2

@Kondziubarca i to jest prawda, Peszko chyba taki zestaw dostal od Kuleszy. Santos w meczu towarzyskim powinien dac szanse zawodnikom, ktorzy mniej grają i sprobowac nowych ustawien, zagran. Santos ma budowac zespol, po co mu Blaszczu w tym meczu?

0

@MaVii maskotka klubu, a tak serio to on trenuje z pierwszą druzyną od momentu przybycia do klubu i jest w szatni razem z druzyną na kazdym meczu. Nie jest zarejestrowany ani do pierwszej ani do druzyny rezerw. W przyszlym sezonie pewnie zostanie wypozyczony, gra w rezerwach to w jego przypadku krok wstecz

5

@Gitarkafcb Marciniak bedzie tym, ktory pokaze Viniemu miejsce w szeregu :D

1

@Faro na yt powinno byc i na kanale sportowym w mocy futbolu zapowiadali lalige bonite na 18 i tez ma byc relacja z przejazdu

1

@ini_barca Lewus i Cristiano oraz Ibisz sie nie starzeją

1

@Danny Gaucho prosze bardzo, Xavi taktyk niczym Mourinho, wiemy w jakim kierunku zmierza Barca :D

1

@Dasty na takiego bohatera nie zaslugujemy...

3

@DaPidejpi Pep to jednak ma gest, dlugo im pozwolil...

2

@Kessie kapitan, lider, ostoja, wzor do nasladowania, legenda...

2

0

@kiper09 zawsze to lepiej niz Totki :D

1

@Encore Xavi w nagrode posadzilby go w nastepnym meczu na lawke

0

@Rust_Cohle linia obrony tez inaczej zestawiona, Laporte na lewej, Sergio Gomez okazal sie za slaby na City

1

@Sau_Ron ale mam serie :D

1

@Sau_Ron rodent

0

@4drian0 ciekaw jestem czy po spadku Espanyolu bedzie chcial zostac w klubie tak bardzo jak u nas czy bedzie chcial uciekac... przeciez kocha miasto

1

@Sau_Ron snowman

2

@Kondziubarca no to brat juz powolania na bank nie dostanie :D

3

@P33ck ukraiński Kosecki lub Richarlison, ciezki wybor

5

@P33ck za silni na hiszpanie, za slabi na europe

0

@mateusz1989VeB nie chce straszyc, ale od dwoch miesiecy Ruben Neves zaczal wysprzedawac swoje samochody z kierownicą po prawej strony :D miedzy innymi Mercedes AMG GTR, ktorego kupil w 2021, dlugo nie pojezdzil...

1

@Sau_Ron suede

1

@redman83 od tamtego czasu nic sie nie zmienilo, on dalej tak gra. Mam wrazenie patrzac na niego, ze on nie zdaje sobie sprawy ze swoich bledow, jakby robil to specjalnie. Jakby nie widzial w tym konsekwencji, splywa po nim. Messi sie tu napracowal, a gosc po prostu niszczy czyjas prace

0

@michal1899 zgadzam sie, potwierdzam

3

Pieeeeeknie Interrrr!!!!!!!!!

0

@Compadre tak jest, Forza Inter Milan! Po finał!

0

@FcPortoFan1999 raczej jednorazowy. Mistrzostwo Napoli tez raczej jednorazowy wyskok

1

@Sisitoro :D wlasnie skonczylem pisac komentarz i @Sau_Ron sie pojawil

2

@Sau_Ron juggler

3

@Gaz juz dawno o tym pisalem, ze Lewus wcale nie jest atrakcyjny marketingowo i nie budzi chęci zakupu produktów, ktore reklamuje. Nike, Huawei juz dawno z niego zrezygnowali, a on wiąże sie z polskimi markami bo takie mu tylko pozostają. Ciekawa byla kiedys wypowiedz prezesa marki 4F dla gazety wyborczej, ktory narzekal na polaków, ze kupują coraz mniej ich produktów, a on musi placic wysokie kontrakty Lewandowskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?