3

@Kondziubarca podobno tez byly negocjacje w lecie z Milanem. Mysle, ze moze isc do ManU, Newcastle? Inter, Milan. Verrati tez lepiej zeby sie zawijal niz zeby stal sie kozlem ofiarnym za niepowodzenia. Sam Mbappe otoczony sredniakami nie pociagnie tego syfu

2

@Lionel_Messi10 oby, Verrattiego tez szkoda zeby sie tam kisil i zeby robili z niego kozla ofiarnego. Sam Mbappe otoczony sredniakami tego gowna nie pociagnie. Mam nadzieje, ze Marsylia zrobi dobre transfery, ze zatrzyma Sancheza i zgarnie lige w przyszlym sezonie

5

@partymaker musialo dawac niezlego kopa :D na balety idealne

12

@Lionel_Messi10 PSG strzelilo sobie marketingowo samobója, wiele osób kibicuje i sledzi PSG tylko ze wzgledu na Messiego. Po tym jak go traktują będą jeszcze wiekszym posmiewiskiem niz do tej pory. Oby rowniez Neymar znalazl sobie inne miejsca do grania

1

@Medium no jest z goscia festyniarz, zobacz sobie na insta jakie cytaty ma na klacie wytatuowane, dosc mocny balagan ma pod sufitem. Jako, ze mieszkam w Londynie to kibicuje Chelsea i niestey wspolczuje sobie takich zawodnikow i to co sie dzieje z klubem...

2

@Medium gustowne te tatuaze Koseckiego...

2

@bartekvisca u nas odpali, Xavi wie

0

@PatrychoO elegancko

1

Panie i panowie, wymienmy Dembele na Neymara. Nie dziekujcie

0

@Emhyr Dokladnie, wypozyczyc do 2027 i pozniej bedzie mogl podpisac kontrakt z Santosem. Taki deal to ja rozumiem

1

@czółkovsky Alemany zbaw nas ode zlego

0

@supraomnes1 uciekaj póki czas, na początku wszystkie są piękne i z charakteru super. Zdominuje Cie i bedziesz musial zmienic wiare na Ronaldo, malo tego bedziesz musial wygladac jak Cristiano. Nie dziekuj, uciekaj

0

@LatajacyHolender tyle dalismy za Lewusa i tez byl w ostatnim roku kontraktu. Nasz zarząd jest zdolny zaplaci taką kwote :D

1

@Kondziubarca ogarnialem Nevesowi auto kiedys Audi SQ7, zwozilem mu z Niemiec do UK

0

@Puyolex wydaje mi sie, ze bedzie ciezko PSG wyochnac go z klubu i uzyskac troche siana. Moze jakis klub skusi sie na wypozyczenie i oplacanie chociaz polowy pensji. Moze Inter by sie skusil?

0

@Gall on robi za maskotke klubu, moze jest swego rodzaju atmosferowiczem w szatni, widac go na filmikach pomeczowych, super fucha

1

@Kondziubarca Madryt go wezmie, Atletico Madrid :D

1

@stickie w tle widoczny kolejny udany transfer Julian Araujo, kupiony by byc maskotką i spedzac czas z zawodnikami w szatni. Ciekawe jakie plany ma wobec niego Xavi

0

@damianfcb105 tryplet na miekko

1

@Emhyr watpie, a to ze w USA jest to nie dziwne, oni uwielbiaja statystyki, byle jak najwiecej, tak jak jest np. w NBA

8

Mam wrazenie, ze ten jego debiut to byl mocno na sile, zeby znowu zadowolic agenta i rodzinke. Kiedys tak bylo z Marciem Muniesą, najpierw debiut w pierwszej druzynie zanim zaczal grac w barcy B, pozniej sie okazalo, ze za duze buty. To tylko jeden przyklad...

0

@Lionel_Messi10 Chelsea wszystkich chce, tylko po co isc do aktualnej Chelsea? W przyszlym sezonie nie będą grac w Europie, a w Premier League to go polamią.

1

@Kondziubarca ciekaw jestem jaka przyszlosc czeka Neymara i jaki plan ma on sam. Kontrakt do 2025 z wysokimi zarobkami, czy jakikolwiek klub jest w stanie za niego zaplacic i placic mu kupe siana? Kibice chca jego odejscia, nie dogaduje sie Mbappe, ktory jest pupilkiem. Wydaje mi sie, ze PSG bedzie chcialo go wypchnac z klubu tylko gdzie? Moze Wlochy? Inter? Watpie, ze Premier League, chyba nie ten klimat

2

@Tom_Tom ma lancuszek z wisiorkiem jak Ronaldinho, plus 10 do skilla

0

@Herato Mudryk to najbardziej podobny do mlodego Koseckiego, rownie paczesniackie tatuaze, obaj gwiazdy za nim jeszcze udowodnili swoją wartosc

3

@MesQueUnClub96 Neymar jest w kiepskiej sytuacji ogolnie, kibice miedzy innymi obwiniają jego za niepowodzenia, ale duza w tym wina zarzadu PSG. Glaskają Kyliana, a robią nagonke na innych pilkarzy. Dla Neymara dobrze by bylo gdyby odszedl, tylko gdzie? Kontrakt do 2025, wysoka pensja, kogo stac na niego i ktoremu klubowi moglby byc potrzebny? Watpie, ze Premier League, jedyny sensowny ruch to wypozyczenie, nawet dwuletnie do Interu lub Milanu

1

@Michu94 Neymar ogolnie jest w kiepskiej sytuacji, jego kontrakt jest do 2025 i ma bardzo wysoką pensje. Po wczorajszych wydarzeniach chyba lepiej dla niego zeby sie ewakuwoal z PSG, tylko gdzie? Ktory klub by go chcial i jest w stanie zaplacic za jego transfer oraz oplacac wysoką pensje? Za tą całą sytuacje z Neyem, Messim i Verrattim w duzej czesci odpowiada zarząd PSG, zrobili nagonke na pilkarzy i kibice wariują, obwiniają ich za niepowodzenia. Wątpie, ze Barca byla by w stanie go sciagnąć, jedyna opcja to wypozyczenie w co tez watpie ze wzgledu na jego pensje, moze kierunek Wlochy?

4

@panczo tym bardziej, ze ma sie pojawic Messi. Dembele podpisze nowy kontrakt. Dla Raphinhi moze zwyczajnie nie byc miejsca, na pewno nie gralby tyle co teraz, a do skladu wchodzi mlody Yamal, ktory gra na prawym skrzydle. Takie oferty jak za Rakiticia czy teraz za Raphinhe pojawiają sie raz, jezeli sie tego nie wykorzysta to pozniej tacy zawodnicy odchodzą za pol darmo

5

@PatrychoO ale paskudne. Aktualne logo bylo naprawde fajne, to nowe to bardziej jakis amerykanski styl, dziwne

3

@Compadre Kiedy Messi odchodzil do PSG w grze o zakontraktowanie go byl jeszcze Inter, moze teraz rowniez. Ogolnie to watpie, ze w razie niepowodzenia z transferem do Barcy skusi sie on na przeprowadzke do Anglii, chyba nie ten klimat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?