Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 c jest małe
0
@FcPortoFan1999 masz błąd w swoim nicku
0
@TR3YWAY no tak:D
0
@TR3YWAY sezon pod znakiem rybek i pocierania pieroga, tak to jest jak sprowadza sie szrot
0
@FcPortoFan1999 a o 21 meczycho
1
@Culer9002 Vegeta to jest gosc top:)
2
@ranger3120 https://m.youtube.com/channel/UCPPmbhY6ItAQ4YWuuEM-PKA
tu jego kolezanka z mieszkania :D
4
@ranger3120
2
@DzizuSS zauwazyles, ze sie wszyscy podniecają, a nie zauwazyles informacji na temat jego rejestracji?
0
@PatrykBarca Arteta i Xavi ten sam beton, w grudniu minely 4 lata Artety za kolkiem i tak naprawde Arsenal zatoczyl kolo. Arsenal kupuje zawodnikow srednich podobnie jak Barca i pozniej Arteta i Xavi wymyslaja im nowe pozycje. Cudow z tego nie bedzie
2
@FcPortoFan1999 w koncu dorosną...
0
@FcPortoFan1999 na bank, chyba ma tam chate
1
@FcPortoFan1999 to znak, ze jutro nadejdzie
3
@Jakchcesz szybko, ale bezpiecznie
po pijaku, ale bezpiecznie
0
@MesQueUnClub96 jezeli Barca zostanie z Xavim na lawce w kolejnym sezonie to czeka ich ta sama droga co Arsenal, brak rozwoju. Dlatego nie uwazam, ze Barca ma gorsze perspektywy bo jest szansa na zmiane. Jezeli dojdzie do zmiany trenera to da to nowy impuls, gorzej grac sie nie da
0
@MesQueUnClub96 pominales super puchar hiszpanii
0
@MesQueUnClub96 no nie wiem, Arsenal ma niby wiecej kasy, lepsze perspektywy jak napisales, a od lat i tak w tym samym miejscu, z Artetą wygrali tylko 3 malo znaczace puchary, tydzien temu minely 4 lata odkąd objął stery
0
Arsenal Artety gra taki sam pazdierz jak Barca Xaviego, na bank siedzą na telefonie i wymieniają genialne pomysly. Arteta siedzi tam 4 lata, niby zgarnal pare pucharow mniej znaczacych, ale malo sie tam zmienia. Pomysly transferowe jak Xavi, zmiany pozycji zawodnikom. Chlopy wymyslają pilke od nowa
0
@FcPortoFan1999 no tak, niestety, wyglada to jakby mistrzostwo parzylo
1
@FcPortoFan1999 cala angielska to jest jak liga niemiecka, Arsenal na koniec sezonu sie wysypal i City zgarnelo mistrza. Teraz City pare meczow odpuscilo i nikt nie wykorzystuje szansy, no moze tylko Liverpool. Fajnie by bylo jakby sie cos w tej premier pozmienialo
1
@FcPortoFan1999 Arsenal to jednak gen frajerstwa, ten sam poziom co Totki. Arteta to tez kombinator jak nasz Xavencjusz
1
@MesQueUnClub96 z roku na rok coraz gorzej...
0
@Rewolucja123 czyli szkoda marnowac czas na ogladanie
0
@PatrykBarca sprzedadzą go pewnie po sezonie, gosc tam rok siedzi i nawet po angielsku nie duka. Ostatnio Zinchenko babola zaliczyl to dzisiaj Kubus dostal szanse
0
@Uukasz_93 on sie chyba robil na takiego mentora, ale wyglada to troche zalosnie. W reprezentacji sam mowi, ze nikt do niego nie chce podchodzic, w klubie wieczne pretensje, macha lapami, dal popis jak Yamala potraktowal. Wyglada to wszystko, ze raczej mają go dosc co widac bylo po Felixie czy Ferranie. On jest osobą, ktora jest odpychająca, nie jest mentorem czy liderem na ktorym mozna sie wzorowac
0
@SelloutCrowd no fakt, Slawinski tragedia, nasladowca Borka, zobaczymy co teraz z la liga bonita, ale mysle, ze Pol to bedzie ciagnal. Szkoda Bonjour, Smoku ciekawie ogarnial, paradoksalnie lepiej niz Piela o premier league, a niby taka liga mocna
1
@SelloutCrowd Warge bezbeka wywalil Stano i po jego odejsciu przywrocili go z powrotem, wiec zostanie. To jak tylko dla nich ogladasz KS to slabo
1
@Lionel_Messi10 wedlug mnie zastrzeganie numerow to glupota, mozna oddac hold, przez jakis czas nie uzywac i to wszystko. W nba zastrzegaja numery i pozniej zawodnicy biegają z dziwnymi nie mającymi zadnego znaczenia numeru. W pilce jednak numer niekiedy jest przypisany do pozycji na boisku, jest porzadek i ma to sens
1
@Lionel_Messi10 prezes to zostalo zdementowane. Byly takie spekulacje za czasow Riquelme, ze zostanie zastrzezona 10 ze wzgledu na Maradone. Oddali mu hold, ze rok nikt tego numeru nie zakladal, ale zastrzezenie nie jest mozliwe ze wzgledu na regulacje fifa, numery w reprezentacjach to 1-23, od czasu covidu 1-26
2
@damiano996 chyba przespales kilka dni, to juz dawno zostalo wyjasnione jako sciema, a tylko kibic malo interesujacy sie pilka bralby to na powaznie