2

@marko111122 to teraz jestem pewien, ze zgarnie 10 zlotych pilek

1

@FcPortoFan1999 Legia to zgarnie dzisiaj, calkiem niezle wygladali w ostatnich meczach. Rakow jak na razie wyglada slabo

1

@Faro wielu twierdzilo, ze to transfer zeby ulatwic przyjscie Amrabata do Barcy. Obaj zawodnicy maja tego samego agenta, jak widac nic to nie dalo. Zapewne kolejne wypranie kasy

7

@tristan87 z tą ligą mistrzów to go ponioslo, pomylil z ligą europy...

0

@lucca87 od czasu covidu zmieniono zasady, kadra ma 23 zawodnikow, najczesciej 3 bramkarzy. Zwiekszono rowniez zmiany w trakcie meczu, mozna wprowadzic 5 rezezrwowych

0

@lucca87 jakie trybuny? w kadrze meczowej moze byc 23 zawodnikow

1

@Sau_Ron fear

2

@clyde zeby to nie byla wymowka i sie nie rozmyslil, przykra sytuacja

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ukraina wygra?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sila101 czyli lacznie rozegra dwa sezony, reszte dogra Raphinha...

0

@reloaded bedzie ciagnal, mysle ze dopiero sie rozkreca

0

@kuz do10 tego to moze Tobie nie wsytarcza widac ze Kounde tez tak ma

1

@Kondziubarca najpierw zrob mistrzostwo, pozniej zrob puchary. Nie kazda druzyna robi to w jednym sezonie. Akurat on zapomnial, ze to tylko Barca zrobila. Co sie stalo z Tomaszewskim? On jest leganda, wiec nie bede go obrazal

0

@Faro Xavi troche taktyk jak Mourinho, zawsze ta sama jedenastka i musi miec zadaniowcow

7

@tristan87 Leo, Leo, Leo, ten chlopak jest Bogiem...

0

@cris2706 Mourinho rok temu liga konferencji, w tym moze bedzie liga europy, za rok... Mourinho jest jaki jest, ale druzyny potrafi zbudowac, czy ustawic. On raczej bardziej skpuia sie na puchrach niz na ligach, tak mi sie wydaje. Zarty zartami, ale duzo sie mowi, ze pojdzie do PSG, olac lige, olac puchar francji, zrobic druzyne na LM, czy to nie w stylu Mourinho?

3

@Sulimo na pogrzeb idz, to jest ostatnie pozeganie. Ja mam podobną sytuacje z rodziną, nie rozmawiam z bratem, siostrą. Pozegnaj tą osobe, a resztą sie nie martw

2

@Sandman21 dlatego te strzaly i dosrodkowania lecą w trybuny

1

@symtoni_sym dobrze mu w okularach, mądrzej wyglada. Moze na boisku tez powinien nosic, uwazam iz gralby lepiej, taki Edgar Davids

2

@Lanosss chcialem jeszcze dodac, ze Palace z roku na rok robi Wilfrieda najlepiej zarabiajacym zawodnikiem w klubie, robi z niego legende. Jest za stary zeby Arsenale czy Totki zrobili z niego gwiazde.

6

@Kondziubarca @Sau_Ron @MesQueUnClub96 @Lionel_Messi10
Witam serdecznie, chcialbym wkleic link z archiwum, gdzie dowozilem auto do Wilfrieda Zaha. Wiele osob na forum pisalo, ze chcialo by zeby Barca go zakontraktowala. Otóż Wilf jest bardzo zwiazany z Londynem, byl blisko Arsenalu czy Totkow, jak widzimy dalej jest Crystal Palace. Teraz bedzie prawdopodbnie tak samo. Jako osoba, ktora zna go osobiscie, uwazam ze Wilf nie pasuje do nas. ma problemy z komunikacją i hiszpanieskiego nie ogarnie, my nie mamy czasu dwoch lat...


5

Witam kolegow i kolezanki lub odwrotnie
Ostatnie dni jestem w rozjazdach, wiec jestem malo aktywny @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Kessie @Sau_Ron @MesQueUnClub96 , nie mialem czasu czytac waszych opinii, sugestii czy niekiedy felietonów. Wczorajszy mecz Man City - Real ogladalem w jednym z pubów w Londynie. Kibice angielscy wczoraj byli zjednoczni, byli kibice Man United, Arsenalu, Chelsea, West Hamu i nawet byl jeden orzeszek z Totkow. Prosze panstwa, Pep stworzyl maszyne, w Manchesterze stworzyl Barce 2008/09. Wczoraj rowniez odbyl sie rewanzowy mecz do finalu o gre w Premier League, nazywany najdrozszym finalem. W finale zmierzą sie Coventry - Luton na Wembley. Jezeli Luton wygra(a wiele na to wskazuje) mysle zakupic VIP Membership na przyszly sezon, gdzie co tydzien moge zabrac ze sobą jedną osobe na mecz. Mecze te będa odbywac sie na stadionie Luton.

2

@Kondziubarca i to jest prawda, Peszko chyba taki zestaw dostal od Kuleszy. Santos w meczu towarzyskim powinien dac szanse zawodnikom, ktorzy mniej grają i sprobowac nowych ustawien, zagran. Santos ma budowac zespol, po co mu Blaszczu w tym meczu?

0

@MaVii maskotka klubu, a tak serio to on trenuje z pierwszą druzyną od momentu przybycia do klubu i jest w szatni razem z druzyną na kazdym meczu. Nie jest zarejestrowany ani do pierwszej ani do druzyny rezerw. W przyszlym sezonie pewnie zostanie wypozyczony, gra w rezerwach to w jego przypadku krok wstecz

5

@Gitarkafcb Marciniak bedzie tym, ktory pokaze Viniemu miejsce w szeregu :D

1

@Faro na yt powinno byc i na kanale sportowym w mocy futbolu zapowiadali lalige bonite na 18 i tez ma byc relacja z przejazdu

1

@ini_barca Lewus i Cristiano oraz Ibisz sie nie starzeją

1

@Danny Gaucho prosze bardzo, Xavi taktyk niczym Mourinho, wiemy w jakim kierunku zmierza Barca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?