0

@LM10GOAT tak jest, musisz wykupic Torre i Erica

1

@mrboom Graziano Pelle

1

@Safrani pewnie nie

1

@Faro nie, wszystko chodzi top

0

@Deviler jedną to i tak duzo...

3

@Faro mylą mu sie stopnie z centymetrami dlatego tak odczuwa

1

@mrboom no to latwe nie było, ekstraklasy za duzo nie sledze ogolnie:)

1

@mrboom Seba Madera

0

@draxidox mogli chociaż jakąś rudą tą murzynke dać, ale z twarzy w sumie podobna... jakos to będzie

1

@Danny Gaucho dokladnie:)

0

@LM10GOAT nasza polska jest niedokladna i pisana nieszczegółowo, pomijane są puchary, które w tym momencie juz nie istnieją

0

@LM10GOAT ta lista, którą wkleiles pokrywa się z tą co jest na wiki
sprawdz wikipedie angielską, a nie polską
Jak sprawdzasz wiki polską to faktycznie jest tak jak napisales, czyli nasza polska jest niedokladna

0

@LM10GOAT a policz prosze raz jeszcze:)

0

@LM10GOAT na wiki tez jest 99

1

@tristan87 e no panie, jak to nie znasz, z Jurkiem lige mistrzów zdobywal, moze znasz, ale nie kojarzysz:)

1

@mrboom będe czuwał:)

1

@mrboom Steve Finnan

0

@VegetaPolska wypozyczenie do PSG? tylko po co jak tam napadziorów mają, a czasem nawet nie korzystają

0

@PatrykBarca @koksik2700 jakbym mial wybierac Iga, a jakas 'gruba' to chyba bym grubą wybral

0

@LM10GOAT moze chociaz po sezonie go zabiorą:)

4

@koksik2700 a ja mam odwrotnie, dla mnie jest odpychająca. Kazdy ma swoj gust... i dobrze:)

0

@mekston czlowiek orkiestra

0

@kulek22 wazne, ze DNA zachowane. Marquez nastepca Xaviego jakos nie jest przekonywujacym trenerem

3

@takisobiektos Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności

0

@FcPortoFan1999 wlasnie to co napisales to powiedzial Guardiola na jednej z konferencji kiedy zostal zapytany czy mecze City i Liverpoolu mozna porownac do Barcy z Realem

0

@FcPortoFan1999 oby oby tak bylo

0

@FcPortoFan1999 do boju Newcastle, ten sezon ktos inny niech zgarnia majstra;)

1

@mrboom trafilem? czy to jednak Kiełb byl? :D

1

@mrboom Scott Parker

0

Noah Darvich, gosc uwazany za wielki talent. Wyroznial sie na turniejach gdzie zdobyl mistrzostwo swiata i mistrzostwo europy z u17. Sciagniety do Barcy B, tylko po co? Marquez mu za wiele szans nie daje. Kolejny Torre? Teraz pomysl zakontraktowania Bergvalla z Djurgarden. Niby fajnie bo talenty, ale mam wrazenie, ze pozniej Barca nie ma planu na ich dalsze losy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?