- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
0
Ostateczny skład z potencjałem na LM
__________Lewy
___Leao__Pedri__Dembele
______Fdj___Gundogan
Balde_Chris_Araujo_Frimpong
__________Mats
Ławka:
Pena, tenas, alba, riad, inigo, kounde, brozovic, gavi, zlote dziecko, ez abde, yamal, np. zaha, ktos za lewego (oby nie auba)
Za swieta trojke z przodu dostajemy kolo 200mln, kessie i eric odchodza, zegnamy busiego, torre wypozyczenie, alba wymiana za brozovica albo poteznie redukuje pensje i zostaje z balde na lewej a my pozbywamy sie alonso.
Jeżeli przyjdzie messi to wskakuje za leao i zamienia sie z dembele.
0
@Zawsze_Wierny No fajny nierealny skład, podoba mi się
0
@Zawsze_Wierny wylacz FM-a
0
@Zawsze_Wierny Z potencjałem na co w LM, na wyjście z grupy?
0
@Medium Nie no takim składem to robisz półfinał skoro Milan z takimi jaśkami go osiągnął to samo Inter.
0
@Emhyr Ale to tak nie działa Panie Emhyr :D
1
@P33ck @Lanosss @Medium giga nierealny, potrzeba tylko darmowego gundogana, darmowego messiego i frimponga. Osobiscie wolalbym potezna inwestycje w skrzydlowego na lata, a nie jakies wynalazki brazylijsko podobne
0
@P33ck Działa wystarczy dobra drabinka i skład bez kontuzji
0
@Zawsze_Wierny Spoko skład ale wolałbym chyba jednak zostawić Raphinhę, który przynajmniej zawsze jest zdolny do gry i wykręca niezłe liczby (mimo że gra jak gra). Wolałbym pozbyć się Dembele, który więcej przeleży w szpitalach niż spędzi czasu na murawie a do tego pobiera chore pieniądze. Klub nie zarobiłby na nim takich pieniędzy jak na Brazylijczyku ale zaoszczędziłby na gigantycznej pensji jaką pobiera Francuz. Gość jest w tym klubie już prawie 6 lat a nadal nic się nie zmieniło bo nadal to tykająca bomba. Wiele osób powie że jest lepszy niż Raphinha bo szybki, nieprzewidywalny itd. (hu* z tym że finalnie i tak gość kopnie w trybuny) ale po co mi w kadrze gość na którego i tak nie mogę liczyć?
0
@MaŁolat raphinha tez charytatywnie nie gra. Jego liczby to glownie przypadkowe wrzutki w pole, na ktorych nie chcialbym opierac taktyki. Chlop wykrecil double double i chwala mu za to, a teraz sie zegnamy za super kase. Dembele z rokiem kontraktu to moze odejsc za darmo, co jest bez sensu, bo chlop dla mnie jest giga grajkiem
0
@Zawsze_Wierny Co z tego że gość jest "giga grajkiem" (choć nie wiem skąd te zachwyty nad jego grą) jak typ jest wiecznie kontuzjowany. Owszem w tym sezonie grał już więcej nie powiem ale nie zmienia to faktu że nieraz się potrafi połamać na treningu więc co mi po tych umiejętnościach jak nie można na niego liczyć. Spójrz sobie na to ile on już siedzi w tym klubie i ile czasu zmarnowano. Jakby tak to uzbierać do kupy to prawda jest taka że chłop ze 2 lata był kontuzjowany.
0
@MaŁolat ja bym go zostawil mimo wszystko, ale odpowiedz sobie na pytanie: ile dostaniemy za chlopa co ma rok kontraktu? Serio warto wypychac goscia z takim przyspieszeniem w tym momencie, jak mamy 3 pasztetow? Sam widzisz ze w tym sezonie juz gral sporo
1
@Zawsze_Wierny Powiem ci tak prawda jest taka że Dembele nie powinno już być w tym klubie wcześniej. To jest masakra żeby chłopak siedział tu przez 6 lat a klub nie miał z niego pożytku bo być może gdyby to był transfer za jakieś nieduże pieniądze to jeszcze ok bo klub by wiele nie stracił ale wydano na jego transfer prawie 150M i dano mu na start 12M pensji - jednym słowem dramat.Dla mnie osobiście do przebudowy jest praktycznie cały atak z wyjątkiem Lewandowskiego no ale wiadomo kimś trzeba grać i nie jest to fifa że jednych się sprzeda i zaraz będą nowi. Już pomijając kto jest lepszym skrzydłowym prawda jest taka że każdy skrzydłowy w tej drużynie jest przeciętny i większość nigdy nie powinna znaleźć się w tym klubie a przynajmniej takim kosztem.
1 - Ferran - Jest przeciętny praktycznie w każdym meczu po za tym ni to napastnik, ni to skrzydłowy i pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy
2 - Raphinha - Jakieś tam liczby posiada bo to mu trzeba oddać ale patrząc czasami na jego przewidywalność i ofiarne wrzutki to chce się rzygać
3 - Dembele - Tak jak powiedziałem jest szybki i potrafi dryblować ale nie raz nie potrafi dobrze przyjąć piłki pomijając już niektóre głupie straty a druga sprawa to jego podatność na kontuzje i to go najbardziej eliminuje
4 - Fati - Jest tragiczny w tym sezonie i już nie chodzi o skuteczność a o to że nie jest ani dynamiczny, nie ma dryblingu i gra totalnie bez zaangażowania. Po kontuzji to nie jest ten sam piłkarz i także ratuje go jedynie wiek ale jeżeli mamy patrzeć cały czas tylko na potencjał i że "może odpali" no to albo chcemy się liczyć w Europie albo nie.
0
@MaŁolat niestety kontuzje byly, ale to juz przeszłosc troche. Aktualnie jest naszym najlepszym skrzydlowym, a reszta tej zbieraniny do odstrzalu
0
@Zawsze_Wierny No właśnie patrząc na to ile przegapił meczów ile dni/miesięcy stracił przez absencje można stwierdzić że to nadal tykająca bomba. Albo ktoś jest szklany albo zdrowy i do dyspozycji trenera. Spójrz na takiego chociażby Lewego gość ma prawie 35 lat gra wszystko od deski do deski i tych kontuzji nie łapie a Dembele, który jest praktycznie w najlepszym możliwym wieku dla piłkarza potrafi połamać się nawet na treningu.