Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tristan87 silownie ma, ale nie korzysta :D
9
@supraomnes1 co za druzyna bez murzyna?
5
Komentarz usunięty
0
@Emhyr racja, dzieki za przypomnienie. Araujo czeka pewnie wypozyczenie, raczej gra w Barcy B i treningi z pierwszą druzyną nie mają wiekszego sensu
0
@Emhyr mnie dalej dziwi po co byl ten Julian Araujo, ktory jest kolejnym Destem i jak na razie jego rolą jest bycie maskotką szatni
1
@damianfcb105 tez mam takie wrazenie, moze to byc pan pilkarz
15
@Rewolucja123 Antony, Richarlison, Vini powinni miec swoje wlasne pokoje bez klamek
0
@waletpl i jakby Borek przyszedl to by sie fotkami wymieniali
a no i do tego Wlodar, tez dobry artysta
1
Zawodnik kupiony jako maskotka do szatni, bylo mu smutno dokupili Juliana Araujo...
0
@Sau_Ron panie, chciec, a móc to dwie rozne sprawy. Nawet jezeli PSG zgodziloby sie na wypozyczenie to Barcy nie stac na oplacenie jego pensji, a jest to 40mln euro brutto
3
@Kondziubarca w poniedzialek moze skończą
15
@okiemtypera_lucaxx95 to nie przeczucie, to pewniak
1
@Kondziubarca fajne te newsy, takie irytujące...
0
@Survier rozumiem Cie, mi chodzi o to, ze kontrakt Neymara to 40mln euro brutto, a np. Lewy ma kontrakt 23mln. Barcy po prostu nie stac zeby oplacac tak wysoki kontrakt w czasie jego wypozyczenia
0
@bartoszplucinski o Neymarze to mozna calkowicie zapomniec, nawet jesli PSG zgodziloby sie na wypozyczenie za jakąś roczną opłatą, Barce nie stac zeby oplacac jego kontrakt w trakcie wypozyczenia, jest to kwota 40mln euro brutto. Lewandowski zarabia 23mln euro i za tyle samo ma grac Messi. Zeby wcisnac zarobki Neymara trzeba by bylo sprzedac zawodnikow takich jak np. de Jong...
3
@Miszak a kto oplaci jego kontrakt?
0
@Zawsze_Wierny wylacz FM-a
2
@Kondziubarca no tak, mowa tu o Gavim, a co z kontraktem Balde? on tez dalej nie jest zarejestrowany jako zawodnik pierwszej druzyny...
2
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca troche teraz beka ze Skriniara, kiedy negocjowal z PSG wszystko wydawalo sie w porzadku, ze zbroją sie na nastepny sezon. Teraz PSG chce robic czystke i kadra juz nie wyglada tak kolorowo. Poza kasą to moze okazac sie, ze zostanie z ręką w nocniku jesli chodzi o walke o trofea
3
@Kondziubarca podobno tez byly negocjacje w lecie z Milanem. Mysle, ze moze isc do ManU, Newcastle? Inter, Milan. Verrati tez lepiej zeby sie zawijal niz zeby stal sie kozlem ofiarnym za niepowodzenia. Sam Mbappe otoczony sredniakami nie pociagnie tego syfu
2
@Lionel_Messi10 oby, Verrattiego tez szkoda zeby sie tam kisil i zeby robili z niego kozla ofiarnego. Sam Mbappe otoczony sredniakami tego gowna nie pociagnie. Mam nadzieje, ze Marsylia zrobi dobre transfery, ze zatrzyma Sancheza i zgarnie lige w przyszlym sezonie
5
@partymaker musialo dawac niezlego kopa :D na balety idealne
12
@Lionel_Messi10 PSG strzelilo sobie marketingowo samobója, wiele osób kibicuje i sledzi PSG tylko ze wzgledu na Messiego. Po tym jak go traktują będą jeszcze wiekszym posmiewiskiem niz do tej pory. Oby rowniez Neymar znalazl sobie inne miejsca do grania
1
@Medium no jest z goscia festyniarz, zobacz sobie na insta jakie cytaty ma na klacie wytatuowane, dosc mocny balagan ma pod sufitem. Jako, ze mieszkam w Londynie to kibicuje Chelsea i niestey wspolczuje sobie takich zawodnikow i to co sie dzieje z klubem...
2
@Medium gustowne te tatuaze Koseckiego...
2
@bartekvisca u nas odpali, Xavi wie
0
@PatrychoO elegancko
1
Panie i panowie, wymienmy Dembele na Neymara. Nie dziekujcie
0
@Emhyr Dokladnie, wypozyczyc do 2027 i pozniej bedzie mogl podpisac kontrakt z Santosem. Taki deal to ja rozumiem
1
@czółkovsky Alemany zbaw nas ode zlego