1

@karci0 @Fenelon cuda Jezusa to zadne cuda przy tym co Leo wyprawia

2

@mekston Jezus Chrystus naszych czasów

0

@tristan87 swego czasu zaprzyjaznieni dziennikarze pisali jaką piękną zone ma Stano, ale kazdy ma oczy jednak. Wygoogluj sobie, wcisnął ją do reklam

0

@tristan87 tak, pani Marta dietetyk, jakies tabletki czy cos. Janoszek jednak w tv lepiej sobie radzi

0

@tristan87 ciekawe czy swoją babe do projektu wsadzil czy pozostaje jej dalej reklamowac jakies leki na sraczke czy cos

0

@Jakchcesz wyrejestrowanie Neymara to nie są problemy z kontraktem, ten news byl juz po jego kontuzji, ze bedzie taka sytuacja zeby zwolnic miejsce w druzynie dopóki on nie wróci. Teraz, ze jest okienko transferowe to zaczelo sie wypisywanie glupot

0

@Rewolucja123 a no tak, mój błąd, no to przedluzamy kontrakty:)

0

@mekston trzeba podgrzac te kuly, inaczej sie nie da. Xavier zgarnia w tym roku brakujący jemu i Lewusowi puchar króla. Będą miec komplet na arenie hiszpanskiej. Może zechcą odejsc po sezonie w tej chwale

1

@szela1899 telepatycznie ich wczoraj wykończyl, miszcz po prostu

0

@Uukasz_93 dobrze, ze Trynkiewicz ma kontakt z Fabrizio to wszystko wyjasni

4

@mrboom Thierry Henry

4

Kalvin nowym Edgarem Davidsem, fryzura podobna, wypalilo kiedys wypali rowniez teraz, brac, nie zastanawiac sie

3

@tbas cos mi tu nie gra, moj stary lesnik, a w starych gaciach dalej chodzi :/

3

@Tom0VeB tu panie kolego podam Ci pare linków jak jezdzilem i komu wozilem regularnie, teraz jezdze sporadycznie, wiecej ogarniam z laptopa czyli zarządzam transportem



ten pacjent od lawet to ja:)

1

@Tom0VeB transport samochodów, logistyka

0

@Rewolucja123 u mnie tez, na 10 30 trening

0

@kcule14 premiera s24 w styczniu, moze warto poczekac:)

0

@VegetaPolska nie zdziwilbym sie jakby Perez kiedys odpalił Rodrygo czy Viniego, tam nie ma sentymentów. Jak dawali kupe siana za Casemiro nie myslano za dlugo. Haaland to zawodnik typowo na szpice, ale Vini czy Mbappe są mobilni, mogą sie zmieniac pozycjami

1

@VegetaPolska mysle, ze teraz uda im sie zakontraktowac Mbappe, Haaland tez czuje przyjdzie, nie teraz, ale w przyszlosci. Jego managerka wypowiadala sie, ze są otwarci na transfer do Realu i kiedys to sie wydarzy.

1

@VegetaPolska moze niekoniecznie prime, ale na pewno potrafi czytac gre i reagowac w odpowiednim momencie, to ze Real gra do konca i potrafi odmienic wynik meczów to część jego ewolucji. Wczoraj on odrobił zadanie i rozczytal Barce, Xavi natomiast wyszedl taktyką jaka wypalila mu rok temu i Carlo go zjadl

4

@abram3k i pewnie Haalanda tez zgarną, mysle ze lato 2025

6

@VegetaPolska ewidentnie jest lepszy, ewoluowal i jego pomysly taktyczne rowniez. Potrafi dotrzec do zawodników, szczególnie do mlodych i ich rozwinąć, dobrze rowniez dobiera zawodników zeby ich nie przeciążać

0

@RinooniR Flicka poprosze, jezeli tylko by sie kasa znalazla... Lewus u niego gral, Gundo i ter Stegen rowniez

0

@Gall mozemy gdybac tak naprawde. Niemcy to byl blamaz, ale Nagelsmann tez sobie nie radzi w reprezentacji aktualnie. Prowadzenie klubu, a reprezentacji to kolosalna roznica. Flick poza Niemcami prowadzil jeszcze Hoffenheim 5 lat i Bammental 4 lata, troche doswiadczenia ma, na pewno wiecej niz Xavier:)

0

@Gall Flick czesto robil sobie dluzsze przerwy, to nie jest pierwszy raz kiedy jest bez pracy. Jego Bayern to byla maszyna. Flick jednak mzoe byc za drogi dla Barcy

1

@TR3YWAY Robert juz nie domaga, chciała dwa, a Robert tylko raz...

1

@LM10GOAT dajcie Flicka, prosze! Zadnych strazaków w postaci Marqueza
Ten sezon jest jeszcze do uratowania, moze przy nim Lewy zacznie grac lepiej. Gundo i ter Stegen rowniez go dobrze znają

0

@Colin94 jak najbardziej, odkad Xavi jest trenerem nie bylem w pracy nawet jeden dzien

0

@ranger3120 a to panie, ta 'metka' swiadczy o oryginalnosci:)

1

@ranger3120 a co do niego posiadasz? pudelko? jakies papiery? Nixon to marka z usa zaliczana do majtkowców czyli modowe zegarki. Sprobuj znalezc jakis numer fabryczny i wklep go w google, pewnie wyskoczy sam model , ale zawsze cos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?