Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie, jakos zleci ten mecz, czekamy na karne...
Wyjatkowy syf dzisiaj nam zaserwowali pilkarzyny
a taki Borek krytykuje, ze sie Santos na meczach nie pojawia... tylko po co?
4
@paweldunajecfcb a Borek sie dziwi Santosowi, ze sie nie pojawia na meczach. Straszne gowno nam zaserwowali dzisiaj
0
@Sulimo wlasciciele zainwestowali, projekt sie sprawdzil, teraz zacisną pasa, zrobią wyprzedaz, zarobią z nawiązką. Mysle, ze kilka lat temu nie spodziewali sie az tak duzego sukcesu
3
@Sulimo dlatego tez Papszun odchodzi, widzi ze wycisnal maksimum. Wedlug mnie w Rakowie zacznie sie wyprzedaz i specjalnych wzmocnien nie bedzie. Watpie, ze w przyszlym sezonie będą walczyc o moistrzostwo
0
@MesQueUnClub96 e no, poleciales. City to nie bardzo
2
@Kondziubarca bo to od tego swiezego mleka tak...
0
@Kamiloza91 polsat lub polsat sport
0
@Encore a Lewy do Partyzanta
0
@doc czemu ten chlopak nawet nie jest powolywany do pierwszego zespolu? Fajnie sobie radzil, moglby Xavi mu pozwolic chociaz w kilku meczach wystapic na koniec sezonu
6
@Lionel_Messi10 w klubie panuje optymizm, to powinno byc mottem klubu
0
Zauwazylem, ze duzo osob pisze, ze trzeba pozbyc sie Alby. Tylko czy to takie proste? Jego kontrakt jest do czerwca 2024 z zarobkami 38mln euro brutto. Czy jakikolwiek klub bedzie sklonny zaplacic mu chocby polowe tego? Nie wydaje mi sie. Mowi sie, ze Laporta i brygada pracują nad obniżką wynagrodzen, wiec nie zdziwcie sie jezeli ta obnizka bedzie zwiazana z rozciagnieciem jego wynagrodzenia i jednoczesnym przedluzeniem kontraktu do 2025
1
@leos2501 dam Ci taki przyklad, podarowalem bilety na mecz Tottenham - Chelsea mojemu znajomemu i jego synowi, byly to bilety wyjazdowe jako, ze mialem membership Chelsea. Przed meczem postanowili kupic sobie pamiatki z tego meczu, wiec kupili pod stadionem Totków szaliki. Jak tylko pojawili sie w szalikach na trybunie Chelsea wyrzucono ich ze stadionu
0
@Rysiu on ma opcje powrotu do PSG, ale wydaje mi sie, ze lepiej jezeli pozostanie w PSV na kolejny sezon i sprobuje wykrecic podobne liczby. Mysle, ze gosc ma jeszcze czas na zrobienie kariey. PSV zawsze bije sie o mistrza i gra w europejskich pucharach, fajny klub na rozwiniecie sie. Wracając do PSG czeka go raczej lawka
0
@Xpert77 duzo dzieci w dalszym ciagu wybierze Barce ze wzgledu, ze Lewus aktualnie gra w Barcy. Jaki jest to jest to jest, ale w polskiej tv jest z nim duzo reklam i kibicujac reprezentacji dzieciaki automatycznie widzą w nim swego rodzaju bohatera
1
@JohnnyBarca efekt Pepa :D
1
@paweldunajecfcb on i Kounde mają wspolnego styliste zapewne
11
@Kengo to pewnie od tego swiezego mleka, 200IQ
0
@Kamilos84 zostanie ambasadorem parady milosci ze swoimi gestami
1
@PatrychoO poprosze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Parcie na szklo? Prawda
2
@BARCA1899Messi to tylko wina Tebasa? To ciekawe...
1
@Herato Bayern bedzie kontynuowal dominacje w niemczech, tam jak trafi sie jakis bardzo dobry zawodnik, szczegolnie jak jest to niemiec to bayern zaraz go zgarnia. Wszystkie te kluby są im podporzadkowane. City ogolnie tez robi serie mistrzostw, wydają sie byc coraz mocniejsi. PSG to wiadomo, ale akurat oni potrzebują troche przewietrzyc sklad
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gracek10 no i tak bedzie
7
@Emhyr zeby tak w meczu potrafil zrobic, ilu bylo takich co na treningu wymiatają...
1
@Poro6niec ter Stegen, de Jong, Christensen i Lewus to zawodnicy mowiacy po niemiecku, wiec to nie dziwi. Swego czasu wrzucali zdjecia z kolacji, kiedy wychodzili razem. Na meczach Anka tez pokazuje sie z dziewczyną Frenkiego.
1
@Firestone amerykanin Tod niszczy wszystko co stworzyl rosjanin Romek
3
@Kondziubarca ogladalem to dzisiaj jak sie odpalil. Naszych dziennikarzy ciezko zadowolic, Santos ewidentnie ma ich gleboko gdzies, wiec odplacają mu sie atakujac go. Problem nie jest w nim tylko problem jest w komunikacji miedzy pzpn, a Santosem i jego sztabem. Kulesza organizuje mecz z Niemcami bo wydaje mu sie, ze na tym zarobi z biletow i z praw telewizyjnych. Ostatni raz na meczu reprezentacji bylem jeszcze na Euro 2016 we Francji, wiecej nie zamierzam wydawac kasy i ogladac te zakochane w sobie gwiazdki. Co chwile jakies afery, wieczne fochy. Dziwie sie tez ludziom, ze dalej chca zapelniac trubynu jak zawsze pozostaje niesmak po meczach reprezentacji. Wszystko dziala jakby w jedną strone, skakac trzeba wokol pilkarzy, ale czy oni dają cos kibicom? Watpie, ze Santos sie zawinie tak jak Sousa, przyjechal tu na emeryture tak naprawde, ale spokoju tu nie bedzie mial, bedzie pierwszym kozlem ofiarnym
0
@Poro6niec przybil sobie zolwia?