1

@kaamil1910 mi nie chodzi o wiek, ze jest za stary. Chodzi mi o to, ze dopiero w tym wieku i w tym sezonie pokazuje wyzszy poziom, moze to byc spowodowane, ze cala Girona dobrze sie prezentuje. Nie widze go jako zawodnika, ktory ma wystarczające umiejetnosci na topowy zespol

2

tak, wiecej plackow potrzeba. Gosc bedzie w lipcu mial 27 lat i dopiero teraz cos zaczal grac w Gironie, a tak to wypozyczenia i jest to odpad po Man City... na szczescie to plota i Flick czy Conceicao nie bedzie go potrzebowac

0

@David_Martin w hiszpanii kazdy kontrakt musi zawierac klauzule wykupu, takie regulacje i jest limit dla zawodników z druzyn mlodziezowych, nie mozna przekraczac pewnych kwot

0

@FcPortoFan1999 no i Lenglet, Garcia, Dest oraz Riad nie dają za wygraną... ciezko sie ich pozbyc
@LM10GOAT Riad ma klauzule wykupu, ktora moze byc aktywowana po sezonie 2024/25

0

@Rewolucja123 @TR3YWAY poleciala Yoha przed treningiem i faktycznie kopa daje, potliwosc mocno zwiekszona przy treningu silowym, na biezni rowniez, czestotliwosc bicia serca wieksza. Efekt troche jak po kresce. Troszke koncentracje ciezko zlapac w czasie przerwy pomiedzy seriami, 'nosi' czlowieka
Tak czy inaczej polecam

0

@Rewolucja123 lux, ja dopiero za 2 godzinki, mam nadzieje ze kurier z yohimbinką zdąrzy przyjechac. Jak nie to od jutra bede aplikowal:)

0

@Rewolucja123 o ktorej na trening?

3

@Rastafarnianin łącze się w bólu

2

@Sysia11 @mekston caly czas ciekaw jestem co bedzie z nim w nastepnym sezonie. Moze dobrym pomyslem bylo by przedluzyc wypozyczenie by dalej strzelal i gral regularnie i nastepnie wskoczylby na miejsce moze i Vlahovicia.

0

@mekston amerykanie powinni miec zakaz zakupów klubów europejskich
Glazerowie zniszczyli ManU, a Boehly chcial z Chelsea zrobic klub futbolu amerykanskiego, jak najwiecej pilkarzy, kazdy do czego innego i na inną sytuacje w meczu

0

@mekston do tej pory jestem zdzwiony, ze Pep oddal Palmera do Chelsea...

0

@P33ck Nkunku po kontuzji wrocil i sie niezle prezentuje. Dobry rowniez jest Disasi, Gusto, Petrovic. Najwiekszą porazka to chyba jest Mudryk, ale to raczej kazdy wie

1

@sidi12843 raczej bez wiekszych fajerwerkow, przewaznie dostaje szanse w drugich polowach meczow. Osobiscie liczylem, ze Marquez bardziej na niego postawi. W reprezentacji gra duzo lepiej, zobaczymy jak sobie poradzi w przyszlym sezonie. Na pewno bedzie mial mniejszą konkurencje

3

@Kuba_1 no fakt :D nie rzucil sie by zaslonic wybuch granatu

5

@Kuba_1 pierwszy zamach, a ochroniarz Leo bez reakcji :)

0

@Criss18Barca są przewoznicy co jezdzą typowo z paczkami, cena 100-150zl

0

@FcPortoFan1999 zgadza sie, moze wlasnie taki charakterny, potrafiący krzyknąc trener jest Barcelonie potrzebny

0

@FcPortoFan1999 paradoksalnie Conceicao wpisuje sie w slowa Laporty, jest to utytuowany trener...

1

@LM10GOAT dzieki wielkie, przegapilem tego tweeta

0

@FcPortoFan1999 gdzie ten news z Conceicao? duzo osob sie rozpisuje, a ja chyba slepy

0

@mekston nie ma go nawet na lawce, inter podal sklady na imsta bez Leo

1

@Romario87 dzisiaj o 10 bedzie w kanale sportowym, po co wiec czekac :)

1

@ricardo0705 mam dokladnie identyczne zdanie. Jak na razie to zaczyna wygladac jak nowe TVPis

0

@FcPortoFan1999 ja to sie przyznam, ze jakos bardziej za Benfica w portugalii:)

4

@Lionel_Messi10 Pep wie co dobre...

1

@Safrani tez nie bede bywalcem tego kanalu, interesuje mnie sport. Nie lubie wiecznych afer i dramy

0

Dylemat, Inter - Juve czy Real - Atletico w niedziele?
@FcPortoFan1999

1

@Cule2013 wybrales lepszą, tańszą i bezproblemową droge. Rowniez jestem zwolennikiem tej opcji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston @FcPortoFan1999 moja dziewczyna jest z australii, prosze kibicowac poprawnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?