Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho faktycznie, tyle czasu garaja, myslalem ze juz przekroczyli
1
a no i Berardi, Koke, Gaya
1
@Herato Akinfeev, Muniain
1
@hayek dzieki za streszczenie, Romano lubie, ale Trynkiewicza ciezko sie slucha wiec sobie odpuszcze
0
@katalonczyk987 no to pewnie tak jak ludzie piszą, ze albo trzeba albo nie trzeba...
0
@gumaz o Anke i Roberta
1
@insp1re top boy, fauda na netflixie
3
@Kondziubarca ma racje chłopina
0
@Rewolucja123 ciezko powiedziec, Villa ostatnio tez sie nie popisala... moze zadyszka
0
@Rewolucja123 forma jak Chelsea w zeszlym sezonie, byl miesiac gdzie jedyną bramke zdobyl Felix
0
@PatrychoO tylko który jest który...
1
@jedrek7000 Krol Lew na polsacie o 20
3
@Rewolucja123 faktycznie, Frenkie wyjatkowo byl przekonujacy... nie zawahał sie...
11
@Rewolucja123 kibic totkow... to wiele wyjasnia
1
@MichuZ44 dziala, zamiast top wpisz in
0
@gumaz mialem juz dwa takie epizody i nie nigdy wiecej, zawsze ta sama sytuacja, szantaze emocjonalne, ze dziecko sie do mnie przywiazuje itd. Chetnie odpowiem koledze na nurtujace pytania
2
@adambądkowski93 obie dużo piją
5
@LS jaka Barcelona? przeciez dzisiaj gra Al Ittihad z Al Nassr, kosmiczny mecz, el clasico pustyni, rywalizacja elektryzujaca kibicow na calym swiecie od czasow Jezusa Ipanienki
0
@michal26 Robert slynniejszy
2
@Sulimo to jakos zbiorowo go robili?
0
i tak dziwne, ze po wygraniu mistrzostwa nie przeszedl boiska na kolanach jak w Leeds, ma tam balagan na strychu
1
@LM10GOAT byle do czerwca...
0
@TR3YWAY a dziecko czyje?
1
@Popitek12 nikogo, receptą bylo zerwanie kontaktow
1
@Kondziubarca daj biedakowi rybe to zje i dalej bedzie glodny, dasz wodke to sam zlowi
4
@takisobiektos umial dobijac... zwlaszcza przy trzeciej bramce
1
@blakkudium Fermin, Torre, Darvich, Echeverri, Bergvall, robi sie Ajax, liga europy
0
@Encore ach te polskie krolowe, az tronów brakuje...
0
@VegetaPolska nikt Lewusa nie lubi i Krychowiaka mu sciagaja... co za upadek
1
@qbuteq to tak dopiero kolo czerwca mozna sie spodziewac, ale milo z Twojej strony, dziekuje