graja juz jak wczesniej. Podobna sytuacja jak z Xavim

1

@MESSIah16 bo kiedys w walkach brali udzial sportowcy, ktorzy trenowali od małaolata. Teraz moze sie bic kazdy co lapami machac potrafi. Sprzedaje sie patologia.
Zeby byc pilkarzem, koszykarzem czy siatkarzem itd. trzeba trenowac cale zycie, bic sie mozna nauczyc z dnia na dzien, niekoniecznie z wielkimi sukcesami... wazne zeby kasa sie zgadzala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?